Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pomooooc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kyticka
Nový Člen

Karma uživatele kyticka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Upozornění Příspěvek č. 1

o pestovani skoro nic netusim :O))

mam jednu kiticku - takovej darek ze seminka uz sem zapomnela pocitat kolik tydnu ji je, bydli pod lampou 6/18.

na listech se ji zacaly objevovat takove hnedave skvrny, vzdycky na tech nejvetsich listech a vzdycky to postihne oba listy v paru co rostou proti sobe.

nemyslim, ze by se to spalovalo o svetlo, ze by nejaky skudce?





Old Post 18-05-2001 v 08:06 AM
kyticka je offline   Profil uživatele kyticka   Find more posts by kyticka   Foto galerie člena kyticka   Click here to Send kyticka a Private Message   Add kyticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 2

no mozna si to prehnala s hnojenim, taky se mi to stalo, vysadil sem hnojeni a srovnalo se to.


MIKI

Old Post 18-05-2001 v 10:41 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Upozornění Svilušky Příspěvek č. 3

Zkus se podívat, jestli se ti na kytičkách neobjevují taky takové malé pavučinky, mohlo by jít o svilušky, jsou to takoví malinkatí červení pavoučci, a jsou to strašné kurvy. Zkus se mrknout sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=155

[admin edit]

Shiva ))

Old Post 18-05-2001 v 12:18 PM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Organika noo Příspěvek č. 4

hmm, tak to sa stalo raz aj mne, na hydre... proste moc presytena raselina, alebo moc hnojiva: tie listy, co ti schnu, odstrihni a zalievaj RAZ ZA CAS odstatou vodou...

Pyroman from ganja.sk

Old Post 18-05-2001 v 13:13 PM
pyroman je offline   Profil uživatele pyroman   Find more posts by pyroman   Foto galerie člena pyroman   Click here to Send pyroman a Private Message   Add pyroman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 5

Jedu v hlíně a taky to mam. Už dlouho nehnojim. Myslel jsem, že si palice berou z listů živiny a že je vysávaj. Když jsem to u jedný kytky ostřihal, dělalo se to dál a dál a nakonec tam byly asi dva listy. Teď to mam únosný.

Old Post 18-05-2001 v 16:23 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 6

Muze byt nedostatek drasliku, zejmena ve fazi kvetu.
Pokud nehnojis nebo malo, zacni hnojit s PK hnojivem.

common sense kills

Old Post 21-05-2001 v 11:21 AM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dast
Nový Člen

Karma uživatele dast - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 9 

Škůdci Příspěvek č. 7

Mně se taky dělají hnědé fleky na listech a vůbec nehnojim a svítim na ně 600 W sodíkovkou z jednoho metru, když dám svělo níž, tak kytky usychaj.
Tak ví někdo , jak se těch posanejch fleků mám zbavit, kytky jsou staré tak cca 1 měíc a mám je pořád ještě v malém květináči , teprve se chystám na přesazení !!


Díky za info Dast

Old Post 23-05-2001 v 15:51 PM
dast je offline   Profil uživatele dast   Find more posts by dast   Foto galerie člena dast   Click here to Send dast a Private Message   Add dast to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dast! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyticka
Nový Člen

Karma uživatele kyticka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

to dast:
myslim, ze jak radil pyroman: "...tie listy, co ti schnu, odstrihni a zalievaj RAZ ZA CAS odstatou vodou..."

tak to ty my kyticce snad pomohlo.
taky sem nehnojila, ale asi moc vody a v ni chlor...

ted uz je kvjetinka zdravaaaa, huraaaa

ps. takze vsem dekuju za rady.

Old Post 24-05-2001 v 13:32 PM
kyticka je offline   Profil uživatele kyticka   Find more posts by kyticka   Foto galerie člena kyticka   Click here to Send kyticka a Private Message   Add kyticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 9

mně se ty fleky taky objevilyjsou velký skoro jako pětikoruna, sice hnojim , ale zalejvám odstátou vodou, s hnojením sem teda přestal a dávám jí už jen odstátou vodu z bazénu (bazén neni ještě chemicky upravovanej) takže chlórem to být nemůže a jelikož jedu out tak to při kvetení nedostatek draslíku být nemůže !!

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 14-06-2005 v 12:01 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2009 - pomoc - 5 odpovědí
03-04-2008 - Pomoc - 25 odpovědí
23-07-2005 - pomoc - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4112890 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív