Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Shaman do indooru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Shaman do indooru? Příspěvek č. 1

Ahoj, byl jsem v místním growshopu a ptal jse se na semínka, nejvíce mi padl do oka shaman a white widow a tedka se nemuzu rozhodnout jestli shamana nebo tu vdovu. Takže mohl by shaman do indooru a nebo naopak white widow do outdooru? Díky za odpoved, chu to mít na matky.
Díky

Old Post 09-02-2012 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 2

venku idealni shaman docilis lepsi konzistence palic v indoru jakbysmet
ale nevim proc ho davat do indoru nema az tak dobrou chut teda podle mi zkusenosti ale za to bila vdova je dobra volba pro indoor ja jsem ji jel i venku a je to hodne nahrane sklizen byla az koncem rijna kuli pocasy a palice po seschnuti byli malinke ale zase to chutna a nahulije silene ..peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 09-02-2012 v 13:57 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 3

ahoj, shaman byl jeden z prvních modelů, co jsem si před hafo lety dovezl z amstru,protože byl nejlevnější
je krásně fialovej, až černej, ále slabounkej...
takový relax hulo, žádný bomby do hlavy....D
zkoušel jsem ho v boxu, a na balkóně, oboje v poho, ale jak píše ajdam, z venku mi přišel lepší, hezčí paldy a asi i silnější...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 09-02-2012 v 14:07 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Čus!
Určitě do indooru tu Vdovu, akorát furt nechápu co pořád všichni s tou Vdovou maj, je to normální indoor, zas až takovej zázrak to neni, hold ten film Bílá Vdova udělal dobrou reklamu i přes to že v tom filmu byly použitý kytky z umělý hmoty
Shamana jsme akorát selektovali pod lampou a všechno zhermilo, možná to ale bylo zálivkou.
Asfalt: zas tak slabej mi nepřijde, já teda nehulim denně, ale když zahulim Shamana taxem vždycky nakaši

Old Post 09-02-2012 v 16:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Hoj, díky moc za odpovědi, ok vemu vdovu a skusím si ji dát i ven na skoušku, asfalt díky a hodně mě pobavilo to "protože byl nejlevnější ,, . Mirex taky dík, tvůj příspěvek byl rozhodující, hned v pondelí tam jdu tak díky moc, jo a film bíla vdova jsem neviděl ;-)

Old Post 10-02-2012 v 11:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2017 - začatek indooru - 20 odpovědí
24-01-2016 - Semena vhodné do INDOOR - 2 odpovědí
31-03-2008 - Amater indoor - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9079670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív