Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dopěstování indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Dopěstování indoor Příspěvek č. 1

Zdravím botanici a přátelé zeleného údolí,
budu mít obecnou otázku/y ohledně dopěstování venkovky indoor...
Vím, že bych si to všechno mohl najít a tohle je zbytečné vlákno, ale pokud mi to moderátoři umožní tak až dostanu svoji odpověd topic klidně smažu.
Jednoduše...ukradli mi přímo ze zahrady neskutečně drzím způsobem 4 kytky a zbyla mi jedna, kterou jsem dokud bylo pěkně nechával venku a na noc uklízel, ovšem kytka potřebuje alespon 14 dní a před 3-4 dny se začalo kazit počasí ve znamení "plísně je to vás"...tak jsem se rozhodl to zkusit dopěstovat pod lampou. Jedná se o sodíkovou pouliční lampu.
S indoorem nemám absolutně zkušenosti jen jsem viděl a lehce četl.

Je to tam třetí den pod periodou 12/12 a je vidět pokrok ovšem dnes jsem si všiml že některé listy mají spálené konce nebo se začínají pálit.
Asi na 2-3 listech u palic jsem si všiml že se začínají ohýbat k palicím.
Jak jsem již psal, jsem naprostý amatér co se indooru týče a tak prosím o jakoukoliv radu, názor apd. Pochopte... jediná kytka která zbyla a opravdu nechci bejt letos bez úrody : ))

UPDATE:

Táákže, jelikož nastalo nebo se pro někoho blíží období sklizně a já už si pročetl pár letošních threatů, které skončili ukradením kytek jsem se rozhodl updatovat tohle vlákno jak to vlastně celé dopadlo, kdyby to někoho zajímalo.

Jak jsem psal nahoře, ukradly mě všechny kytky a ta největší už se jim do dodávky nevešla, tak jsem neměl jinou možnost než to hodit po lampu.

Vymetl jsem garáž, v tom místě kde byla kytka jsem to tak nějak dezinfikoval, nařezal latě a zbouchal dohromady provizorní konstrukci(nezapomente na vchod:d), potáhl alobalem a už se mohlo pod periodou svítit. Stoprocentně je potřeba ofuk, i kdyby jste tam měli mít vetrák z počítače(záleží na konstrukci) Já se na to teda vyflák:d, ale taky se mě to vymstilo, když na mě po 3 tydnech, ke konci října vyskočila plíseň a musel jsem tomu dát hned kosu, mohlo to tam vydržet ješte 2 týdny.
Tolik k provedení

Chut palic po čase omrzí, ale to asi jako každý hulení, dle mého názoru. Na vzhledu do chytlo skunkovy rysy, někteří neznalejší se mě značili přesvědčit, že to je čistě skunk No a k tomu nejdůležitějšímu!! Efekt naprosto šílenej a zabijáckej, rozhodně ne high ale brutální gaučovej stoned(odrůda:california orange bud).

Škoda, že jsem víc nedokumentoval, mohl bych sem naházet víc fotek, než jen ty co jsem našel.

Naposledy upravil furian 26-09-2012 v 22:32 PM

Old Post 07-10-2011 v 18:30 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 2


Jinak tohle je fotka při výstabě...momentálně jsou všechny 4 strany obalené alobalem.

Old Post 07-10-2011 v 18:32 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Co tam máš za lampu ? A kyslík je tam dostačující ? Přidej ofuk.

Old Post 07-10-2011 v 18:35 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Co tam máš za lampu ? A kyslík je tam dostačující ? Přidej ofuk.


normálně sodíkovka z poulíčního osvětlení, absolutně netuším kolik má watů, našel jsem to půdě svítilo se tím tady za komoušů

Old Post 07-10-2011 v 18:38 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 5

Asi už bude mít dost dosvíceno, pro rostliny by se to mělo co nějakou dobu obměnovat .. ale snad ti poslouží ještě těch pár dní. Přidej nějaký ofuk a bude to ok.

Old Post 07-10-2011 v 18:42 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Asi už bude mít dost dosvíceno, pro rostliny by se to mělo co nějakou dobu obměnovat .. ale snad ti poslouží ještě těch pár dní. Přidej nějaký ofuk a bude to ok.


Ano, šéfe!

zítra se o to postarám, ted jdu na pívo tak pěknej pátek a díky za radu

Naposledy upravil furian 07-10-2011 v 19:13 PM

Old Post 07-10-2011 v 18:44 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od furian


normálně sodíkovka z poulíčního osvětlení, absolutně netuším kolik má watů, našel jsem to půdě svítilo se tím tady za komoušů


Bacha nato, mam takovej pocit ze to sodik nebude, chteli sme to o prazdninach taky kuchnout a ukazalo se ze to je rtutova vybojka ktera se na pestovani nedoporucuje, ale ted nevim proc

Old Post 07-10-2011 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

nevím proč se ještě v dnešní době snaží všichni o alobal,když to stačilo radši natřít bílou barvou a bylo by to lepší nicméně pěkný křák

Old Post 08-10-2011 v 09:07 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od aresek
nevím proč se ještě v dnešní době snaží všichni o alobal,když to stačilo radši natřít bílou barvou a bylo by to lepší nicméně pěkný křák


Slyšel jsem, že alobal je nic moc ... ale já neměl jinou možnost z více důvodů...zaprvé je to provizorní pěstírna na 14 dní a nechci si natřít jen kousek zdi v garaži a zadruhé zbylé 2 strany nemají stěny, proto ten spuštěnej slepenej alobal.

Old Post 08-10-2011 v 17:26 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Lori


Bacha nato, mam takovej pocit ze to sodik nebude, chteli sme to o prazdninach taky kuchnout a ukazalo se ze to je rtutova vybojka ktera se na pestovani nedoporucuje, ale ted nevim proc


protože má blbý spektrum..a podle toho taky poznáš, že tohle rtuťovka neni, protože ta svití mnohem víc modro-bile..jako MH trochu

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-10-2011 v 23:10 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 11


ještě venku

Old Post 26-09-2012 v 22:26 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8694230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív