Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Fruddyho matkárnička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Pohodička Fruddyho matkárnička Příspěvek č. 1




Ahoj groveři a groverky, rozhodl jsem se trochu si hrát s genetikou a taky množit... zatím tady mám jen jednu začínající matku California Orange bud ze semínek F1 z nirvany

něco k řízkům: řezů zatím moc není, zatím to mám jen pro sebe, ale pozdeji možná budu i prodávat

matka: světlo - 125w enlite Purple v cyklu 18/6, který svítí aj na klony a ofukuje ju větrák s klipsou (tipuju tak 80-100m3/h)

Naposledy upravil Fruddy 23-04-2008 v 17:19 PM

Old Post 23-04-2008 v 16:56 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

hlína, hnojení Příspěvek č. 2




Hlína: Biobizz all mix... v tomhle si lebedí maminka a ješte sem k tomu přimíchal 5% perlitu navíc at to má hezky provzdušněný..

Hnojení: Fish mix a B´cuzz A+B

a gelovej Stimulax... =)

Naposledy upravil Fruddy 23-04-2008 v 17:23 PM

Old Post 23-04-2008 v 17:10 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

vyrostlý řízek Příspěvek č. 3




Zatím co mi matkárna jede, tak vedle v boxu pod 150w nav-t sluničkem se připravuje na květ jedno dítě mé matky (asi jí už přerostlo :-D), je to starý 3 týdny a nehnojil jsem to vyrostlo to bez problémů kytka se z řízku hned chytla...

Naposledy upravil Fruddy 23-04-2008 v 17:29 PM

Old Post 23-04-2008 v 17:24 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wyllyy
Nový Člen

Karma uživatele Wyllyy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

Cau ako pozeram na prilbu tak asi jazdis motokross inac kytki trosku riedke a vitiahle alebo sa mi to len zda?

Old Post 23-04-2008 v 22:08 PM
Wyllyy je offline   Profil uživatele Wyllyy   Find more posts by Wyllyy   Foto galerie člena Wyllyy   Click here to Send Wyllyy a Private Message   Add Wyllyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 5

Me motocross nejezdím jezdím na biku.... kytky jsou ted vytáhlý, protože sem přepl na květ a strašne rychle vyrostly a vytáhly se před tím byly hustější a matka je tak v normálním stavu 1 patro asi 4cm ( průměr...) dnes sem kytičky zalíval a tak v neděli budou asi další řízečky... :-) typuju tak 4 ješte uvidíme jak to oškubu... :-) myslíte že by šla matka pestovat stylem scrog? nemám na ni totiž na výšku tolik místa zhruba metr...
Když od toho odečtu kvetináč 20 cm a lampu taky 20 ješte tak 15cm rezervu pod lampou... a je to 45cm pro matku... není to málo? pomohl by scrog? nebo neco jinýho? kromě ohýbání... mám ohlý to co se dá a to ostatní se nedá protože to sou buď budoucí řezy (nechci aby byly křívý) nebo sou ty patra moc blízko u sebe a nechci se zbavovat patra tak že to prostě uříznu to je neekologický :-D spíš NeGrowerský

Old Post 24-04-2008 v 20:39 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2009 - Dědkova matkárna II - 15 odpovědí
16-05-2006 - Moje matkárna - 10 odpovědí
25-02-2002 - Hydro matkárna - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3241350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív