Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » prvni kyticky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

prvni kyticky Příspěvek č. 1




ahoj chci vam jen ukazat jak jde moje prvni pestovani. Jsou 4 týdny stare. Zatim je mame jen na okne protoze jsme stale nesehnali skrin ale to se snad v brzke dobe vyresi.

Podle navodu jsem je zastrihla jednu na třetím patře a druhou na čtvrtem patre(hlavne taky proto ze mi bylo lito ustrihnout vice pater)

Zalevam je destovou vodou s zatim hnojivem Krystalon start a docela to jede teda alespon me se to zda.

Budu ráda kdyz mi napíšete svoje rady a nápady poprípade co dělám špatne

Old Post 30-08-2007 v 10:47 AM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2


jo a taky jsem se chtela zeptat. Jestli je dobre to co mi dela hlina viz obrazek....

Old Post 30-08-2007 v 10:50 AM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3

4 týdny celkem pěkný... a velký. kristalon je dobrej na růst jde to videt...

Old Post 30-08-2007 v 11:24 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4


pěkný, jde vidět že to hnojíš kristalonem... já mám asi týden staré :

Old Post 30-08-2007 v 11:30 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

no já bych tu hlínu vyměnil...

Old Post 30-08-2007 v 11:39 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

oki stejne je zrejme asi tak za tyden budu presazovat do vetsiho. Myslim ze to je tim jak to dobre hnojim a tou destovkou

Old Post 30-08-2007 v 13:05 PM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7



jo tady jeste par obrazku jak jsou v mini lahvich

Old Post 30-08-2007 v 13:06 PM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

zrejme jo.

Old Post 30-08-2007 v 13:06 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 9

mno tak podle me ta hlina chyta plisen nebo tak neco ale nevim moc to nevidim

Old Post 01-09-2007 v 09:53 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

jj je to jen prvni pokus tak je to noname

Old Post 02-09-2007 v 10:59 AM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 11

Blistex prijde mi ze tam mas malo svetla a kyti se ti tahnou do vysky

Old Post 02-09-2007 v 11:19 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 12

chci se jen zeptat. když se oddělí samec od samice. Může se ze samce udělat konopná mast?

Old Post 02-09-2007 v 13:09 PM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 13

jo

Old Post 02-09-2007 v 13:18 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blistex
Nový Člen

Karma uživatele Blistex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 14




tohle mi zacali delat jedna z kyticek. Nevite čím by to mohlo být popřípadě co s tím dělat?

Listy jako by pomalu uvadali a zacinaji zloutnout.

Omlouvám se za kvalitu fotila jsem z telefonu.

Old Post 02-09-2007 v 14:55 PM
Blistex je offline   Profil uživatele Blistex   Find more posts by Blistex   Foto galerie člena Blistex   Click here to Send Blistex a Private Message   Add Blistex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15

zkus projet FAQ, ale jestli ty kytky ještě nejsou přesazený vypadáto na problémy s hlínou..

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 09-09-2007 v 12:08 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ZDAREC NO TO ZLOUTNUTI BY TAKY MOHLO BYT PREHNOJENIM TEZ SE MI TO STAVALO ......JINAK KAZDOPADNE BY JIM PROSPELO VICE SVETLA JAK RIKA:ZAJONC BUDES TO MIT ÁSPON HUSTSI A NEBUDOU TAK VYTAHLE

Old Post 10-09-2007 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-08-2013 - prepnuti kytek - 14 odpovědí
13-12-2010 - prvni skřiň - 2 odpovědí
04-03-2010 - Prvni In.. - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0904630 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív