Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » prepnuti kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

prepnuti kytek Příspěvek č. 1

zdravím ve spolek ..... mám problém !! nechtěj se mi přepnout kytyky na květ přepínal jsem 10 což je 20 dní zpět a pořád se to táhne jen do výšky a ani známka toho že by to začalo kvést (druh CN HAZE ) :/ ..... mám novou lampu poraďte pls jsem v koncích teploat všechno optimální, vlhkost taky hnojím AH ..... pls radu potřebuji díky

Old Post 02-07-2013 v 13:33 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

A jsi si jistý,že ti do boxu neproniká světlo,když má být tma? Zkus to zkontrolovat a popřípadně zadělat každou škvírečku.

Old Post 02-07-2013 v 13:48 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

neproniká nic ..... :/ , tak váhám nad tím jestli mám dát nové řezy či ještě čekat

Old Post 02-07-2013 v 20:17 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 4

a co máš za lampu ?

Old Post 02-07-2013 v 20:34 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

plantastar 600W

Old Post 03-07-2013 v 13:26 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

zajímalo by mě, zdali je nějaká šance a nebo jestli mám dát novou posádku .... nikdy jsem se s tímto nesetkal, tak abych tu na to nesvítil jen tak k ničemu

Old Post 03-07-2013 v 13:31 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

Tak je to haze skus este pockat mozno si trafil na nejake16 tyzdnove pheno matkar ti k tomu nepoveda nieco?

Old Post 03-07-2013 v 21:56 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

právě už jedu stejný řezivo 3x a vždy to začalo kvést po cca 8 dnech po přepnutí

Old Post 04-07-2013 v 14:37 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 9

neodešly ti spínací hodiny od lampy? Už se mi stalo, že byly vadný a v průběhu tmy libovolně spínaly. Pak nemůžeš čekat, že přepnou na květ. Pokud máš klasický za pár stovek, tak ty na takovej proud nejsou stavěný a časem odejdou. Lepší je stykač. Sice to není levný, ale stojí to za to a vydrží ti na pořád.

Old Post 04-07-2013 v 15:30 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

Skus spravit preplach kvetinacov mozno su zasolene a skontroluj teplomer ci im neni moc teteplo ale vyzera to na ten casovac nepestujes prvy grow poznas genetiku chyba bude v technike

Old Post 04-07-2013 v 19:31 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizak10
Nový Člen

Karma uživatele Krizak10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11


Ahoj lidi. Prosím o radu. Mám pár kytek ze semínek od známého, nevím co je to zač. Mám je už 14 dní přeplé na květ. Začaly se mi na nich vyvíjet květy, ale mate mě že kytky zatim vůbec nesmrdí, nemájí tu specifickou vůni. Za jak dlouho se mi na nich začnou vyvíjet paličky? A za jak dlouho by se na nich měla objevit pryskyřice? Díky za odpovědi.

Old Post 05-07-2013 v 11:02 AM
Krizak10 je offline   Profil uživatele Krizak10   Find more posts by Krizak10   Foto galerie člena Krizak10   Click here to Send Krizak10 a Private Message   Add Krizak10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Smrad mas odrudu od odrudy jiny. Jsou odrudy, co maj uroven pachu velmi nizkou (napriklad NL od RQS, nepletu-li se), pak jsou zase odrudy, co ti pomalu zbori pachac (Yumbolt, Critical+).

Palicky uz se ti tam vyviji, to je to, z ceho ti vyrustaj ty bily fousky (viz tvoje foto). A pryskyrice? To je zas odruda od odrudy. Kazda cukruje jinak. Nektera malo, nektera hodne, nektera brzy, nektera v pozdejsi fazi kvetu.

Doporucuju moc se nestresovat a tyhle zakladni veci si nekde nacist (literatura, grower, icmag... je toho mraky, jen nebejt linej).

Old Post 08-07-2013 v 05:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

po 20.dni se bude cukrovat ;-)

Old Post 17-07-2013 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizak10
Nový Člen

Karma uživatele Krizak10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14


super, díky za odpovedi :-) uz se mi tam vyrosila trocha pryskyřice, ale zatim porad ,nesmrdi´ za jak dlouho bych tak mohl sklizet? :-)

Old Post 27-07-2013 v 11:38 AM
Krizak10 je offline   Profil uživatele Krizak10   Find more posts by Krizak10   Foto galerie člena Krizak10   Click here to Send Krizak10 a Private Message   Add Krizak10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marin666
Nový Člen

Karma uživatele marin666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 15

tak nakonec mi to přeplo po 35 dnech ... hrůza děs problém jsem nezjistil vše bylo v normě, teď uvidím další kolo a pro jistotu jdu uplně jiné řezivo (critical jack)

Old Post 21-08-2013 v 21:25 PM
marin666 je offline   Profil uživatele marin666   Find more posts by marin666   Foto galerie člena marin666   Click here to Send marin666 a Private Message   Add marin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2017 - Prepnout? - 15 odpovědí
14-09-2007 - prvni kyticky - 26 odpovědí
18-09-2006 - SHCP a rust kytek... - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5522500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív