Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Hnojivo z konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Chemie Hnojivo z konopí Příspěvek č. 1

Nazdar pěstitelé a pěstitelky,chtěl bych se s vámi podělit o zajímavý nápad.
Vy všichni, co pěstujete indoor jistě víte,kolik vám zbude listí při zastřihávání.Dá se ním udělat ledacos-mě napadlo z něj udělat hnijivo pro své kytičky.
Asi 99% pěstitelů používá na své ,,miláčky,, nějaké hnojiva.tak jsem nad tím přemýšlel a řekl si,že když už mám tak dobře pohnojené i to listí ( hnojím hnojivy od Advanced Hydroponics ),tak je nechám zetlít,přidám ještě nějaké kopřivy a budu je přidávat do květináčů.Tak jsem to vyzkoušel a nemůžu si to vynachválit.Tu výslednou směs,co mi zůstala po zetlení,jsem smíchal se substrátem a to co mi zbylo občas přihodím do květináče.Je to hodně v pohodě a navíc je to čistá příroda

Old Post 19-03-2005 v 09:50 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 2

Ja od zacatku co pestuju zastrihnute listy hacu pod kytky aby ze vstrebaly do hliny...

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 19-03-2005 v 18:38 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Ideální bybyla kombinace drcených semen a listů.Myslím,že by to dodalo rostlinkám hodně živin.Musím to vyzkoušet

Old Post 19-03-2005 v 22:13 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4

Tak jsem si přichystal směs na hnojení a kterou budu přidávat taky do substrátu.Zkusím to jak na indoor tak na outdoor.
Do asi 50litrové kádě jsem nasypal kuřince,koňský hnůj a nasekal spoustu konopných listů,které tam budu ještě časem (když budu stříhat kytky) přidávat.Taky jsem přidal trochu vody a jsem zvědavý,co z toho vznikne.Ještě bych do toho chtěl koupit a nadrtit konopné semena.S výslednou humusoidní látkou se bude muset hnojit asi velmi opatrně,ať se kytičky nespálí.Pokud by jste měli ještě někdo nějakou radu,tak sem s ní

Old Post 21-03-2005 v 09:57 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 5

podle mě neni nad chemii.....ať se na mě zlobí kdo chce,ikdyž mam přírodu rád...

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 21-03-2005 v 10:30 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

Chemka je v pohodě,taky to kytek valím a valit budu,ale co když to bude lepší,když to bude z 50%příroda a z 50% chemie.Zkusím a uvidím

Old Post 21-03-2005 v 10:53 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

kuřince jsou mega silné,hodně lidí už na nich pohořelo-musí se míchat s vodou.A s těmi ostatními přísadami to bude ještě silnější.Však uvidíme

Old Post 21-03-2005 v 15:02 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

jj bacha na kurince a hlavne nepodcenovat!je lepsi zacinat na mensich davkach a koncentracich a potom postupne pridavat. ale nejakych extremnich vysledku jsem s nimi nedosahl. verny jsem hnojivum od hesi- hesi rust substrat
hesi kvet substrat
hesi vit

Old Post 22-03-2005 v 12:16 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

jo a jeste kupuji to vsechno u natural technologies

http://www.naturaltechnologies.cz/index.php?&acc=enb

NATURAL TECHNOLOGIES

SHOP@NATURALTECHNOLOGIES.CZ

PŘÍSTAVNÍ 51, PRAGUE 7
CZECH REPUBLIC

T: +420 603 451 010
GPS: 50.104353196423 14.455184737331

Old Post 22-03-2005 v 12:17 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 10

jinak po slepicincich sou ty kytky fakt takovy slepici. Vy ste tam tu chut tech sr*cek necejtily???
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 22-03-2005 v 16:28 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

To jsem teda necítil-používám na poslední týden před sklizní final solution od AH-jde cítít jen přírodní vůně.Nebo pokud tím nehnojíš pořád,tak to určitě cítit nepůjde.Já to mám odzkoušené už nějaký pátek a je to v pohodě.

Old Post 22-03-2005 v 16:58 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 12

jo, ja kdyz sem zacinal pestit, tak sem to tam rval furt, od zacatku do konce a pak sem se malem poblil z ty chuti.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 22-03-2005 v 18:33 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

cos tam rval???Ty kuřince?

Old Post 22-03-2005 v 18:44 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

Janxu - dík za karmu,fak jsem Tě tak rozesmál???

Forever young, forever free
!!GROW OR DIE!!

Old Post 23-03-2005 v 13:28 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 15

pouzijte taky trochu uhli na uhlik docela to pomaha

Old Post 25-03-2005 v 10:58 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2005 - Hnojivo s thc - 4 odpovědí
10-06-2003 - Hnojivo - 1 odpovědí
08-10-2001 - Hnojiva-pokračování - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6187250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív