Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co je to za nemoc???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví co je to za nemoc??? Příspěvek č. 1

ahoj v mém tématu se odpovědí nedostává tak zkusim takhle! přečetl jsem všechny 3 Vzhledové změny na kytkách 1-2-3/3 ale
stejnak si nejsem jist tak jestli někdo ví tak ať poradí opravdu bych mu byl vděčný ! jsem v druhém týdnu květu takže žádné radikální změny podstupovat nechci ale pokud si je někdo jistý že to pomůžu šup sem s tím poslouchám ??? jo a (zatím jsem hnojil OBM jednou!jakou koncentraci OBM dáváte kolik množství namícháné hnojky OBM zalejete? jinak zálivka vodou jednou za 2 dny proleju celej květináč! hodně postřik vodou ! PH 6.5

Naposledy upravil 18-01-2005 v 12:55 PM

Old Post 18-01-2005 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




jeden z problémů u vrchních lístků

Old Post 18-01-2005 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3




druhej problém u spodních starších listů

Old Post 18-01-2005 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 4

1. to vyzera na spalu..jakeby boli spalene...
2. su te skvrny prvo zltkaste a potom hnede a listy maju hrubsie zilky???? ...lebo toby mohli byt listove hadatka..ked mas velku vlhkost tak sa im dopre dari ...potom po stonke zo zeme putuju ku listom..a ked su listy uplne napadnute odpadnu...
3. alebo to moze byt nejaka pliesen...
4. alebo prehnojene
peace

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Naposledy upravil Majky 18-01-2005 v 15:18 PM

Old Post 18-01-2005 v 14:00 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 5

to je přehnojený na 100%

Old Post 18-01-2005 v 14:07 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

ty dloní listy bych tipoval na nedostatek zinku, protože jak nahoře píšeš hnojil si jednou...

Old Post 18-01-2005 v 15:57 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Majky?2. su te skvrny prvo zltkaste a potom hnede a listy maju hrubsie zilky???? poradne jsem nepobral co znamena zltkaste ale asi neco s žlutou ! Nejdřív takové okrové tečky jako odumřelá tkáň listu a to se rozšiřuje list pomalu žloutne ! taky jsem dnes zkoušel prolejt květináče pořádně vodou a dole tekla jen žlutá voda je to normální ???

Old Post 19-01-2005 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
merlin
Nový Člen

Karma uživatele merlin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 23  

Obecné zdarek Příspěvek č. 8

mám ten samej problém (aspoň listy - jakoby spálení horních, uhnívající spodní) je to 10 asi 1,5měsíce sterejch adeptek ma mati - vlhkost držim jenom rozprašovačem, ale celkem vysoká..(50-70 procent..) - u rostlin sou celkem často vidět malý mušky, ale na listech sem kromě těch fleků žádný parazity nenašel..stav se zatim moc nezhoršuje, ale rostou celkem pomalu..- joo eště hnojení - zatim sem je nehnojil - maj substrát s celkem dost velkym vobsahem živin+perlit, keram.teplota - 20-25 stupňů..akorát si nejsem jistej jestli maj dost světla..(sou pod 2*18w philipskama (na čísla si nevzpomenu - jedna víc do červena, druhá víc modrá..)

zkoušel sem to zbavit kartonů polepenejch alobalem (kterym to bylo uzavřený do menšího prostoru ve skříni)- lepší větřání, nižší vlhkost a asi je teda zkusim pohnojit.. s těma muškama nevíím..(příde mi, že jako vylejzaj z půdy

za případný rady dík

Naposledy upravil merlin 21-01-2005 v 18:45 PM

Old Post 21-01-2005 v 18:39 PM
merlin je offline   Profil uživatele merlin   Find more posts by merlin   Foto galerie člena merlin   Click here to Send merlin a Private Message   Add merlin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


mi rostlinky zloutnou celkove.jo a nerostou(viz foto)

Old Post 21-01-2005 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

hej a hnojíte to?? nejsem nějak extra odborník ale připadá mi to jako kdyby to nemělo z čeho růst!!!!

Old Post 21-01-2005 v 21:29 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

jedna se o nasledek nadmerneho zalevani nebo spatneho pruchodu vzduchu.

Old Post 22-01-2005 v 09:01 AM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

jarda:jo je to rizek(G.W.S) ze zacatku se povytahl asi o 5 cm a pak nic:-(

Old Post 22-01-2005 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

koupil jsem 6 krasne zakorenenych rizku,v korenech chyba nebude

Old Post 22-01-2005 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
merlin
Nový Člen

Karma uživatele merlin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 14

tak ja už mám jasno - sou to ty posraný háďátka..- a protože ničej kořeny, tak kykty vypadaj jako když nemaj dost živin..- listy vypadaj přesně jak na osvinovejch fotos. Ale u tebe to asi může bejt jinej probl. (na rw by asi byly vidět na první pohled..)
tak to asi zkusim nechat pořádně vyschnout, a jestli to nepomůže, tak nějakou tu chemku (něco píšou ve faq) - ale asi je to celkem brutus..- nemáte někdo nějaký zkušenosti?
tak zdárek (a škůdcům smrt..)

Old Post 29-01-2005 v 18:25 PM
merlin je offline   Profil uživatele merlin   Find more posts by merlin   Foto galerie člena merlin   Click here to Send merlin a Private Message   Add merlin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

h co háďátka ???? žádné nájemníky jsem nevítal !!! jak se jich zbavím ??? a čím jsem je stvořil ? abych tomu předešel v příštím kole ?

Old Post 30-01-2005 v 07:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
merlin
Nový Člen

Karma uživatele merlin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 23  

Zdraví jestli háďátka Příspěvek č. 16

tak sem si právě přečet parádní vodkaz vod nicku "HLAVA" - tomu díky!! - na laboratoře (a český) co nabízej parádně nechemickej způsob jak se jich (a zdaleka ne jenom jich :-)) zbavit naprosto čistě
takže tady je odkaz
abych nezapomněl - háďátka sou (aspoň podle hlavy..) "smutnice"

předpokládám že do skříně se dostanou v podobě mušek, který nakladou vajíčka do půdy, ze kterejch se vylíhnou ty pravý problémy (larvy..)
mušky jak už tu bylo napsaný přitáhne vysoká vlhkost a nedostatečný větrání..(vo jiný prevenci neviim..)
tak hodně zdaru..

Naposledy upravil merlin 01-02-2005 v 21:45 PM

Old Post 01-02-2005 v 21:38 PM
merlin je offline   Profil uživatele merlin   Find more posts by merlin   Foto galerie člena merlin   Click here to Send merlin a Private Message   Add merlin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-09-2004 - Co je to za nemoc? - 6 odpovědí
16-12-2003 - POMOC co je to za parazita??? - 6 odpovědí
17-04-2001 - odruda...co je to zac??? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7247590 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív