Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kde nakoupit výbojky? PRAHA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jointar Ganjar
Nový Člen

Karma uživatele Jointar Ganjar - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Dotaz Kde nakoupit výbojky? PRAHA Příspěvek č. 1

Zdravim,
Zrovna si dovybavuju skříň, ale chybí mi jedna dost důležitá věc, a to je světlo. Chci si sodíkovou výbojku, ale vůbec nevim, kde se dá v Praze koupit. Byl bych rád kdyby mi někdo moch doporučit nějakej dobrej levnej obchod. Dík.

P.S.: Tušim, že už to tu někdo někdy někam psal, ale nejsem schopnej to někde najít.

It's time to get HIGH!!!!

Old Post 15-11-2004 v 13:50 PM
Jointar Ganjar je offline   Profil uživatele Jointar Ganjar   Find more posts by Jointar Ganjar   Foto galerie člena Jointar Ganjar   Click here to Send Jointar Ganjar a Private Message   Add Jointar Ganjar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

No, ptal sem se v Baumaxu, ale poslali mě na Koněvovu. Nejsem si jistej, ale myslim že je č.p. 97 nebo tak nějak.
Když půjdeš z Biskupcovy nebo Ohrady na Florenc, je tam na křižovatce takovej velkej prosklenej barák, tak za ním... asi druhej vchod...

A ten příspěvek je TADY

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Naposledy upravil Hyena 15-11-2004 v 14:00 PM

Old Post 15-11-2004 v 13:55 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

kup si ji v Erece...adresa je tady nekde na G, musis trochu hledat..taky odtamtud mam vybojku a pohoda..

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 15-11-2004 v 17:30 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4

Erecu nedoporučuju, je poměrně drahá, doporučuju www.janca.cz a vzít to na dobírku, osobně jsem v erece koupil svůj komplet, ale levně to nebylo, draho teda taky úplně ne, ale prostě "dráž" jak jinde

Old Post 17-11-2004 v 02:39 AM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Maestro: jo, to mas pravdu...taky jsem se tam docela prohnul...ale jednali se mnou prijemne, chlapik mi jeste rekl, jak to zapojit...no parada...nestezuju si..

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 17-11-2004 v 09:12 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominik
Nový Člen

Karma uživatele Dominik - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 9  

Nápad Re: Kde nakoupit výbojky? PRAHA Příspěvek č. 6

jestli by ti stacily ty sodíkový výbojky 70w tak bych naky mel

Old Post 17-11-2004 v 21:45 PM
Dominik je offline   Profil uživatele Dominik   Find more posts by Dominik   Foto galerie člena Dominik   Click here to Send Dominik a Private Message   Add Dominik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abcd...
Stálý Člen

Karma uživatele abcd... - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Ja jsem mel komplet od Lacca (bazar, hned nahore, nadpis nejak nove vybojky nebo tak...), za 700,-, nova i rezervni pouzita vybojka, ale asi po mesici odesel starter, sel jsem do Ereky a za 270 kc sem dostal novej, sice jsem se prohnul, ale uz mi to sviti

Old Post 19-11-2004 v 01:31 AM
abcd... je offline   Profil uživatele abcd...   Find more posts by abcd...   Foto galerie člena abcd...   Click here to Send abcd... a Private Message   Add abcd... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ramone
Nový Člen

Karma uživatele Ramone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 8

zkus se podivat na www.emas.cz maj nekolik obchodu po cely praze a ceny ujdou, jednani taky v pohode.. kupoval jsem tam lampy pro kamose a rovnou se me zeptali jestli to mam na kytky.. kdyz sem rek ze jo, snazili se mi prodat son-t agro, ze to pak mnohem lip poroste

Old Post 20-11-2004 v 10:33 AM
Ramone je offline   Profil uživatele Ramone   Find more posts by Ramone   Foto galerie člena Ramone   Click here to Send Ramone a Private Message   Add Ramone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ramone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 9

Další kontakt na výbojky a zářivky Tungsram a Sylvania v Praze. Skvělý výběr. http://www.ctspraha.cz/kontakt.html

Old Post 23-11-2004 v 19:15 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointar Ganjar
Nový Člen

Karma uživatele Jointar Ganjar - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

Díky za rady, už sem nakoupil a teď dobudovávám skříň. Víc v novym threadu "Budování skříně 250W hydro".

It's time to get HIGH!!!!

Old Post 23-11-2004 v 19:37 PM
Jointar Ganjar je offline   Profil uživatele Jointar Ganjar   Find more posts by Jointar Ganjar   Foto galerie člena Jointar Ganjar   Click here to Send Jointar Ganjar a Private Message   Add Jointar Ganjar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Pro případ, že by to jěště někdo potřeboval.. Příspěvek č. 11

http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=internet%2A

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 05-02-2005 v 01:43 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-11-2004 - Kde nakoupit zarivky? PRAHA - 10 odpovědí
20-06-2002 - kde koupit zarivky - 14 odpovědí
09-06-2002 - Kde nakoupit kokos - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7058250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív