Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Po X letech zpět na Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Po X letech zpět na Groweru Příspěvek č. 1



Ahoj všem growerům a growerkám.
Po několikaleté pěstitelské pauzičce jsem znovu rosvítil :banana:

Tentokrát jsem se vyprdnul na domorobo skříň, ale zakoupil LiteBox.
Přidal jsem 4x18w zářivky. Ty mi byly vymlouvány, že už jsou zastaralé, atd., ale starého psa novým kouskům nenaučíš. Mám s nimi fajn zkušenosti.

No a na květení 400W sodíkovku od Philipse

Chladím odtahovým větrákem VK 125 + malej větráček s klipsnou, aby se rostlinky měly jako na zahrádce

Tentokráte jsem zanevřel na mnou odzkoušenej Krystalon start/květ a vrhnul jsem se do toho po hlavě s Plagronem. Už teď vidím, že je to znát.
Takže Krystalon přenechám babičce na muškáty :punk:

Rád se se všemi podělím o mé zdary i nezdary a nechám si rád poradit a i třeba pochválit :)))) :banana:

Old Post 13-08-2013 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Ti smajlíci se mi teda nepovedli

Old Post 13-08-2013 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

Vypadá to pěkně Jak vysoko máš ty úsporky? Stačí tak 5 cm nad vrcholky.

Old Post 13-08-2013 v 18:11 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Okolo 10cm. Jelikož chodím holky kontrolovat po dvou, až třech dnech, tak si dávám bacha. Přestože je to pouze 18W zářivka, tak už mi kdysi rostlinky pěkně popálila potvora :O

Old Post 16-08-2013 v 14:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Zdarec,

mno, mno...mel bych par pripominek:

dle prvni i druhe fotky vypada tve pestitelske snazeni stylem: des a hruza!!!

Prvne k boxu:

Box to je 1x1m? Pokud ano, tak osvetleni v rustu je nedostatecne, at mas rad zarivky nebo ne, je to malo. kvet 400w OK. U odtahu mas snad pachac ze jo?

K pestovani:

Rustova faze slouzi prvotne k zaplneni boxu, aby se vyuzil kazdicky watt, ktery svitime z lampy na kytky, druhy ucel je vyhnani rostliny do nami pozadovane vysky. To co jsi predvedl ty, je absence jakekoli zkusenosti nebo teoretickeho vedeni. Nejenom ze kultivace rosltiny (zastrihnout, popripade zohnout) ti nic nerika, ty jeste v tom boxu mas ruzne stare kytky, viz mrzacci v nejakych kelimkach oproti rostlinam co jsou tam tyden?

Mimojine, kde maji ty kytky listy?

Druha fotka z kvetove faze:

A to je zase co...?

Sam neveris, ze takhle kytka ma vypadat ze ne? Dival jsi se zde na foru alespon po 2-3 pestech? Neprislo ti divny ze u jinych groweru to vubec takhle nevypada? Ne? Myslel jsem si to. Jinak v opacnem pripade nechapu, jak jsi docilil vypestovani kostat bez listu( KDE MAJI KYTKY SVE LISTY?!)poklud jsi si neco o pestovani nacetl.
A aspon je zde videt krasne co jsem psal vyse: "Rustova faze slouzi prvotne k zaplneni boxu, aby se vyuzil kazdicky watt, ktery svitime z lampy na kytky" Tedy, tady vsichni vidime, ze sviceni lampou z 50,60% do podlahy boxu Gramy nenazene.

Takze rekapitulace: Doslova dle techto 2 fotek to vypada na hnus a zmar.

Reseni:

1. projedes a proctes : http://grower.cz/pestovani/navody/?
Nejlepe cele a nekolikrat.

2. Pristi kolo si vem potrebny pocet rezu stejne genetiky a dej je do stejne velkych nadob(rostliny proste v hline nevyrostou 1m vysky v 1l kvetniku, takze rostliny v mensi nadobe budou ve finale mensi)

3. Zvol vetsi wattaz na rustovou fazy. Nejakych 72W zarivek na 1m2 je hovno. Pocitej tak cca 200W. A budes tak dlouho rust nez se jedna kytka bude dotykat druhe(bude zaplnen box)

4. Az budes mit nacteny ten FAQ a budes vedet co to znamena zastrihovani, ohybani a proc to taky delame, uzij je dle nejlepsiho svedomi a vedomi. Jo jeste by jsi se ve FAQ mel docist ze listy se netrhaj.

5. Po prepnuti na kvet v prvnich 14 dnech se kytka natahuje a dost roste, pote par slabych spic odstrihnes, opet neco zastrihnes, zohnes....

6. Doba kveteni......budes uz jen sledovat vyvoj sveho usili a znalosti skrze den co den vetsi pocty obalenych silnych spic

7.sklizis

IPX

Old Post 17-08-2013 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Díky za názor, rady a kritiku.

Ti "mrzáčci" byly kytičky, co jsem měl za okny. Přesadil jsem je do větších (10L) nádob a už vypadají k světu.

Ty listy mi kdysi dávno někdo radil oškubat, aby šlo víc světla i na spodní větve. Takže asi blbost, určitě si o tom ještě počtu.

Jinak box je 1x1m ano. Kolik je podle tebe ideální počet kytek na tento prostor?

Osvětlení v růstu tedy přidám, ale přišlo mi dostatečné. Taky ještě načtu pár návodů.

I když jsi mě moc nepotěšil DÍKY

Old Post 18-08-2013 v 13:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2015 - Opět na Groweru! - 0 odpovědí
06-05-2013 - nový člen na Groweru - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0119270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív