Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravim Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kollyk
Nový Člen

Karma uživatele kollyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 7  

Zdravim Grower.cz Příspěvek č. 1

Zdravim všechny na groweru, je mi 21 let pěstuju od 15 let pouze OUT do roku 2009 jsme pěstoval NO NAME od roku 2009 jsem přešel na lepší genetiku 2009 (NEBULA od paradise seeds), 2010 (Aroma, Vintage 2006, Green bud od CH9female + Lowrider 1), letos mam semena od (nirvana, green house, dutch passion) tak jsem na to zvědav. To je asi vše co bych o sobě řekl.

Old Post 20-04-2011 v 07:21 AM
kollyk je offline   Profil uživatele kollyk   Find more posts by kollyk   Foto galerie člena kollyk   Click here to Send kollyk a Private Message   Add kollyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 2

Good luck and have fun co mas od DP ?

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 20-04-2011 v 07:49 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kollyk
Nový Člen

Karma uživatele kollyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

shaman, passion 1, a frisian few.

Old Post 20-04-2011 v 10:20 AM
kollyk je offline   Profil uživatele kollyk   Find more posts by kollyk   Foto galerie člena kollyk   Click here to Send kollyk a Private Message   Add kollyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 4

pojedu to stejný .... plus asi ještě The Ultimate od DP .... + Pineapple chunk od Barney's farm ... a White Russian od Serious seeds ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 20-04-2011 v 10:52 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kollyk
Nový Člen

Karma uživatele kollyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

White Russian rozhodně na OUT nedoporučuju ! ! ! Já jsme ho měl vloni a ještě další 3 kamarádi a ani jednomu nevykvet přenádherný kytky 2-3 m keře prostě monstra ale ať byl ve skleníku (malé paličky) , květináčích (téměř nic sotva na has) nebo prostě rovnou v zemi (vůbec nic rovnou na hnůj) tak nevykvet, ale zkusit to můžeš. :-)

Old Post 20-04-2011 v 12:51 PM
kollyk je offline   Profil uživatele kollyk   Find more posts by kollyk   Foto galerie člena kollyk   Click here to Send kollyk a Private Message   Add kollyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Taky jsem měl White Russian jak ve foliáku, tak venku a taky nedokvetl. Kytky byly krásné, košáté, ale opravdu to nestihl. Ve foliáku ale neplesnivěl, to je fakt.

Old Post 20-04-2011 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 7

ja ho jel minulej rok z řízku a byla to jediná rostlina která mně jakš takš dokvetla .... a bylo na ní tak cca 300g a luxusní kouř ....ve skleníku ..... taky začal chytat plíseň .... i stonkovou .... ale vyhodil jsem tak cca 5g plesnivýho .... takže já ho pojedu znovu

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 20-04-2011 v 14:57 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kollyk
Nový Člen

Karma uživatele kollyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

no ja jsem ho měl právě taky z řezu, ale já jsem nemel vůbec nic a kámoši sem tam něco sklidili ale kdo to měl rovnou v zemi tak nic ja už nikdy :-D

Old Post 20-04-2011 v 19:37 PM
kollyk je offline   Profil uživatele kollyk   Find more posts by kollyk   Foto galerie člena kollyk   Click here to Send kollyk a Private Message   Add kollyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 9

White russian vonku nedozre???
check here
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Old Post 23-04-2011 v 21:45 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kollyk
Nový Člen

Karma uživatele kollyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10

Kamo si moc velký šťastlivec, nás ho mělo asi 4-5 lidí a nikomu prostě nedokvetl fakt to byli ohromný nádherný kytky, ale ani jednomu nedozrál ani pomalu nezačal kvést nevim asi prostě špatnej výběr matky na řezy a myslím si že ani jeden z nás jsme nikde neudělali nic špatně 2-3 m kytky, košatý keře ale moc moc mi zklamal

Old Post 24-04-2011 v 00:05 AM
kollyk je offline   Profil uživatele kollyk   Find more posts by kollyk   Foto galerie člena kollyk   Click here to Send kollyk a Private Message   Add kollyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
11-05-2020 - Zdar groweři - 0 odpovědí
28-10-2017 - zdravim growery - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8371220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív