Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Growere vítej!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Nápad Growere vítej!!! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny mičuriny
Já jsem se zaregistroval sice až dneska, ale předtím jsem si vše pořádně pročetl
Toto je můj první přispěvek. Taky jste tu noví??? Kdyžtak mi písněte.... neví jen někdo jak někomu poslat karmu???Je tu hodně adeptů, kdo by toto mohl dostat.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 03-03-2007 v 16:23 PM

Old Post 23-02-2007 v 15:50 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 2

čus vítám tě..karmu dáš v příspěvku dole vpravo jak je edit/delet, quote atd..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 23-02-2007 v 16:02 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 3


Jasně, díky moc... ale ta ikonka karmy mi tam pořád chybí , možná to je tím, že jsem se přihlásil až dneska. Jinak nevíte, jestli jste mohli rozdávat karmu, když jste byli úplní nováčci?

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 03-03-2007 v 16:24 PM

Old Post 23-02-2007 v 17:59 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 4

v určitejch trýdech karmu dávat nejde (viz. tady v úvodu, kanál, zahr. bazar atd.)

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 23-02-2007 v 18:47 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

Karmu nechci,ale zdravim tě(že se nestydíš,tady podplacet karmama)

Old Post 23-02-2007 v 21:42 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 6

chlape sory, ale když někde napíšeš tohle:

""
bigfoot:
Jasně, tedy omlouvám se vám, za to, že jsem to rozčlenil do 6 přízpěvků, ale jsem teprv nováček. Je to moje asi teprve třetí téma.Určitě to není kvůli tomu, abych měl víc přízpěvků. To by byla ode mě sviňárna. Chtěl jsem to jen trochu zdokumentovat, ale nepovedlo se Jinak bodužel, já to v mražáku mít nemůžu.
Kámoš to dává do sklenic a nechává si to v pokoji, ale ono to pak má takovou divnou chuť. No, já fakt nevím. Tohle by mělo standartní trávovou chuť zachovat.
Ono: Samozřejmě. Když to bude mít přístup ke vzduchu, tak se bude ztráce THC, ale mnohem míň než třeba za zvýšené teploty nebo nějakým prouděním vzduchu. To tam jistě nebude. Ale pro mě je hlavní to, že to bude v suchu a nechytne to nějakou plíseň. Jestli by to chytlo plíseň, tak je celá úroda v trapu, ale jestli ubyde nějaké promile THC, tak se svět nezboří.
"""
tak si prosím uvědom, že tu rozhlašuješ dezinformace, když nevíš nic o oxidaci THC a šíříš tady fámy. Jde o to, že pokud si něco myslím, tak, než to hodím do placu jako fakt, tak si to ověřím. Za to zřejmě dostáváš K-

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 24-02-2007 v 11:27 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 7

Jinak jsem se chtěl zeptat nováčků, jedete někdo taky windoor??? (pěstování za oknem) Nebo přemýšlíte někdo o tomto způsobu pěstu?

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 03-03-2007 v 16:23 PM

Old Post 24-02-2007 v 18:32 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. X
Nový Člen

Karma uživatele Dr. X - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Papek
Jinak jsem se chtěl zeptat nováčků, jedete někdo taky windoor??? (pěstování za oknem) Nebo přemýšlíte někdo o tomto způsobu pěstu?


Mno tedka mam za oknem asi tak 15cm velkej noname, ale to je jen tak ze srandy, né že bych čekla nějaký hromady...

Old Post 24-02-2007 v 19:44 PM
Dr. X je offline   Profil uživatele Dr. X   Find more posts by Dr. X   Foto galerie člena Dr. X   Click here to Send Dr. X a Private Message   Add Dr. X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 9

To Dr.X: To je dobrý, já mám doma taky tři no name. Asi 10 cm vysoký. Jinak jsem windoor pěstoval loni a docela to ušlo. Kdy jsi to zasadil??Já to sázel přesně 1.1.2007.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 03-03-2007 v 16:22 PM

Old Post 24-02-2007 v 20:21 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. X
Nový Člen

Karma uživatele Dr. X - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Papek
To Dr.X: To je dobrý, já mám doma taky tři no name. Asi 10 cm vysoký. Jinak jsem windoor pěstoval loni a docela to ušlo. Kdy jsi to zasadil??Já to sázel přesně 1.1.2007.


24.12. :-)
řikam tomu štědrovečerní model...

Old Post 25-02-2007 v 14:37 PM
Dr. X je offline   Profil uživatele Dr. X   Find more posts by Dr. X   Foto galerie člena Dr. X   Click here to Send Dr. X a Private Message   Add Dr. X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 11

tak to je dobrý, já jsem teda první semena no name vysadil na Nový rok a teď... teď už májí aspoň 20 cm

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 03-03-2007 v 15:10 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 12

zdravim, tiez mam za oknom nieco malo, prozatim v kelimku.. z 2 semiacok sa mi ujalo jedno, ale pre to potesenie staci.. zdar! - and -

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 04-03-2007 v 11:23 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 13

Jasné, kelímky od jogurtu jsou nejlepší ... možná ne pro ty lidi, co neradi jedí jogurty . Já to dávám jedině do nich a když z těch malých vyrostou, tak to přesadím do kelímku od piva. Těch mám taky doma spoutu, ani nevím, kde se mi tam vzaly.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 04-03-2007 v 13:54 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. X
Nový Člen

Karma uživatele Dr. X - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14


Hmmm muj štědrovečerní model je na tom takhle:

Old Post 04-03-2007 v 16:42 PM
Dr. X je offline   Profil uživatele Dr. X   Find more posts by Dr. X   Foto galerie člena Dr. X   Click here to Send Dr. X a Private Message   Add Dr. X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 15

Tak jo, díky
Já jedu už několik let no name, ale jako nestěžuju si.
Si vždycky říkám, že pojedu outdoor, ale nakonec se na to vykšlu a něchám to za oknem ... ale letos bych to už chtěl fakt zkusit.

Jinak zítra sem zkusím dát fotku ( teda jestli seženu foťák ) mých tří windoorových no name - novoroční model. Ale myslím, že to na ten Štědrovečerní model Dr.X asi nemá.

pěstu zdar

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 05-03-2007 v 20:19 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 16





Tady jsou fotky mých no name novoročních modelů.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 07-03-2007 v 12:24 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2007 - grower uvítačka;) - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8228130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív