Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » My first grow in 2015 :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

My first grow in 2015 :) Příspěvek č. 1




Takže jak bych začal .
Noo nikdy jsem ještě nepěstoval (Marihuannu). Jinak mám velké zkušenosti s ostatními rostlinami . Takže budu očekávat, že to bude něco podobného. Jen květinky budou dostávat trochu větší nadstandartní péči.

Co budu pěstovat
- Orange Bud 3x Dutch Passion
- Shaman 3x Dutch Passion
- AK-47 auto 6x od Natural Seeds

Budu doufat, že mi Orange Bud nezhermí . Jak tak jsem pročítal fórum, tak je to celkem častý jev.

Pěstování, místo:
-Budu pěstovat něco normálně out někde v křoví a něco dám do Fóliovníku... ještě se uvidí.

Hnojivo:
Tak hnojit asi budu minimálně Crystalonem, ale úplně minimálně... jinak hnůj, slepičince, a tak dále Nejlepší podle mě hnojivo

10.4.2015 Asi tak v 00:00 jsem zasadil rovnou do zeminy. První 3 semínka AK-47 auto. A už se pomale začínají drát na povrch zatím vykoukli dvě Takže jsem zatím maximálně spokojený další 3 semínka AK-47 auto zasadím asi o pár týdnů déle, abych využil plný potenciál slunce.

Old Post 14-04-2015 v 20:48 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

Budu držet palce. Co se týká Dutch Passion tak jsem s nima skončil. Mají absolutně dodrbané strainy( čehož je tady na fóru psáno fakt dost) a já měl z pěti semen shamana 4 hermáče a jednoho neshula. Snad to u tebe dopadne líp.

Žij a nechej žít

Old Post 15-04-2015 v 19:51 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Tak to mě celkem mrzí. Budu doufat mno Ještě asi budu plánovat koupit nějaký semínka od místních Growerů Já když jsem vybíral semínka, tak jsem četl samou chválu na Shamana a Orange Bud, tak jsem je objednal a když mi to už došlo domů, tak jsem zrovna narazil, že mají špatnou genetiku :/ Tak jsem aspoň vzal ještě narychlo AK-47 auto

Old Post 15-04-2015 v 20:41 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4




Ahoooj všichni, tak dneska byl opravdu krasný den a teplý, tak jsem nechal kytičky (holky) slunit na balkóně... určitě si to užili Jinak Kytičky vylezly už všechny 3, takže zatím 100% klíčivost. Mám velkou radost

jinak kytky jsou zasazeny v substrátu namýchánou s obyčejnou hlínou a ještě ktomu přidáno trocha perlitu. Kytičky už teď vypadají nádherně.


A ještě fotky na ty nesmím zapomenout
1. První kytička, která vykoukla
2. další která vykoukla na svět jako druhá
3. Teprve se dere na svět

Old Post 15-04-2015 v 21:37 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Tak jak ti kytičky rostou?

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 02-05-2015 v 20:25 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6


Tákže po dlouhé době konečně udělám report

Za celou dubu se událo mnoho skvělých i špatných.
Tak jako první bych asi zhodnotil AK-47.
Po 3 týdnech vypadají úplně skvěle a z maličkých květináčků jsem je dnes přesadil do 8L kýblů. Kytičky jsou krásně rozrostlé a už vykazují pre-flowers .

Asi před týdnem jsem zasadil další rostlinky a to byli.

2x AK-47
2x Shaman
2x Bud Orange

Kromě jednoho Ákačka, tak vylezli všechny, takže s tímto jsem byl spokojený , ale Bud Orange se opravdu hodně vytáhly, tak jsem je musel podepřít a svázat špejlami.
Z 1x Ákačka, které vylezlo, tak narostl mrzák :/, takže se ještě uvidí jestli přežije a nebo skoná :/ A další špatná novinka. Že u jeden Shaman se přepůlil na půl a nevím jak stonek nějak sám zeschl :/, tak jsem ho rychle šoupnul do vody a budu doufat, že se chytne, ale šance je malá :/ opravdu malá.
Jinak největší radost je z těch AK-47, když jsem je přesazoval, tak měli skvěle rozvětvené kořeny a opravdu opatrně jsem je přesadil abych se mi ta hlína nerozesypala v rukách, ale to se nestalo, takže doufám, že jsem je moc nestresoval.

Jinak fotky přidám až zítra, ale přece jednu jsem přidám a to AK-47, zasázena v kýblu Fotka nic moc, tak až zítra

Old Post 03-05-2015 v 21:20 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7

Tak to gratuluju kdybych si moh s těch tvejch vybrat, bral bych Šamana
At to roste

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 04-05-2015 v 20:46 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8


Tak tady posílám foto mojí kytičky - asi 10 dní po zasazení do země

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 04-05-2015 v 21:00 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rat's on Cocain
Stálý Člen

Karma uživatele Rat's on Cocain - 93% PěstitelskáKarma uživatele Rat's on Cocain - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 9

Zdravíčko pane , ty průhledný petky bych obalil třeba novinama ,teda jestli to do tý doby nebudeš přesazovat než prorostou kořeny , protože světlo kořenům moc nesvědčí , měj se ať se daří letos .

Nekupuj , pěstuj

Old Post 05-05-2015 v 07:45 AM
Rat's on Cocain je offline   Profil uživatele Rat's on Cocain   Find more posts by Rat's on Cocain   Foto galerie člena Rat's on Cocain   Click here to Send Rat's on Cocain a Private Message   Add Rat's on Cocain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

Už sem přesadil do takovejch těch plastovejch květníků za pár kaček Za měsíc půjdou do kukuřice Aspon 2 samičky kdyby s toho byli, to bych byl hoodně rád Jinak chystam 5 kytek, na 3 políčka
Zdraec

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 05-05-2015 v 19:50 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11




Noo i když jsem slíbil, že udělám fotky na další den, tak se tak nestalo, protože jsem musel nečekaně jet pryč. Takže jsem opět zpět .
A hned jsem pár fotek nafotil a hned další den nafotím další fotky .

Fotky
1. AK-47 (22 den)
2. AK-47 zblízka
3. Shaman (Kvalita nic moc)

Tak AK-47 mě připadá, že se jim krásně daří mají krásně zelené listy, ale říkám si jestli nerostou nějak pomale, protože když jsem viděl ostatní místní growery, tak měli přes metr kytku. Tak se ještě uvidí

Old Post 06-05-2015 v 20:40 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12

Hoi, budu sledovat tvůj zázračný počin Jde vidět, že to děláš srdcem Ať se daří!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 18-05-2015 v 12:42 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 13






Tak jo, jsem tu po fakt dlouhé době, protože nebylo co ukazovat.... Takže jak bych začal.... tak třeba to vezmem od AK-ček .

Takže z původních 3, kterých jsem zasadil, tak zůstaly 2, protože z toho jednoho se narodil dement s pár lístkama . Tak jsem dosadil ještě jedno AK-čko asi 20.5 Ale je maličké a už kvete díky mé blbosti kdybych ho dříve přesadil, takže má 30 cm

Ale to se nedá říct už o těch zbylých 2 krásných HOLEK, vypadají opravdu skvěle mají okolo 1m a to jsem se ještě strachoval jestli po vyrostou a jsou to tak velký Holky, že mi přečuhují, ale to vůbec nevadí.

A ještě bych byl rád kdybys te mě trochu poradil s tou sklizní, já totiž nevím kdybych to měl zkontrolovat mikroskopem, protože si ho budu muset od kámoše vypůjčit (Kolik, tak tipujete dnů? ). A ještě nevím co stěma žlutýma listma nevím jestli je to už staří, že ty listy zchazuje dolů a nebo to je přelití a nebo nedostatek nějakého prvku :/ Poraďte mi. Díky

Tak a přesunem se k 2x Orange Bud a 1x Shaman.
Ze začátku jsem zasadil 2x OB a 2X Shaman 20.5. 1 Shaman se zlomil , takže bez jednoho S :/ Ale vypadají taky nádherně. A víc k tomu asi dopsat nejde

1-5 AK-47 (81 den) Tak kolik dní mu ještě tipujete?

Naposledy upravil Plabo 04-07-2015 v 21:42 PM

Old Post 04-07-2015 v 20:11 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 14






1. Malý AK-47 (30cm)
2.Orange Bud
3.Shaman
4. AK-47 (81 den)
5. AK-47 (81 den)

Naposledy upravil Plabo 04-07-2015 v 21:41 PM

Old Post 04-07-2015 v 21:30 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Plabo
Tak jo, jsem tu po fakt dlouhé době, protože nebylo co ukazovat.... Takže jak bych začal.... tak třeba to vezmem od AK-ček .

Takže z původních 3, kterých jsem zasadil, tak zůstaly 2, protože z toho jednoho se narodil dement s pár lístkama . Tak jsem dosadil ještě jedno AK-čko asi 20.5 Ale je maličké a už kvete díky mé blbosti kdybych ho dříve přesadil, takže má 30 cm

Ale to se nedá říct už o těch zbylých 2 krásných HOLEK, vypadají opravdu skvěle mají okolo 1m a to jsem se ještě strachoval jestli po vyrostou a jsou to tak velký Holky, že mi přečuhují, ale to vůbec nevadí.

A ještě bych byl rád kdybys te mě trochu poradil s tou sklizní, já totiž nevím kdybych to měl zkontrolovat mikroskopem, protože si ho budu muset od kámoše vypůjčit (Kolik, tak tipujete dnů? ). A ještě nevím co stěma žlutýma listma nevím jestli je to už staří, že ty listy zchazuje dolů a nebo to je přelití a nebo nedostatek nějakého prvku :/ Poraďte mi. Díky

Tak a přesunem se k 2x Orange Bud a 1x Shaman.
Ze začátku jsem zasadil 2x OB a 2X Shaman 20.5. 1 Shaman se zlomil , takže bez jednoho S :/ Ale vypadají taky nádherně. A víc k tomu asi dopsat nejde

1-5 AK-47 (81 den) Tak kolik dní mu ještě tipujete?


Hoj to jsou automaty?? Ty listy jsou v poho pokud takhle žloutnou od spodu. Kytka je vyždíma a odhodí. GL peace

ab imo pectore

Old Post 04-07-2015 v 21:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 16

No tak AK-47 To jsou automaty.
Orange Bud a Shaman, tak ty jedou podle periody.

Old Post 04-07-2015 v 22:32 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2015 - prvý grow Okno 2015 - 39 odpovědí
14-10-2013 - Forest grow 013 - 76 odpovědí
14-06-2010 - First Grow pole 2009 - 99 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2754250 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív