Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » My first grow in 2015 :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Plabo
No tak AK-47 To jsou automaty.
Orange Bud a Shaman, tak ty jedou podle periody.


Hoj
No vypadají ty ak cka ze jim ještě chybí docela dost vypadají hodně řídký malý šišky bílí chloupky, zkus si vzpomenout kdy nahodil první květy. Kolik dní udává seed bank od semena po sklizeň. Jinak jediná metoda 100% je mikroskop neb čupr lupa a zkoumat trichomy. Já sem sázel také ještě auto kolem 23.5. A to má ještě dost času určitě teprv začli nakvetat. GL peace

ab imo pectore

Old Post 05-07-2015 v 07:15 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 18

Vím že nahodili první květ někdy 1.června... takže je to už 36 den na květu Někde jsem četl, že 10-12 týdnů kvete :O A někde 53 až 63 dní Těch 10-12 je nepravděpodobné, když jsem viděl ostatní co to pěstvovali.. tka to měli taky nějak těch 55 dní na květu

Old Post 06-07-2015 v 20:36 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2015 - prvý grow Okno 2015 - 39 odpovědí
14-10-2013 - Forest grow 013 - 76 odpovědí
14-06-2010 - First Grow pole 2009 - 99 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6235270 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív