Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Prvni grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Obecné Prvni grow Příspěvek č. 1


Ahoj groweři

Už jsem se nemohl dočkat na klíčení, tak jsem dal semínka klíčit a zatím to budu mít doma a kolem 20. května to hodím ven :P

Výbava mojí pěstitelské skříňky je
-70W úsporka (neměl bych dát 100w nebo to stačí?)
-2x 12cm pc větráčky
-obyčejná hlína za 25kč z kauflandu
a to je zatím všechno časem budu přidávat fotky. Pokud mi to teda nezdechne

Old Post 09-04-2013 v 14:13 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 2


Od vykíčení uběhl cca 3. den a takhle to zatím vypadá. Jen se chci zeptat jak bych měl svítit? Četl jsem, že když je kytka takhle malá že se má svítit 24 hod. je to tak?

Old Post 09-04-2013 v 14:19 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 3


A takhle vypadá můj chladící systém

Old Post 09-04-2013 v 14:22 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Sviť 18 hodin, ty 24 se praktikujou u malejch řízků nebo u revegingu.
Jinak 70W na takovej předpěst stačí bohatě, já jedu 35W, sice později a nemám je doma moc dlouho, ale stačí to. A copak to máš za genetiku?

Old Post 09-04-2013 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

Je to white widow ale při klíčení jsem to pěkně po*ral...dělal jsem z toho vědu měl jsem 7 semínek, ale mam jenom 2. a to ještě nevím jestli ta druhá vyleze... no co chybama se učíme
Jo a ještě bych chtěl poprosit MODa jestli by mi to nehodil do fotogalerie pod sluncem nevím kde ho mám hledat

Naposledy upravil CiGi 11-04-2013 v 09:33 AM

Old Post 09-04-2013 v 15:45 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/pestovani/navody/vegetace/4.html
http://grower.cz/pestovani/navody/l...svetleni/2.html
...
http://grower.cz/pestovani/navody/?
..
http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=36
...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39734

.. v první řadě hodně čti jestli tě zajímaj odpovědi na tydle věci ..
pokud se budeš ptát na to co řešil každej člověk na začátku, tak od MODů moc vstřícnosti nečekej ..

jinak jestli to máš na out, tak 18 max, já většínou před přesazenim ven dávám postupně z 18 na 16, tejden před .. pak aspoň dva dni na nepřímim slunci a pak přesazuju na finální místa ..kolem 15. května, ale třeba loni 15. ještě mrzlo .. ..

Naposledy upravil Zoder 09-04-2013 v 20:24 PM

Old Post 09-04-2013 v 19:56 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 7

Ahoj, myslim si že na předpěst je to dostačující. Hlavně si hlídej, ať to zbytečně nepřelíváš. Takovýhle prcci toho moc nevypijou a spousta lidí dojede na to, že má potřebu zalévat i když to ještě není třeba.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 10-04-2013 v 18:31 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

Jo tak já to kropím rozprašovačem , možná že trošku víc než potřebujou
PS:jestli to někoho zajímá tak ta druhá už vylezla zítra přidám fotky

Old Post 10-04-2013 v 20:37 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 9

18/6 bude fakt lepší

výbava na předpěst si myslim víc než dobrá...

zkus trochu ubrat na vlhkosti...no a možná si mohl začít v menším objemu květináčů...
ono zas přehršel vlhkosti na takový prckynebude zas tak moc zdravý...

a jaký spektrummá ta úsporka?

Old Post 10-04-2013 v 21:07 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 10

bal bych se ty hliny, aby ti rostlinky nenavstivily svilusky a podobne...ono toho v levnych substratech je vic nez dost...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 11-04-2013 v 01:03 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
bal bych se ty hliny, aby ti rostlinky nenavstivily svilusky a podobne...ono toho v levnych substratech je vic nez dost...


Zatím se nic neukázalo a když tak na to něco koupím

Old Post 11-04-2013 v 13:32 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od travodlak
18/6 bude fakt lepší

výbava na předpěst si myslim víc než dobrá...

zkus trochu ubrat na vlhkosti...no a možná si mohl začít v menším objemu květináčů...
ono zas přehršel vlhkosti na takový prckynebude zas tak moc zdravý...

a jaký spektrummá ta úsporka?


Tak to fakt nevím jaký to je spektrum krabičku jsem vyhodil...myslím, že se to tím kropením nepřeleje zkouším to prstem do hlíny a když je to suchý tak to zkropím

Old Post 11-04-2013 v 13:35 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 13


Nezdá se vám, že se zbytečně moc vytáhly?
A pak budu objednávat toto hnojivo https://www.growgarden.cz/hnojiva/1...ve-hmojivo.html Může být?
Jo a ještě si chci zkusit tohle http://www.5semen.cz/shop/detail/86...toflowering-6ks Myslíte, že bych to dal pod 70W sodík? Nebo radši tohle http://aukro.cz/led-osvetleni-grow-...3156845541.html

Naposledy upravil CiGi 14-04-2013 v 12:45 PM

Old Post 14-04-2013 v 12:19 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 14

Podle fotky vypadaj docela vitálně
Když pěstuješ od semínka, je to vytáhnutí normální. Až se to rozroste ještě o nějaký to patro, budeš moct celej ten stonek až po ty první (děložní) lístky zasypat hlínou.
Taky vůbec od věci není nasměrovat na stonky nějakej větráček - to jim simuluje vítr v přírodě. A když je v přírodě silnej vítr - rostou pořádný tlustý stonky a netáhne se to tolik do výšky

Hnojivo na růst zdá se OK, hnojit je je ale potřeba až tak od 3. týdne po vyklíčení a ani to ne pokud máš kvalitní hlínu (nevim jak je natom koufland s předhnojováním substrátů) mohl bys je spálit jak nic.

Semena: Autoflowering odrůdy se hodí akorát na outDoor protože můžeš zasadit v dubnu a sklízet nazačátku léta a ne až napodzim - rostou vždy okolo 3 měsíců.

Ve skříni je naně ale potřeba svítit třeba 20h denně i když kvetou, zato obyčejnejm odrůdám stačí 12h a výnos je stejný neli lepší.
- když vybereš normální odrůdu ušetříš elektřinu za 8hodin svícení každej den

No a nakonec, místo kupování semen doporučuju projet místní zahradnický bazar a od nějakého Stálého člena si koupit třeba 5 řízků za 500.

Jinak určitě 70w sodík (ikdyž bejt tebou dám aspoň 150w to je pořád bludička).
pod 70w sodíkem budeš mít třeba 50g,

pod tím led panelem z aukra ("Příkon : 8 - 10W") budeš mít cca 5g jestli to podtim vůbec poroste - takže na LED panel se vy*er, protože kvalitní stojí třeba 6000,- kč

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 15-04-2013 v 08:44 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 15

Tak jsem je přesadil možná bylo brzo, ale nemohl jsem se dočkat Ty větráčky co jsou na 3. fotce byly aji na ofuk . Teď už je mám na terase, nejhorší je, že ještě nemám místo kam je vysadím

Old Post 19-04-2013 v 17:27 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 16


Nechápu proč musím přidávat fotky po 1. když dám třeba 3 tak to nenačte

Old Post 19-04-2013 v 17:31 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
26-09-2016 - Prvni kolo - 20 odpovědí
01-11-2014 - První grow 2014 - 113 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2018240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív