Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out 2008....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

Obecné out 2008.... Příspěvek č. 1



Tak sem se dokopal a tento rok se podělím o nějaké zážitky z pětování této úžasné byliny


Genetika sháněl jsem již od lonské sklizně

Seeds:
5x Mandala #1 "Limited feminized edition" f1
5x White satin f1
6x Hashberry f1
5x Speed queen f1
10x Safari mix f1
5x Hollands hope
5x Durban poisson
5x White shark
5x Shaman
5x Blueberry
5x Papaya
+nějaké nounejmy a řízky pokud mi je kámoš doveze


Místo :
Nedaleko domova jsem našel hojně zarostlé místo plné keřů které jsem již prosekal a vyklestil aby se kytkám dařilo co nejvíce teda nutno dodat vlastní hlínu ale co bych pro ně neudělal :-) místo je pro kohokoliv naprosto nemožné navštívit tak na toto místo přijde většina seeds
Potom sem si zjistil od přátel zemědělců kde se bude letos pěstovat kukuřice tak nějaké osazenstvo půjde i tam a nakonec pár kousků ke známím na zahradu na svoji nemohu protože mi ji loni vybraly tak se mi nechce pěstovat pro ostatní.....:-!


Substrát :
Z lonského roku nebudu měnit Substrát na pelargonie+Zahradní substrát+agroperlit

Hnojiva :
staré dobré kopřivy
slepičince
NPK
Plagron grow (růst)
Plagron start up ( růst)
Plagron Phytamin - postřik (růst i počáteční fáze květu)

na květ ještě neřeším jěště je to daleko ,ale nejspíš od Plagronu

Old Post 01-04-2008 v 08:38 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Jak koukám, tak koukám, žádne keře nevidim .sun:

Old Post 01-04-2008 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 3

nechci malovat čerta na zeď ale jak jsem koukal na tu tvoji první fotku tak tý hlíny budeš potřebovat tatrovku pro takový množštví kytek.... všude leží uschlá metrová tráva, všude samá bříza, v pozadí to vypadá na jehličnatý stromy, nikde žádný kopřivy, což řekl bych je základ a jasný ukazatel kam s kytkou, nebo alespoň já sázím jedině do kopřiv. Podle mě tam bude dost kyselá jílovitá půda. nemůžu přesně soudit, rozlišení fotky je malé, ale pro sichr bych tam dal rozsypal dolomitický vápenec a pro ještě větší sichr bych to zasadil jinam

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 01-04-2008 v 21:22 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

:-) Příspěvek č. 4

kopřiv je tam dost jen nejsou vidět na fotkách a sázet budu do pytlů plných vlastní hlíny tak bych v tom zas tak velký problém neviděl již sem tady sázel loni a vyšlo mi vše :-)

Old Post 02-04-2008 v 08:14 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 5

tak do pytlů jsem taky sázel na chatě. v neděli jsem zalil co to šlo a když jsem v pátek přijel tak kytky skoro ležely...totálně zvadlý.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 02-04-2008 v 14:25 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

vojtaxxx: to ale není způsobený pytlama, ale tím, žes jim namíchal nevhodnej půdní mix - pokud nemůžeš kytky často zalívat vyplatí se mít půdu o něco míň provzdušněnou, aby se tam déle držela voda.
Druhej důvod mohl být i to, žes ty pytle moc proděravěl a všechna voda utekla.

Když se nad tím tak zamyslím, tak ta povadlost nemusela být způsobená jenom nedostatkem vody, ale i přelitím. Pokud je to takhle, tak je samozřejmě třeba postupovat opačným směrem.

Old Post 02-04-2008 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

diry tam samozřejmě byly, ta voda musí odtýkat kytka není leknín. substrát byl OK, prostě jsem to zalil aby nasál do sebe co to jde, spíš to přizuzuju tomu že jsem v tom měl dvě kytky takže v těch hicech hodně vypily.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 02-04-2008 v 15:56 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 8

Hele jak tam chces tahat ty kila hlíny? Pro 66 a víc kytek. Se projdeš nebo nevim...

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 09-04-2008 v 12:31 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

No pro 66 ks to nebude protože mám i jiná místa kde je půda daleko lepší ale pár kil to bude ,ale co bych pro to neudělal :-D

Old Post 09-04-2008 v 13:47 PM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Tak polovina semen je zasazena,díry vykopány a substrát vložen hned jak budou nějaké nové fotky hned dodám jo jěště mi přibylo pár řízků Belladona ,Chronic skunk a White satin :-P

Old Post 21-04-2008 v 08:22 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 11







tak přidávám nějaké fotky jak to roste toto je první várka co už o víkendu půjde ven potom musím počkat až zemědělci vysadí kukuřici zatím to nebudu popisovat po odrůdách páč jsou všechny podobné snad nejvíc teda z nich roste blueberry a mandala jinak téměř všechny semena vylezly snad krom holland hope nevím kde se stala chyba a white satin ale je toho dost tak mi to zas tak nevadí

Old Post 02-05-2008 v 07:30 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12






tak jěště přidávám balkon
1.foto papaya roste trochu pomalu ale snad se spraví
2.foto mandala ta je z nich na tom snad nejlépe :-P
3.foto blueberry roste jako z vody
4.foto hashberry už se na ni těším
5.foto durban je takovej zakrslej ale má být krásně tak se snad taky rozjede
6.foto makro mandala :-)

Old Post 02-05-2008 v 07:53 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

...out Příspěvek č. 13






Tak přidávám nějaké fotky kousků co mi rostou na balkoně ty ostatní budu fotit až v něděli


1.foto duban
2.foto blueberry
3.foto papaya
4.foto mandala
5.foto hashberry

Naposledy upravil daada 14-06-2008 v 09:36 AM

Old Post 14-06-2008 v 09:29 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

fotky... Příspěvek č. 14






Přidávám nějaké fota balkonu a zahrady zbytek jěště dodám není na to moc času

Old Post 27-08-2008 v 12:24 PM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

... Příspěvek č. 15






...nějak se mi to zamíchalo tak nevim přesně co je co dnes mi došli hnojky Advanced Hydroponics tak to řádně přikořením zatím čus

Naposledy upravil daada 27-08-2008 v 17:34 PM

Old Post 27-08-2008 v 12:30 PM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada
Nový Člen

Karma uživatele daada - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 28  

další foto Příspěvek č. 16






nějaké new foto

Old Post 03-09-2008 v 09:02 AM
daada je offline   Profil uživatele daada   Find more posts by daada   Foto galerie člena daada   Click here to Send daada a Private Message   Add daada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2279810 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív