Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 250W HPS 60x60x160 mraky dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Dotaz První pěst 250W HPS 60x60x160 mraky dotazů Příspěvek č. 1



Box:60x60x160 HomeLab
1x white widow 1x green crack punch Feminizovaná RQS
Odtah:PrimaKlima PK125-TC , 0-400m3/h
Stínidlo: Cooltube 125mm
Výbojka:Osram Planstar 250HP
Předřadník:Horti Compact Gear
Hnojiva: Plangron
Power root
Vita race
Alga grow
Alga bloom
Ofuk:2x klipsnak RAM 150mm
Zvlhčovač vzduchu: Humi Pro 4L
Hlína: Batmix plangron
Přítah: Ram 100mm 2 rychlosti (nemám ho zapojenej prijde mi že neni třeba)

Zdravím. Jsem uplný začátečník a potřeboval bych slyšel naky nazory na to jak to dělám a jak to vypadá ? Cooltube zatím nemám zapojeny na odtah. Venku je zatím příjemne tak si myslím že není potřeba. Pak ho plánuju napojit na odtah a nakonec dát pacháč. Hadici od odtahu mam vraženou v otevřený ventilačce. Zezačátku jsem na kytky svítil SunPro Tled 26W. Pak jsem přesadil do 11l kvetináčů a začal svítit HPSkem. Teplota uplně vpohodě ale mam problém s vlhkostí. Jeden ofuk už běží tesne na kytkama. Vlhkost nevyleze na víc jak 40% a navíc zkondenzuje na dne boxu a stoji mi tam treba pul centaku vody. Nevím jestli tu vlhkost zlikviduje teplo od zařivky nebe jestli to odtah vytáhne ten mam na uplně nejmín co jde. Další co mě zajíma batmix píšou předhnojeno na 6 tydnu mam to respektovat nebo trosku přihnojovat ? Každopadne použivám power roots a vita race. Přiložim fotky kytek jsou už 14 dní z hlíny a zajimalo by mě jestli už bych je měl topnout plánuju zkusit Scrog.
Ano pročetl jsem si tu vše co šlo ale proste bych chtel slyšet nazor nekoho znalejšího konkrétne na moje podmínky.

Old Post 26-04-2020 v 18:30 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Fotky Příspěvek č. 2



14.den 18/6

Old Post 26-04-2020 v 18:39 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

No každopádně by tohle vlákno mělo být někde jinde. Co se týče odtahu a teplot určitě bych nasadil pachac je to překážka a to ti může docela změnit teploty.co se týče vlhkosti stačí trošičku jinak natočit cirkulační vent a bude ti kondenzovat na správných místech s hlínou nemám zkušenosti ale co mám.tady načteno řekl bych že rozhodně první 3 týdny hnojit nemusíš ale to nejlépe poznáš na odtoku s ec metrem. Ale řekl bych se tohle tady všechno najdes.

Old Post 26-04-2020 v 18:57 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 4

Dekuji za komentar. Kam to tedy patri ? Ver mi ze jsem zkusil vsechny mozny smery ofuku a stejne malo vlhkosti. A vic ci min kondenzatu. Doporucejes mi tedy zapojit odtah na cooltube na pachac uz ted ? Chapu to spravne. Ohledne mereni ec v organice jsem toho tady precetl celkem hodne vsude se hadaji jestli to ma smysl ze ec metr organiku nemeri presne a kdesi cosi. Nikde jsem nenasel pevnrj postoj jako amater jsem to nikde tak nepochopil nemluve ze plangron to tvrdi taky ze to neni treba resit ani ph tak ec. Kdyztak odkaz od ceho se da odrazit.

Naposledy upravil Arthas 26-04-2020 v 19:41 PM

Old Post 26-04-2020 v 19:20 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

Tak prvně bych napojil pachac a potom až zjistil jestli je třeba další opatření pro ochlazení netuším odkud taham vzduch do boxu...no i kdyby neměřil přesně a byla tam odchylka určitě uvidíš jestli ec klesá,stoupá nebo je stale. A taky ti řekne dost vzhled kytek.

Old Post 26-04-2020 v 19:31 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

No vzduch taham ze mistnosti kde je box. A ven skrs ventilacku v tom pokoji. Vim az zacne byt vedro bude to naprd ale nemam moznost udelat diru do zdi. Hold panelak ale aspon posledni patro. Chci si jeste vyresit a vyrobit nakej kryt s plexiskla abych tu otevrenou ventilacku trosku odizoloval .

Naposledy upravil Arthas 26-04-2020 v 20:43 PM

Old Post 26-04-2020 v 19:47 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

vlhkost se mi jakz tak podarila vyrešit, ruznym prehazovánim zvlhcovačky a vetráků a mam ji aspo 55-60 v tom malem boxu to vzdy ten vetrák drží v jednom míste naprd. cooltubu mam v uzavřeném obehu bez pacháče. teploty přes den 22- 25 noc 19-21. WW už jsem nahoře topnul. Ale co mi vlastně došlo že ty kytky se navětvili vlasně už sami nekde na začátku růstu nevim jak jsem toho docilil nebo jestli to udelali sami. na ten gp jsem už dal kolínka at to jde trochu do stran. ten vubec roste zvláštne nesymetricky. chci se zeptat mam cooltubu 15cm od kytek nemam je dát výš ? aby se kytky trochu natáhli nebo je to nežádoucí když chci jet scrog ?

Naposledy upravil Arthas 30-04-2020 v 13:31 PM

Old Post 30-04-2020 v 13:16 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8






19.den 18/6

Old Post 30-04-2020 v 13:18 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 9



39. DEN 18/6
Docela si myslím že to jde když mam jen načtený rozumy, tejden jsem mel vícemene zbrzdenej rust jelikož jsem udelala zásadní chybu a 2x nevylil vodu a nemeřil ph a ec z podmisek na třetí zálivce jsem zjistil že je ph moc vysoký propláchnu jsem to. Pak jsem zas prokaučoval hnojení ted už bych řekl že se začínaj zas vzpamatovávat zítra ráno budu dávat podruhé hnojivo už naplno podle tabulek. Docela se mi to daří držet v jedné rovine. fotil jsem to z bleskem přijde mi že to je zlutejší než ve skutečnosti je ja to přisuzuju tomu zablokováni tech živin a pak málo živin. Deficit to snad neni co myslíte ? Ale do zaplneneho boxu jeste daleko.

Naposledy upravil Arthas 20-05-2020 v 21:39 PM

Old Post 20-05-2020 v 21:19 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

nazdarek .. ked porovnavam farbu v poslednych dvoch prispevkoch tak teraz vizeraju celkom blede (skus urobit viac fotiek na roznych svetlach) .. ale v obidvoch prispevkoch vizeraju byt hlavne preliate .. ze nevylievas vodu z podmisiek si spomenul - urcite tam nikdy vodu nenechavaj .. a skus este popisat zalievku - kedy? ako ? ako casto? kolko vody?

i see you bejbe

Old Post 21-05-2020 v 06:21 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 11

Zalejval jsem co kazdej treti den tak 2,5 litru ke kazdy ab,y vzdy neco proteklo. Zalejvam rano co se rosvitej svetla, zalivka s power roots, pure enzymes a ted s alga grow. Taky jsem si rikak ze to mozna prelejvam. No snazil jsem se ridit tim pravidlem az to oschne 3 centimetry pod povrchem ale asi spatne necham to teda ted poradne proschnot. Dnes rano jsem to zalil po 2 dnech 2l ke kazde rak ted to buse prelite urcite :-(
Zalivka je z kohoutku odstata ec 0,3 kdyz byla bez agla frow upravoval jsem ph na 6,2 s alga grow se sama upravila na 5,8 jinak z kohoutku ma vetsinou 7

Naposledy upravil Arthas 21-05-2020 v 06:50 AM

Old Post 21-05-2020 v 06:39 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 12

citaj tu .. http://grower.cz/forum/showthread....484#post1264484 a par prispevkov podtym ..

i see you bejbe

Old Post 21-05-2020 v 07:23 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 13

Jasny moc dekuju ja to teda cetl :-D ale prpste chyba nedockavosti netrpelivosti a nezkusenosti. Proste to mam teda stridat sucho mokro tak ja jim ted tejden n3cham preschnout a uvidim :-)

Old Post 21-05-2020 v 08:26 AM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 14





Tak na jiném svetle ta barva asi souhlasí s realem. 6 dní sucha.

Old Post 26-05-2020 v 22:33 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15

No kamo co si s tym robil ved tam mas deficit uplne vsetkeho ti zhnili korene alebo co ph 5.8 je malo 6.2 -6.5 je ideal v hline hnoji sa do vlhkej hliny prelejes cely kvetinac a nechas tak dokym nie je suche a znova do vlhkej hliny. prelej si to to cistou vodou s upravenym ph a verim tomu ze ti nebude vytekat dobre ph z toho a po pravde zacni od znova su fakt dost zle tie kytky z toho ti uz nic nevyrastie poriadne
uz na tych prvych vyzeraju ze si im tam toho lial moc takze sa ti sekli ziviny

Old Post 28-05-2020 v 21:36 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthas
Stálý Člen

Karma uživatele Arthas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Arthas - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 16

Myslis ze to fakt nema smysl zachranovat ? To me docela mrzi no chybama se clovek uci no :-(

Old Post 28-05-2020 v 21:46 PM
Arthas je offline   Profil uživatele Arthas   Find more posts by Arthas   Foto galerie člena Arthas   Click here to Send Arthas a Private Message   Add Arthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2016 - První pěst 250W HPS Homemade - 123 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2562430 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív