Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GHE Aeroflo 28
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

GHE Aeroflo 28 Příspěvek č. 1



wooow,

grower jede, uz bylo na case.

Pridavam neco svojeho, momentalne ziju v Kanade a co nevidet nam to plne legalizujou, jako amikum hehe.

Mam zatim jeden General Hydroponics Aeroflo 28 system s 400W svetlem.

Dnes je 18. den kvetu & holky se maji paradne: pH 5.8, PPM 1050, temp 25C pres den, v noci okolo 20C


Pouzivam jenom GHE hnojiva & to FloraSeries Gro, Bloom a Micro,
dale GHE BioBloom kvetovy aktivator.

Doplnky mam Diamond Nectar, Mineral Magic a Ripen.

Akorat jsem jim doplnil hnojivo na krasnych 1050 PPM, pokud se jim to bude libit tak zitra jeste pridam na 1300 PPM a kupuju druhe 400W, protoze jedno je malo, chudinky maji malo svetla, mam 20 kytek, Jack Herer & Lemon Kush.

Old Post 18-03-2014 v 04:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 2

Mohl bys nam vyfotit I celek systemu my se neleknem.
Ty vrsky jsou fajn ale jinak je videt.... oz je docela malo.
Jinak kamarad pouziva stejny system,a fika mu to dobre
Ale pouziva 2x 600w na tu plochu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-03-2014 v 08:55 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






Nemel jsem moc casu, tady je vice fotek.

Old Post 18-03-2014 v 10:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

dneska vyzkousim 1x 600W a uvidim, jestli to lepe prosviti, mam ale strasne malo mista, lampu muzu posunout jeste o 20cm a jsem na strope.

Chyba taky byla v rozmisteni, radsi bych mel kytky ob jednu diru, strasne se na sebe lepi. Ale pouzivam ten system poprve a chybama se clovek uci.

Jake doporucujete pH v tehle fazi kvetu? Mam 5.8

Old Post 18-03-2014 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Mohl bys nam vyfotit I celek systemu my se neleknem.
Ty vrsky jsou fajn ale jinak je videt.... oz je docela malo.
Jinak kamarad pouziva stejny system,a fika mu to dobre
Ale pouziva 2x 600w na tu plochu.


Ja bych spis sel do 2x 400w, kvuli prostoru, mam jen 1.5m do vysky a z toho system meri 40cm. Zkusim 600w samostatne jak jsem rikal a uvidim, bud necham 600, nebo pudu 2x 400w.

Ze zdravim kamarada a at prijde dat nejaky tipy.

Old Post 18-03-2014 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 6

To nemusis ani zkouset to sestikilo,a hned tam foukni 2x 400.
Sestistovka je super ale na tu delku to bude malo,cele ti to
neosviti a kraje budes mit chude,navic ti muze vzniknout
problem s teplotou pod zarovkou s takhle malym stropem.
S 2x400w krasne prosvitis cely system a muzes ho mit cely
zaplneny. Je dpbre ze jsi to nedal ob jeden kosicek proto ze
krajni kytky by nerostly stejne jako ostatni z nedostatku svetla
cos se ti pri dvou lampach nemuze stat ze neusvitis delku.
Jinak ph ja bych nechal na 5/8 takhle si rostliny efektivne
berou zradlo dostatecne.
Pozdravim ale sem nechodi.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-03-2014 v 11:07 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Příspěvek č. 7







dostal jsem zadarmo uplne nove HPS 600W, tak sem ho tam dal a trochu poupravil pozici a taky vysku.

Vetrak sem pustil na svetlo, teplota je vpohode. Nez mi prijde dalsi predradnik, tak pojedu takhle.

Akorat se bojim te vysky, muzu v takovem stadiu vubec delat supercropping nebo neco podobneho?

Old Post 18-03-2014 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 8

Čau ano můžeš dělat Super Cropping v této fázi.
Já jej aplikuji až téměř do konce květu,stonky krásně
zesílí udělá se koleno a frčí dál.Dá se říci že to má i
blahodárné účinky na květenství ne jednou byly bambule
větší než kde jsem jej neaplikoval.
Nebo můžeš jen lámat také dobrá metoda v různých
případech přerostlých kytek.... je toho hodně koukni
do Faq

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-03-2014 v 18:57 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 9

Ahoj, máš to pěkné doporučím také 2x400w na tu délku jen jsem přeslechl rozměry prostoru.. jestli se bojíš výšky tak ti poradím naohýbej je tím jim nic nezpůsobíš a nebudou se vůbec zotavovat cca z každé nalomené máš třeba 2 dny mínus.. , a zkus je naohýbat tak aby si navzájem nepřekáželi dokážeš tam udělat dalko víc pokud jim dáš prostor jako je dobře že jsi je dal pod 400w k sobě ale pokud tam budeš mít v konci 2x400w nebo 600w tak je potřeba je trochu roztáhnou aby jsi effektivně využil plochu, další věc k ph: projížděj škálu 5.4 pak dej 5.6 pak 5.8 a stále dokola aby dostávali optimálě vše co se dá.. :-) já měl 600w na 2x2x2.30 a bylo to napohodu i v rozích. K+

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 18-03-2014 v 19:18 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






600W je tam.

Muhehehee

diky, pozohybane, polamane, vetrak na svetlo a jedeme.

Holkam chybi "Z", pouzito 40ml Flora Micro Hardwater, uvidime.


EC 2.2
PPM 1100
pH 5.8
Temp 27C


Sestikilo dela vetsi teplo, musim dodelat ventilaci a to rychle.

Old Post 18-03-2014 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Ahoj, máš to pěkné doporučím také 2x400w na tu délku jen jsem přeslechl rozměry prostoru.. jestli se bojíš výšky tak ti poradím naohýbej je tím jim nic nezpůsobíš a nebudou se vůbec zotavovat cca z každé nalomené máš třeba 2 dny mínus.. , a zkus je naohýbat tak aby si navzájem nepřekáželi dokážeš tam udělat dalko víc pokud jim dáš prostor jako je dobře že jsi je dal pod 400w k sobě ale pokud tam budeš mít v konci 2x400w nebo 600w tak je potřeba je trochu roztáhnou aby jsi effektivně využil plochu, další věc k ph: projížděj škálu 5.4 pak dej 5.6 pak 5.8 a stále dokola aby dostávali optimálě vše co se dá.. :-) já měl 600w na 2x2x2.30 a bylo to napohodu i v rozích. K+


mistnost je vysoka 1.5m a v pulce klesa na 1m (strecha)
delka 2.5x3m, mam tam prehozenou plachtu, takze 1.5x3m

Nejake tipy na takhle malou mistnost? daleko vic by se tu hodilo aero 56, je mensi a celkove lepe stavene, az po sklizni no

A jeste mam tu 600W asi 15cm od kytek, nepali je to, protoze mi na svetlo fouka ventilator, akorat si nejsem jistej jestli je to pro ne zdravy.

a musel jsem doplnit hnojku, chybel mi zinek, jedu ted na EC 2.2 = PPM 1100+-
snad se to holkam bude libit

Old Post 19-03-2014 v 03:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 12

Čest, myslíš, že to ukočíruješ výškově?? Bacha na přesvícení vrchů když je výbojka takhle blízko.. Já osobně bych zalámal všechny vršky ať to máš pod kontrolou.. Jinak docela dobrý..

Old Post 19-03-2014 v 09:39 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Čest, myslíš, že to ukočíruješ výškově?? Bacha na přesvícení vrchů když je výbojka takhle blízko.. Já osobně bych zalámal všechny vršky ať to máš pod kontrolou.. Jinak docela dobrý..


cest, budu to muset ukocirovat hehe. neco uz jsem zalamal, dneska zalamu dalsi.

Vcera jsem jim jeste pred spanim prostrihal listy a dal sem jim jeste trochu najist at snaseji dobre to 600kilo.

EC 2.3

den 19 kvetu

pH 5.7

Old Post 19-03-2014 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 14

2cocaine.lady: poohybej jen vršky a teplota 27 není nic kritického jen měl lampualespoň 40 cm a stále je ohýbej at nemas problemy s výskou :-)
jinak ec uz asi stači ne ? :O

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 19-03-2014 v 10:11 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 15

Pokud vím Kolísající PH roztoku kytky Stresuje kámo
Toto není pěst ve květináči!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 19-03-2014 v 14:41 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Pokud vím Kolísající PH roztoku kytky Stresuje kámo
Toto není pěst ve květináči!


pohybuje se mi to v rozmezi 5.7-5.8, takovy maly vykyv je nestresuje urcite, muzu se pohybovat v rozmezi 5.5 - 6.1 uplne v pohode, nevim kdes na to prisel?

Old Post 19-03-2014 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2017 - Špekův aero flo24 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9178190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív