Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.kolo-cocos-600w-12x The ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

2.kolo-cocos-600w-12x The ultimate Příspěvek č. 1


Zdravim vas po prvnim,mene uspesnym kolu,se obracim na vas. Nabouchal jsem hned nekolik chyb,ktere mi do ted nedaji klidu..
Jsem hodne spatny pisalek tak me omluvte.
Vybava: stan 120na 200, svetlo masterson-t pia plus 600w,hnojky JIDB,odtah prima klima pk-160,pritah pasiv,predradnik lumatek a 3x klipsnak..
Pres minule chyby co se tykaly nedbalosti pri kontrole ph na vytoku jsem poridil ph a ec metry.
Ale opet jsem zacal zostra..Po 16ctihodinove smene po nocni,mi dorazily rezy a tak jsem se pustil do sazeni.Zasadil jsem do noveho kokosu,zalil vodou s ph6.0 kazda dostala 2l. Vytok jsem zase zanedbal (nejspis ani nic neproteklo) a sel spat.Jeste odpoledne jsem dokoupil kokos a dosypal,jelikoz mi dost chybelo a jeste prolil vodou. Druhy den jsem opet prolil vodou,tentokrat i zmeril vytok a ejhle ph 4.0 :/.. Tak jsem sel rovnou pod sprchu a prolil nez jsem dostal ph 6.. Dalsi den jsem namichal 10 l s prvni varkou hnojiv a zde si nejsem jisty..michal jsem totiz davku pro cerstve rizky,tedy 2,2,2 (A,M,B) Kazda dostala jen 0.5 l protoze kokos byl stale dost nasakly. Vytok ph byl nejnizsi 5,2. To je zatim vse tedy krom fotky

Old Post 01-10-2013 v 08:05 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 2

Tie výtoky tolko nerieš, lebo sa z toho zblázniš
Namiešaj klasickú rastovku, tuším 3:2:1, Ec 0,6-1,0, pH okolo 6 a lup to tam.
Nemusíš za každú cenu čakať na vytok, práve by som to teraz moc neprelieval, kytiz nežerú takmer nič, tak aby si ich neutopil.
A potrebu zálievky zistíš poťažkaním kvetníku, zalievaj až bude potreba.
Pekný setup, GL.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 01-10-2013 v 13:32 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Dik prave jsem hrrr zkrze minule kolo. To jsem ph zmeril az nekdy v kvetu a dle ph kapek bylo strasne nizky,takova barva na vzorkovnici ani nebyla :/ sisky mi pak zacaly delat jakysi rohy,vubec nemela krasnej tvar. Ted se to musi povist,kdyz pak budou vanoce

Old Post 01-10-2013 v 14:19 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Mas dobre nakalibrovany pH metr? Ja jsem s tim mel treba ze zacatku problemy tak jsem hi kalibrival asi 3x

Old Post 01-10-2013 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

Jo,teda snad. Kalibroval jsem jej pred 1 merenim a potom jeste zkontroloval. Ale radeji to budu hlidat.

Old Post 01-10-2013 v 18:00 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 6

Ahoj, rozhodne nejvetsi chybou je neustale zalivani, to nedelej nebo se ti to vymsti. Dulezite je nechat je vzdy poradne proschnout, koreny potrebujou dychat. Jelikoz to sou takovy prtata, presne jak bylo receno nic nezerou a proschnuti trva dele. Pamatuj, chces li uspesnej pest, plati, ze min je kolikrat vic. Jinak drzim palce..... GL

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 01-10-2013 v 22:26 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

Zdravim vas tak dnes jsem prolil zalivkou dle tabulky pro rust 13,8,4 ph 6.2,ec 0.6. Radeji jsem zalil dnes,protoze jsem si nebyl jisty,zda meli co papat. Zitra koupim phytamin na postrik.

Old Post 03-10-2013 v 20:22 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8




Tak dnes holky spinkaj po 1 dnu na 12/12.Na rustu tedy byly 13dni,vyska 32cm.Zda bych moh poprosit o radu.. tedkom tech 14 dni ci nejakou dobu,mel bych davat hnojky uz na kvet? Ted si nejsem jist,zda jsem nekde necet,ze tech 14 dni se dava jeste rustovka,nevim no kazdopadne dnes by meli neco dostat.

Old Post 12-10-2013 v 08:27 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 9

No ja valím rastovku presne ako píšeš , do 14dna kvetu. Následne začnem znižovať pomer A na úkor B a okolo 21 dni už idem pomer na kvet , teda 1:2:3.
inak nesúhlasím velmi s kolegom hore čo sa týka presychania, je to kokos a pokiaľ to necháš "poriadne" preschnúť, koreňom sa to nebude pozdávať.Neprelievať to je jasné ale preschnúť s citom, ideál tak na polovicu resp. až vpohode zodvihneš kvetináč


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 12-10-2013 v 10:19 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

Jedou pěkně, ale zvedl bych ec tak na 1.4, jsou docel světlý.

Old Post 12-10-2013 v 10:28 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11


Holky dnes na 6 dnu 12/12,vyska 45cm,se mi zda,ze se docela dost tahnou,prepinal jsem je v patek a za 5 dni 15 cm Odtah mi jede kdyz je sepla lampa jinak ofuk jede furt,ale po dnesnim ranu budu muset i odtah nechat zaply uz furt protoze dnes rano mi smrdel cely byt hnojeno tedy rustovkou + postrik s vita race

Old Post 16-10-2013 v 09:41 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 12

čau Skyppe,
Souhlasím se členem Samulele, co se zalívání týká. Nikdy nenech kokos proschnout. Připravíš se tím o výnos.
Doporučil bych ti udělat takový test. Vyber si 1-3 kytky a ty zkus zalívat jinak než zbytek(vyšší EC- 2,0 např., zalívat je dvakrát častěji nebo až do protečení), to ti velmi pomůže k pochopení kokosu. Samosebou si musíš vše zapsat abys měl zpětnou vazbu.
Já osobně dávám(nikomu to nenutím) Ph 5,8 EC 1-2,3 a zalévám minimálně jednou, v období nejrychlejšího růstu(po přepnutí) 2-3x denně(používám 6l květináče, 600W lampu). Při každé zálivce nechám vytéct asi 20 procent zálivky spodem, což považuji za prevenci zasolení.
Ať se daří.

Old Post 16-10-2013 v 10:19 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

Cau,no v 1 kole se mi to stalo,ze mi proschnul. Taky si tedkom vedu poznamky,kdy jsem zalil,protoze se mi stavalo,ze jsem zalil a druhej den marne premyslel,kterej ze to byl den.. Asi starnu

Old Post 17-10-2013 v 18:55 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14




dnes holky rozjely 9 den 12/12,vyska 54cm,mel bych jeste hnojit rustovkou? taky se chystam na prebrani spodku,je vhodny je probrat tedkom nebo na konci 14 dne kvetu? diky

Old Post 19-10-2013 v 20:11 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 15

Preberaj postupne až do konca "rastu" t.j. cca 21-28 dní kvetu.Potom už je jasné čo sa oplatí nechať a čo len odoberá energiu.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-10-2013 v 20:28 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16






zdravim,18 den 12/12,vyska 75cm,teplota 20noc kolem 25 den. vlhkost 65%. uz radeji sepnu odtah non stop,celkem zacinaji vonet 24.10. jsem zalil prvni davkou na kvet (9,18,27) vstupni ph 6,2 ec 1,9,kazda dostala 500ml, 27.10.tatez zalivka ale 800ml a postrik s vita race.Odtok jsem nezmeril,jelikoz nic neproteklo :/ Taky jsem otrhal prvni 3 patra,ale jeste asi zasahnu.

Old Post 28-10-2013 v 13:32 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2016 - 2x 400w HPS - 8x The Ultimate - 181 odpovědí
01-10-2013 - 2.kolo-cocos-600w- The ultimate - 0 odpovědí
05-11-2010 - 2. kolo - coco - 600w - white widow - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2660660 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív