Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.kolo-cocos-600w- The ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

2.kolo-cocos-600w- The ultimate Příspěvek č. 1

Zdravim vas po prvnim,mene uspesnym kolu,se obracim na vas. Nabouchal jsem hned nekolik chyb,ktere mi do ted nedaji klidu..
Jsem hodne spatny pisalek tak me omluvte.
Vybava: stan 120na 200, svetlo masterson-t pia plus 600w,hnojky JIDB,odtah prima klima pk-160,pritah pasiv,predradnik lumatek a 3x klipsnak..
Pres minule chyby co se tykaly nedbalosti pri kontrole ph na vytoku jsem poridil ph a ec metry.
Ale opet jsem zacal zostra..Po 16ctihodinove smene po nocni,mi dorazily rezy a tak jsem se pustil do sazeni.Zasadil jsem do noveho kokosu,zalil vodou s ph6.0 kazda dostala 2l. Vytok jsem zase zanedbal (nejspis ani nic neproteklo) a sel spat.Jeste odpoledne jsem dokoupil kokos a dosypal,jelikoz mi dost chybelo a jeste prolil vodou. Druhy den jsem opet prolil vodou,tentokrat i zmeril vytok a ejhle ph 4.0 :/.. Tak jsem sel rovnou pod sprchu a prolil nez jsem dostal ph 6.. Dalsi den jsem namichal 10 l s prvni varkou hnojiv a zde si nejsem jisty..michal jsem totiz davku pro cerstve rizky,tedy 2,2,2 (A,M,B) Kazda dostala jen 0.5 l protoze kokos byl stale dost nasakly. Vytok ph byl nejnizsi 5,2. To je zatim vse tedy krom fotky

Old Post 01-10-2013 v 07:49 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2014 - 2.kolo-cocos-600w-12x The ultimate - 28 odpovědí
05-11-2010 - 2. kolo - coco - 600w - white widow - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3704730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív