Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » #3 | 400W | soil | 16x Super Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

#3 | 400W | soil | 16x Super Skunk Příspěvek č. 1


Hola Groweri !

..druhé kolo ještě není tak zdaleka u konce,ale nač zanechávat box v prázdnotě..
.dnes druhým dnem na rústu 16x Super Skunk krásně prokořeněné řizky, s genetikou Sensi Seeds, od zde místního člena, mockrát diky!!
skrinka:
BudBox 75x75x200cm
Stinidlo Adjust-A-Wings medium
lampa rust 400W hps Superplant
lampa kvet 400W hps Superplant
kvetinace 3.6l
hlina Biobizz Light Mix
ofuk klipsnak 15cm
pritah pasivni
pozdeji odtah tt 125 + filtr
hnojky Atami rootfast, Biobizz fm/grow/bloom/topmax + Hesi supervit/powerzyme

zatím!

Old Post 26-03-2013 v 19:46 PM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

20. den celkem Příspěvek č. 2





Zdarte vsichni!

ted jsem nasel ten kousek volneho casu nahrat nejake fotky (jeste probiha dosusovani z druheho kola, tak to bude up sem tam no.. ) a to z prvniho a osmeho dne od prepnuti na kvet..
kyti vali jako blazen,za celou dobu sem postrik provadel asi 6x a to tim stylem,ze jsem pootevrel box a odstatou vodou v postrikovaci to tam nastrikal pod lampu aby nepraskla,ale ventas na ofuk mi to stejne vratil zpatky do xichtu
ve stredu si moc moc pochutnali na dešťove vode,to meli 45cm, ted sem meril a skoro 60..
10.den kvetu to uz je pomalu cas na sit,rikam si a tak next fotky uz asi s ni..i kdyz jeste nemam pokoumane zalivani - pristup mam jenom z jedné a čtvrt strany boxu..
klasicky zastrihle jsou v den prepnuti,a vsechny krasne vetvi..
za celou dobu zalito 4x, z toho jednou dešťovkou..
PH a EC stále neměřím..

Fotky:
1. prepiname
2. prvni noc po dvanástce
3. osmy den prepnuti
4. osmy den jinak

Old Post 13-04-2013 v 18:42 PM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

41. den celkem Příspěvek č. 3






41. den celkem # 31. den 12/12

ahojte vsichni!!
ve ctvrtek zacatek 5. tydne kvetu,SS po prepnuti strasne rychle nasadil v rustu,vyska se zastavila na konecnych 70cm..
na zalivku ted pouzivam destovou vodu + kombinace Hesi a BBizz.
teploty,vlhkost v norme..
PH,EC stále nemerim..

fotky
1 - 21. den celkem # 11. den 12/12
2-5 - 40. den celkem # 30 .den 12/12

Old Post 04-05-2013 v 09:16 AM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

"sklizeň" 50-12/12 Příspěvek č. 4




Zdar Growers, co na to řict??
toto kolečko se mi moc nepovedlo..
ze všech kytek se na mě smějou semínka..
kytky byli celou dobu vitální,po přepnutí vystřelili jak rakety,nakonec se zastavili na 65cm,a všecko vypadalo ok..ale nějak ve čtvrtém týdnu jsem si říkal že něco není v pořádku..nakonec toto..
moje vysvětlení:
někdy v půlce ledna jsem spolu s chilli seminky jen tak zasadil do JIffy tabletky i seminko křížence Black Domina x Tutanchamon..a z něj se vyklubal o něco později samec..dělal mi společnost celou zimu v 1,5l květníku v kuchyni a ložnici na okně..no,setnul jsem ho pozdě!!
nevadí,nevadí, chybama se člověk učí!

dík a budu rád za Vaše názory!!

Old Post 26-05-2013 v 07:54 AM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2012 - 600w 16x Super Skunk, 2.kolo - 51 odpovědí
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6334890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív