Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w 16x Super Skunk, 2.kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Organika 600w 16x Super Skunk, 2.kolo Příspěvek č. 1



Zdravím

Po relativně úspěšném prvním pěstu ze semínek (viz podpis), jsem tentokrát udělal pár změn a zvolil cestu řízků.

matka superskunk od sensi seeds, 16 holek

Vybavení boxu se trochu změnilo, takže polopatě od začátku:
Darkroom II 150
Elektronický předřadník Hacienda 600W
odtah ufo Prima Klima 125 MES - 425m^3/h
přítah TDM 300 - 270m^3/h (nejede furt, většinou přítah řeším pasivně)
Stínidlo nové, sputnik , jeví se mi jako mnohem lepší varianta cooltuby, lépe se čistí, můžu dát v zimě pryč sklo.

Hnojky opět Biobizz rootjuice, grow, bloom a topmax a pak final solution. Půda biobizz lightmix

Začátek byl v malých květináčkách pod úsporkama za vysoké vlhkosti (80-90%) při stálé teplotě 26 stupňů dva dny ať se řízky chytnou, svítil jsem už 18/6, přemýšlel jsem o 24 ale nakonec jsem zapojil časovač (první foto, přes celé ústrojí byl ještě pytel ), teď už jsou týden přesazené ve větším (druhé foto), dostaly už první zálivku s grow a root a putovaly do boxu.

vlhkost 60%, teplota ve dne 26°C, v noci 20°C, ph 5,6, ec teď u nuly protože jsem řízky zalíval a kropil destilkou, jinak 0,5.

Takže to by bylo zatím asi vše, doufám, že se vyhnu chybám co jsem napáchal napoprvé a neudělám moc dalších, zatím

Naposledy upravil Kovar 10-01-2012 v 12:12 PM

Old Post 02-01-2012 v 23:50 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Re: 600w 16x Super Skunk, 2.kolo Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Kovar
dostaly už první zálivku s grow a root a putovali pod sodík, ten jsem dal ještě výše raději


cau, jedna technicka, proc si je hodil pod sodik, kdyz mas MH?

Old Post 03-01-2012 v 02:18 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3

Protoze ty usporky byly nouzove reseni, nebyly kupovane primo na tadyten ucel, tudiz netusim jake maji barevne spektrum, u mh mam jistotu

Nebo co mas na mysli tim MH? Jestli jsem to spatne nepochopil

edit: neznalost moje, vsechno spatne, ano MH/HPS, ja jsem to nerozlišoval, teďka to putovalo prostě do boxu pod výbojku :-)

Naposledy upravil Kovar 03-01-2012 v 10:38 AM

Old Post 03-01-2012 v 10:12 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

vsak pises ze mas 600 W Sunmaster růst
to je jako soda nebo MH ? taky sme z toho jelen

Old Post 03-01-2012 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 5

Ano, moje blbost, proste jsem napsal sodík tak jak jsem zvyklý říkat, MH na růst, potom tam budu přehazovat na HPS, sorry za zmatek, s člověkem co neví je špatná domluva (já)

Old Post 03-01-2012 v 10:40 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 6

Nastavim jinak vyvazeni bile na fotaku a bude to modre, podle fotky se neda soudit.
Kdyztak pm, nebudem tu resit co tam sviti, dulezite se odehrava pod svetlem

Old Post 03-01-2012 v 17:31 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 7



Kytičky přesazeny ze středních do velkých květináčů (nevím přesně kolik mají litrů, okolo 10l počítám, jsou jen o trochu menší než 11l co jsem mel předtim).

Holky rostou 12. den, mají 20-24cm, teplota přes den 26°C, v noci 21°C, vlhkost 55-60%, pH půdy 6.1, EC půdy 1.4.

Půda je předhnojená, takže jedu jen bbizz grow 2ml/l, nic více zatím.

Na nějakých 30-35cm budu přepínat.

Fotky ve vyšší kvalitě:

http://anony.ws/i/To7cI.jpg
http://anony.ws/i/HW3x.jpg

Naposledy upravil Kovar 06-01-2012 v 18:19 PM

Old Post 06-01-2012 v 17:44 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 8

kdzy mas ph pudy 6,1 tak si to jednou tydne zalij vodou co ma ph 5.2 nejlip cisotu vodou speroxidem vodiku a atazimem.asi bych neprepinal nevytvarovane kytky tkaze bych asi pockal a tvaroval.jinak vybojka sunmaster deluxe asi nebude na kvet ,ale na rust a pred kvetem.mam ji taky.na grafu skektra jasen vidis ze dominuje v modrem a zelenem spektru a na obalu je navic napsanop conversion od MH grow lamp.. jnak kvetovky maji napsane ze jsou flower lamp se spektrm ktere jde jasne do zlutooranzoveho az cerveneho jak gib xtreme.kvetove lampy nemaji 30 procent modreho jako ta sun deluxe.ad vis ze to je lapma na sted faze a pak prijde jeste kvetovka.a pkdu ses king tak das na podlenich 10 dni jeste UV vybojku od znacky sun pulse.prej je to dobry na chut.zarovne je to nejvysi generace vybojek co si zsaslouzi uz jen elektronicky predradnik.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 10-01-2012 v 12:08 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 9





17. den růstu, nevím jestli přepínat nebo ne
mají cca 28-30cm


foto v lepší kvalitě:
http://www.anony.ws/i/eNZQl.jpg
http://www.anony.ws/i/tJ7vB.jpg
http://www.anony.ws/i/B4c3.jpg
http://www.anony.ws/i/qT9M4.jpg

Old Post 11-01-2012 v 21:30 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Super skunk je prevazne indica a kvete kratsi dobu, tak myslim ze jeste muzes nechat klidne rust. Mista mas dost. At ti rekne nekdo kdo to jel kolik se tak vytahne po prepnuti.. me se ve stejnym boxu pod 600w vytahli vsechny modely (prevazne indicy) tak +- o 1/3.

Old Post 11-01-2012 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 11

Nech to jeste kousek vyjet, vic zapln plochu,az budes mit souvislou masu zelene, prepni a prober spodky,indica urcite nevyjede tak razanten po prepnuti jak sativy at roste

Old Post 11-01-2012 v 22:58 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 12

jo rpesne jak tu slysis ,az neuvidis pres masu zelene zem tak si vyber spodky prostrihej lsity v pulkach prosvetli koruny a nech jen ty nejlepsi vetve coz delej nejlepe uz od samotneho zacatku.vetinou by kytka na prepnuti nemnela byt vetsi nez kvetinac v kterem roste,pak by se to mnelo dat do vetsiho.,coz je jasny.nekd yje pro masu zelene lepsi dat na priste vic kytek v hline to roste uhledne,v hydru zbjesile na hline se naucis dobre tvarovat.navic indika se na to vylozene hodi.urcite je ale lepsi prepnjout driv nez pozdeji nezapomen ze to je model na 44 dni.tak ad stihas proplachnout.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 11-01-2012 v 23:36 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 13


Zdravíčko

16. ledna jsem přepnul, kytičky měly cca 37-40cm. Na růstu byly 22 dní.

Takže teď je 4. den květu (26). Zvlhčovačku jsem dal do pryč, kytičky si samy drží 45-55% což je podle mě dostatečné (řídím se - raději míň, než plisně). ph 5.9, ec 1.5. Měří od 47cm do 51cm.

foto:
http://anony.ws/i/LmbXg.jpg

Old Post 20-01-2012 v 20:29 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

čau SuperSkunk od Sensi Seeds jsem jel, byly to feminizované semínka a po přepnutí to vyletělo docela dost. Přepínal jsem je, když měli kolem 25-30 cm a po přepnutí vyletěli na 90 cm. Hotové byly některé kusy už v 50tém dnu, takže tak. Ale je to fakt chuťovka. A´t se daří

Old Post 21-01-2012 v 10:10 AM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 15

ty mas ten mneky stan ze? tak si po obvodu naatahni rpovazky nebo gunu v nekolika urovnich nad sebou ad se ti ten stan nevcucava.uz sem ti to myls rial ale doufma ze kdyz tito napisu tady tak to bdue mit vetsi efekt pac to uvidis kazdy den dokud se tak nestane.
jinak péh si dej 5.3 a ec si dej min na 0.8. a ad je tam ten atazime 3mlo na L. stim to roste jeste o trochu dost jinak .kdyz uz hnojis hlinu jkao prase tak ty korinky aspon ocistuj.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 21-01-2012 v 19:38 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 16

Jenom jedno makro pro predstavu co se prave odehrava, vice fotek a informaci prihodim zanedlouho

http://www.anony.ws/i/BM1F4.jpg

Old Post 31-01-2012 v 22:16 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2019 - 16x SuperSkunk,400W HPS - 58 odpovědí
11-12-2017 - 16x Super Skunk 1m2 soil - 46 odpovědí
26-05-2013 - #3 | 400W | soil | 16x Super Skunk - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1386940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív