Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » California Indica 400w MH/400w HPS DarkRoom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jaky bude prumerny vynos v tomto projektu?
nadstandartnich 400g
dobrych 300g
prumernych 200g
zbabranych 100g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Obecné California Indica 400w MH/400w HPS DarkRoom Příspěvek č. 1




Zdar Sazeci

leto pomalu v trapu tak jsem se rozhodl hodit sem dalsi present.Vzhledem k tomu ze posledne jsem presentoval 600w projekt rozhodl jsem se tentokrate hodit sem 400w protoze dva thready by byli na mou lenost moc

U ctyrkilove sestavy prakticky zadne zmeny,priste uz chystam upgrade

DarkRoom 120x60x160
Rust Philips HPI-T 400W
Kvet GIB Lighting Flower Spcectrate Output Extreme 400W
Pritah 2x 160m3 a jeden pasiv
Odtah Ruck RK 125L 355m3
Pachac PrimaKlima 400m3/H
cirkulacni vetrak
Stit VEGA Hammered

medium je overeny Plagron Royalty mix a Bat mix v pomeru 75/25.
Hnojit se bude overenou klasikou P. Alga B.,PK13-14,Pythamin,AH Final Solution,ze startu trochu RootJuice od BB a chystam se otestovat Green Sensation pripadne Bloombastic,jeste uvidim.

osazenstvo je o neco sirsi diky bonusu dvou rezu,ale vzhledem k tomu ze to planuju hodit opet na sit to snad nebude problem i na tomhle malem prostoru.Za poskytnuti reziva opet dekuji zdejsimu Guru matkareni

11x California Indica
1x Power Skunk

Kyti byly zasazeny 23.8 a dostaly pouze pridel odstate vody v nekolika davkach,druhy den lehce zkropene pythaminem...bohuzel,jak na svini cele leto stoji za picu a je dost chladne tak zrovna v tydnu kdy ja sadim padaji teplotni rekordy. Boxik je umisten ve velice teple mistnosti (bezna teplota v ni okolo 29C kdyz je venku parak)takze hned resim problem s teplotou...i kdyz je box otevreny a vsechny vetraky i zvlhcovacka fici na max dokonce i pristaveny megavetrak, tak teplota se drzi na 36C coz je poradna smazarna,vlhkost nepresahne 51% modlim se teda za nizsi teploty venku v nasledujicich dnech pac prckum to vubec svedcit nebude.Fotky jsou foceny vcera tesne pred koncem druheho dne 18/6.Jestli mate nejaky tip jak srazit teplotu dolu nejakym dostupnym zpusobem,sem s nim pac ja uz jsem s rozumem v koncich.

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 26-08-2011 v 09:28 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

zdravím pěkný osazenstvo
co třeba tahat vzduch do boxu z chladnější místnosti ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-08-2011 v 10:36 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 3

Nejlepší je ráno celý pokoj zabednit když to jde a hlavně žaluzie nebo závěsy do oken, dokud je venku ještě relativně dobře......
Sám to tak dělám a když přijdu odpoledne z fachy, v místnosti je pořád o dost lépe než venku, teplota mi nikdy nepřesáhla 30°C pokud vím.

Old Post 26-08-2011 v 12:05 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

Další možnost je svítit v noci i když při 18/6 to jde těžko, ale svítit třeba 18-12 by mohlo být v klidu + ty zatemněné okna

Old Post 26-08-2011 v 12:22 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdravím pěkný osazenstvo
co třeba tahat vzduch do boxu z chladnější místnosti ?


Paradni tip,bohuzel v tomto pripade technicky nerealizovatelny

citace:
Původní příspěvek od Pepe666
Nejlepší je ráno celý pokoj zabednit když to jde a hlavně žaluzie nebo závěsy do oken, dokud je venku ještě relativně dobře......
Sám to tak dělám a když přijdu odpoledne z fachy, v místnosti je pořád o dost lépe než venku, teplota mi nikdy nepřesáhla 30°C pokud vím.


U me je ten problem ze slunko na ten pokoj pere snad celej den...zaluzie tam nejsou ale dneska nabehnu do ikei a nainstaluju svetelne mene propustne zavesy a zapracuju na lepsim zatemneni.


citace:
Původní příspěvek od punkure
Další možnost je svítit v noci i když při 18/6 to jde těžko, ale svítit třeba 18-12 by mohlo být v klidu + ty zatemněné okna


Prave to je ten problem,kyti jsou nastavene ze maji den v noci uz jen kvuli hluku,ktery je pres den nezadouci...jenze jak rikas 18h je 18h,to si clovek moc nevybere


kazdopadne dik za reakci panove!

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 26-08-2011 v 12:55 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno


Prave to je ten problem,kyti jsou nastavene ze maji den v noci uz jen kvuli hluku,ktery je pres den nezadouci...jenze jak rikas 18h je 18h,to si clovek moc nevybere


Nebo pořídit něco takového:
http://aukro.cz/ochlazovac-a-zvlhco...1787352562.html

Old Post 26-08-2011 v 13:55 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 7





6. 18/6
S teplotu se snazim bojovat jak se da,ale ta svine se ne a ne vzdat.Dneska jsem si nasel konecne trochu casu a udelal jsem sofistikovanou upravu boxu at to sklepu dolu aspon o par bidnych stupnu.Cirkulacni vetrak jsem pripevnil na stit smerem na vybojku abych zajistil zoufale chlazeni a snizil jsem filtr tak,aby bylo blize odfukovanemu horkemu vzduchu a mohl ho odsavat.Zvlhcovacce jsem urval hlavu at kuri jak fabrika, ale na celkove vlhkosti se to projevilo jen o podelanych 10%. Nakonec se mi pri pootevrenem boxu povedlo srazit teplotu na 30C a vlhkost na 55%,je to lepsi nez dratem do oka.

Holky dneska dostaly BB RootJuice v pomeru 3ml/L a dalsi lehkou davku Phyt-aminu 2,5ml/0.5L.Docela se zacinaji rozjizdet ale barva se mi zatim moc nelibi,pridou mi trosku blede a u nekterych se objevily uschle listy ale zatim zadne drama,doufam.

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 29-08-2011 v 20:54 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

A proč máš v růstu zapojený pach. filtr, který ti to jen brzdí?

Old Post 29-08-2011 v 21:24 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 9

jestli by jsi třeba nechtěl oprášit ten "původně" bílý prachový filtr na pachovém filtru, který určitě brzdí nasávaný vzduch. Já když nechám otevřený box, tak nasává teplotu z venku, která je okolo 30°C, ale když box zavřu, tak se do půl hodiny ochladí a udělá si vlastní klima a v těch vedrech jsem měl "příjemných" 28°C a klipsnáky dělají uvnitř uragán.

Old Post 29-08-2011 v 21:26 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od NORM
A proč máš v růstu zapojený pach. filtr, který ti to jen brzdí?


Protoze ufo ktere je na tomto systemu nainstalovano ma nekolikrat vyssi vykon nez je treba takze saje jako prase a to tak moc ,ze i kdyz je vse zaple tak mi docela dost vcucava steny boxu dovnitr a navic to docela dost huci takze pachac mi vse tlumi minimalne o polovinu proto je tam od zacatku.

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
jestli by jsi třeba nechtěl oprášit ten "původně" bílý prachový filtr na pachovém filtru, který určitě brzdí nasávaný vzduch.


Vecna pripominka ,to me nejak nenapadlo,dik za ni!uvidim co s tim pujde udelat

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 01-09-2011 v 12:47 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shiimii
Stálý Člen

Karma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 11

cest....na otevirani boxu behem svetla se vyprdni,btw:kdyz ortevres box v mistnosti ktera ma 36 tak kolik bude v boxu?

to chlazeni vetrackem je v klidecku ale asi tez ti moc nepomaha ze...
cool tuba by ti pomohla nejvic jelikoz me pomohla taky a tedka mam 26 tak ze bojuju s nizkou teplotou....urcite pomuze ten prach oprasit.....
36 je fakt zabijacke at z toho pak nemas ...radsi ani nemyslim co by z toho bylo...kup cool tubu zapni to pres pachac pres tubu do ufa a meli by to pomoct..
a nebo v datartu maji klimu za 5 000...a nebo ti pordam majo za 3500

klimatizace je nejlepsi na to
jsem zvedav na tu californiku tak to neposer ju
pestu zadr

Old Post 02-09-2011 v 11:41 AM
shiimii je offline   Profil uživatele shiimii   Find more posts by shiimii   Foto galerie člena shiimii   Click here to Send shiimii a Private Message   Add shiimii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 12





citace:
Původní příspěvek od shiimii
cest....na otevirani boxu behem svetla se vyprdni,btw:kdyz ortevres box v mistnosti ktera ma 36 tak kolik bude v boxu?

to chlazeni vetrackem je v klidecku ale asi tez ti moc nepomaha ze...
cool tuba by ti pomohla nejvic jelikoz me pomohla taky a tedka mam 26 tak ze bojuju s nizkou teplotou....urcite pomuze ten prach oprasit.....
36 je fakt zabijacke at z toho pak nemas ...radsi ani nemyslim co by z toho bylo...kup cool tubu zapni to pres pachac pres tubu do ufa a meli by to pomoct..
a nebo v datartu maji klimu za 5 000...a nebo ti pordam majo za 3500

klimatizace je nejlepsi na to
jsem zvedav na tu californiku tak to neposer ju
pestu zadr


Cau kamos...
No v mistnosti to neni zas tak krute s teplotou a po vsech sofistikovanych upravach jsem dosahl toho ze mi sodik v boxu zveda teplotu o 4C ,takze prakticky uz nepresahne 31C,coz ale stale neni optimalni.Vetsi vrasky mi dela vlhkost ktera neni nikdy vyssi nez 50%,nevim na 4kilu mi asi neni prano CT by zrejme bylo vysvobozeni,jenze obavam se ze by se mi to cele prostorove nevlezlo do boxu,PrimaKlima je velka jak krava a ufo taky...kazdopadne je to finance lepsi a i celkove lepsi reseni..pockam co bude po vikendu (ma chcat a byt okolo 18C) a pak se uvidi,pri nejhorsim tech 1500 obetuju.Ale bude treba uz neco vykoumat protoze na kyti se tyhle nepriznive podminky zacinaji projevovat.Jednak jak si muzete vsimnou tipicke priznaky spaleni svetlem na listech,cca na 8mi kyti,nektere vice jine mene ale hlavne malo se vetvi a celkovy rust je podle me i na indicu pofiderne pomaly.

Prikoupil jsem tedy jeste Plagron CropMax,coz by pro ne mohla byt mala utecha v tomto stresovem obdobi a budu ho stridat s Pyth-aminem.BB RJ jsem daval zatim pouze 2x,bojim se aby mi to vsechno nezacalo nejak silene zvedat EC,precijen substrat je kvalitne nadopovany a k spaleni svetlem pridat jeste spaleni hnojkama tak to muzu rovnou zabalit.Dve kyti v bilich kvetnicich dostaly jeste BB Grow protoze hlina je obycejna muskatovka a jsou vazne v tragickem stavu.Jinak na nejmene se vetvicich holkach jsem udelal FIM stipani,celkove na 4ech kyti,tak jsem zvedav jak se rozjedou.

Na fotkach je pro ukazku vyfocen celek 10. 18/6 v boxu hodnoty 30C a 47% vlhkost.Holky maji zatim cca 20cm takze pocitam ze jeste 5-6 dni zustanou na tehle periode i kvuli stipani.Dalsi fotecka je kyti na ktere je jasne videt projev stresu a nasleduje jedna z tech zdravejsich.

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Naposledy upravil jebutinajmeno 03-09-2011 v 10:04 AM

Old Post 03-09-2011 v 09:54 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shiimii
Stálý Člen

Karma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% PěstitelskáKarma uživatele shiimii - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13

tak jebni primu mimo box a mas mista ze si tam muzes dat kopacak.... na vlhkost tam dej kybl s vodou a rucniky mokre rozves tak aby byly koncem porad v kyblu to skrz savost na saje nahoru na rucni k a na ten namir vetrak to by tez pomohlo...ale njelepsi by bylo to rozprasovacem co 20min pokropit tak jako to pise kolega mikrobus

Old Post 03-09-2011 v 12:28 PM
shiimii je offline   Profil uživatele shiimii   Find more posts by shiimii   Foto galerie člena shiimii   Click here to Send shiimii a Private Message   Add shiimii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od shiimii
tak jebni primu mimo box a mas mista ze si tam muzes dat kopacak.... na vlhkost tam dej kybl s vodou a rucniky mokre rozves tak aby byly koncem porad v kyblu to skrz savost na saje nahoru na rucni k a na ten namir vetrak to by tez pomohlo...ale njelepsi by bylo to rozprasovacem co 20min pokropit tak jako to pise kolega mikrobus


samostatne kyble s vodou jsem zkousel aplikovat, ale bylo to absolutne bez efektu.Naproti tomu napad s rucniky nezni spatne kdyz se nad tim clovek zamysli.. Jinak z kropeni behem svetla mam urcity respekt,preci jen male krupeje vody mohou samy o sobe pri dostatecne intenzite svetla pod urcitym uhlem dopadu pusobit jako lupa.V pripade ale ze bych kropil hlavne steny boxu a ty rucniky, by mohlo vse fungovat jak ma...uvidim...zitra vse odskousim a dam vedet...kazdopadne chlapi dik za tip.

btw pachac mimo box je v tomhle pripade technicky velice zaludna vec,nicmene pokud po vikendu nenastane zlepseni bude to nejspise nutne

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 03-09-2011 v 14:48 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno

Jinak z kropeni behem svetla mam urcity respekt,preci jen male krupeje vody mohou samy o sobe pri dostatecne intenzite svetla pod urcitym uhlem dopadu pusobit jako lupa.


Problém není v čočce, která tam sice je, ale ohnisko je jaksi .. ehm, problém je když se rosí chladnou vodou na rozpálenej list.. to je zásadní chyba.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-09-2011 v 19:56 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 16




14 18/6
kyti za sebou meli posledni den leta a zacinam s kvetem.maji celkove v prumeru 28cm a pekne se vetvi,az na prcky v muskatovce vse jede temer stejne.udajne dosti povyrostou takze prepnuto by melo byt akorat.

Dneska dostaly davku phytaminu a cistou vodu,Teplota stale lehounce nad 30 a vlkost okolo 50tky..Zmena vybojky by mela pomoct s teploutou...z mych zkusenosti vim ze Gibka topi o neco min,tak uvidime.

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 06-09-2011 v 22:04 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2013 - California Indica- 400w, hlina - 55 odpovědí
15-02-2012 - California Indica 150/250W HPS - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1315300 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív