Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » California Indica 400w MH/400w HPS DarkRoom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jaky bude prumerny vynos v tomto projektu?
nadstandartnich 400g
dobrych 300g
prumernych 200g
zbabranych 100g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 17




6. 12/12
zdar vsem

holky maji za sebou temer prvni tyden na kvetu a bohuzel tohle neni prilis vesely prispevek.Bohuzel kyti zustaly nejakou dobu bez dozoru takze byli asi lehce prelite protoze za 2 dny nepozornosti se mi tam objevily nejake uschlo-zhnile listky barva vesele konvertuje na zlutou a hlina byla stale celkem mokra.Dalsi dojeb byl pri pohledu na meteo stanici.to jsem mel lehci srdecni prihodu kdyz jsem videl v modu maximalnich namerenych hodnot 40C a 92% vlhkost-v pici.Nepoznamenalo je to tak silene ale videt to je.takze se poridil nejaky mensi upgrade v podobe multifunkcnoho zarizeni CoolerExpert v Obi za 2tacy..nedela jsem si iluze o aspon polovicni funkci klimatizace ale urco to aspon trochu helplo.Princim chlazeni,ventilace a cisteni vzduchu je resen radou programu s ruznou intenzitou a casovym nastavenim.Chlazeni ale bohuzel probiha jen kdyz se 5L nadobka na vodu naplni ledem,ktera ovsem nevydrzi prilis dlouho.V mistnosti to srazilo teplotu cca o 2-3C,coz je docela malo ale kdyz jsem to postvil k pritahu v boxu to udelalo luxustnich 27C.Kyti dastaly behem tydne zatim AB 4ml/L ,PK 2,5ml/L ,phyt-amin 2,5ml/L a Crop Max 1ml/L dnes.pozadu jsou cca 3 kyti tak to sporadicky rozhazuju.

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 12-09-2011 v 19:24 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2013 - California Indica- 400w, hlina - 55 odpovědí
15-02-2012 - California Indica 150/250W HPS - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8400380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív