Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Hlína FIRST GROW / SOIL / 250-400W GIB - [GRP] Příspěvek č. 1

Zdravim ve spolek!
Jsem uplny zacatecnik, tak zatim jen napíšu nějaký setup :-)

BOX : 80x100x170 - Jednoducha konstrukce - made in doma :-)

SLUNCE : NO NAME 250W + prislusenstvi, stinidlo - made in doma :-)

VITR : Pritah PC vetrak 12x12cm ][ odtah 12x12, 88-115 CFM ][ Ofuk klipsnak z auta 12V ][ + vetrak 12x12 chladici vybojku.

ZDROJ : ATX z PC.

POCASI : Zvlhcovacka Professor Z-14, Meteostanice SOLID TE329, 2x analogovy vlhkomer.

POTRAVA : Metrop MR1 + MR2 + Amino Root + CalGreen.

PH : Adwa PH 100 + kalibracni roztoky.

Naposledy upravil D@D 17-09-2010 v 19:18 PM

Old Post 06-05-2010 v 10:27 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 2

Vcera mi donesl znamy nejake rizky pro zacatecni pokusy... Udajne to ma byt Mazar, ale to je mi tak jedno, myslim, ze na poprve toho moc nezmuzu a pocitam i s neuspechem. Vse zalezi na vasich radach :-) Ne vse jsem plne pochopil, tak se pokusim popisovat udalosti detailne, snad se to i nekomu bude hodit pri prvnich krocich do sveta growu :-)

Rizky udajne byly tyden ve sklenicce jen ve vode a pochazeji z indoor matky. Ja jsem rizky umistil do malych nadob se smesi 50% raselina - 50% perlit a vlozil do boxu na 24/0. Kvetinky jsou prikryty pruhlednou plastovou nadobou - sklenik... Substrat jsem prolil vodou s Ph 6.5, do zalivky jsem pridal 50% doporucene koncentrace Amino Root, 30% MR1 a 30% CalGreen. Bojim se abych nespalil... Zalivku jsem si dal i do ostrikovace, rosim dost casto. Na dno sklenicku jsem nalil take trochu zalivky, udajne je to dobre pro koreny...

Co se boxu tyce... Teplota mimo sklenicek je 28 a vlhkost 60%. Mam zatim v provozu jen pritah a to na 5V, snad to staci... Lampa je asi 40-50cm nad vrcholky, zvlhcovac tak na 80% a v boxu je jeste par nadob s vodou kvuli lepsi vlhkosti...

Jinak co me zajima... Je mozne dorovnavat PH normalnim octem? Nekde jsem o tom cetl, ale nevim zda to bude vadit kytkam, nebo zalivce samotne...

Teplota : cca. 27 (MAX 29,5)
Vlhkost : cca. 90%

Delam vse spravne? Pokud ne, klidne kamenujte, at jsem chytrejsi :-) Dodam foto...

Naposledy upravil D@D 06-05-2010 v 10:45 AM

Old Post 06-05-2010 v 10:39 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 3






Slibene foto...

Old Post 06-05-2010 v 10:49 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 4

more, v tý plastový pokličce musej bejt dirky, aby se kykty nedusily a to PH se dá rovnat citronem třeba...

skunek

Old Post 06-05-2010 v 11:22 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gemini pro
Stálý Člen

Karma uživatele gemini pro - 83% PěstitelskáKarma uživatele gemini pro - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

a průhledný květináče taky nejsou zrovna zralej nápad...

Old Post 06-05-2010 v 15:05 PM
gemini pro je offline   Profil uživatele gemini pro   Find more posts by gemini pro   Foto galerie člena gemini pro   Click here to Send gemini pro a Private Message   Add gemini pro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

No řezy týden ve vodě?předpokládám že bez kořenu...nebylo by lepší to hodit do RW a dát na okno než pálit 2pade na klony bez kořínku?
Ph se dá ladit vším možným-citronová štáva,kyselina citronová,jedlá soda(vše za pár peněz...ale mám vyzkoušeno že to není zas tak stálý a časem se to dost mění a citr.sťáva se časem kazí a dělá v nádobě kal.
Než aby ti jel přítah radši zapni odtah a na přítah se vykašli.Teploty a vlhkost dobrá,PETflašky nejsou fakt moc dobrý-něčím je oblep aby na případný kořeny nesvítilo.toť zatím vše

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 06-05-2010 v 16:21 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 7

Yes! Diky vsem tedy :-) Jo ty rezy bez korenu... Chci to dat ven na slunicko, ale zatim se nejak pocasi neumoudrilo... Diky za tipy!

Old Post 06-05-2010 v 21:14 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 8

Zdar, zatim je vůbec nehnoj. Jen jim dávej ten kořeňák.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 06-05-2010 v 21:23 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 9

Jasne panove! Jinak tedy s tim octem muzu snizovat to PH bez obav? Sam bych ho nepil, tak nevim jak kvetinky :-)

Tak tedy ted do toho budu praskat jen ten Amino Root. Zatim jsem ho dal asi 1ml do asi 7L vody... DD je 4ml na 10L, tak to snad delam dobre aby mi rostly...

Dnes se ukazalo slunicko, tak je dam na parapet za okno do sklenicku a na noc do boxu aby mely 24/0. Pokud neco delal spatne, opet zadam o kamenovani :-) Jo a ty kvetinacky obtahnu elektrikarskou paskou, nikde jsem se totiz nedocetl, ze maji byt koreny ve tme, tak diky za info! Zlate Grow Forum...

Old Post 07-05-2010 v 07:47 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 10

Zdar, na 24/0 se v..r. Kytky taky potřebujou odpočívat. Normálně je dej na 18/6. S tím octem. Já bych ho nepoužíval a raději bych koupil normální pH-. Myslim si, že asi nebude moc stabilní. Toť vše.
Ať rostou

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 07-05-2010 v 10:57 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 11

Jojo stoji to par korun a vydrzi ti to dost dlouho.....uzcite bych do toho sel...
Hodne zdaru

Old Post 07-05-2010 v 11:06 AM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 12

Prave vim, ze to stoji par korun panove, ale jsem liny si proto zajet nejak do growshopu... Postou to neposilaj :-( Mam to dost z ruky :-( Da se to koupit nekde jinde, napr. nejaky Baumax, nebo tak neco?

Old Post 07-05-2010 v 12:03 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 13

bohuzel...jen v Growshopu....

Old Post 07-05-2010 v 17:28 PM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 14

posílaj Ph- v prášku...je to universál..nepotřebuješ kys.fosforečnou na květ ani dusičnou na rust...
http://www.klecka.cz/growshop/Uprav...-Down-25-g.html

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-05-2010 v 18:13 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 15

Tak uz jsem navstivil shop a vybral si par novych veci...

Advanced hydroponics PH- GROW
Advanced hydroponics PH- BLOOM
Ventilator s klipsnou
Stimulax III 100 ml - gel
Teku čtyřhranný květináč 5.7 l
Plagron Light-mix 50 l
METROP Amino Bloom 250ml
Vzduchovací motorek ATMAN AT-A1500
2X Vzduchovací kameny

Porad u nas vypadava proud, tak to budu muset nejak resit...
Az to vsechno bude nejak vypadat, pridam nejake foto...

Naposledy upravil D@D 18-05-2010 v 21:12 PM

Old Post 18-05-2010 v 08:19 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 16

Tak vcera se mi dostalo pocty ve forme 4 kusu zakorenenych rizku Shiva Shanti II v pestebnich kostkach... Hned vecer jsem je zasadil do malych kvetinacku s Plagron Light mix...
Ten zbytek okolo jsou prakticky kyticky na zacatecnicke pokusy :-) Mazar nechtel pustit koreny, tak jsem jej umistil do pestebnich kostek podle navodu HLAVY s tim, ze jsem pouzil Stimulax III GEL a umistil je do made in doma parnicku z nadobi do mikrovlnky :-D Tak uvidim jestli se chytnou, dulezita je pro me jen Shiva, kdyz to ostatni nedaji, nevadi...

Zalivka + postrik - PH 5.8, destova voda + polovicni koncentrace Amino Root, CalGreen (zejmena pro zakorenenou Shivu)

Teplota den : 22-26 / vlhkost cca. 70%
Teplota noc : 21-23 / vlhkost cca. 70%
Lampa 18/6 - asi metr nad kvetinami

Kvuli vlkosti mam zatim v provozu JEN pritah a odtah a to na 5V z PC zdroje - snad nebude vadit, ze ofuk pouziju az pozdeji... Zvlhcovacka jede na 100%

Vzduchovaci kameny mam v boxu v kyblu se zalivkou, udajne je to dobre pro koreny...

Snad vse delam OK... Pridam nejake foto ze dneska...

Old Post 20-05-2010 v 09:45 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2018 - Wappa 400W First Grow - 33 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7810230 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív