Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 17

Tady slibene foto...

1) Komplet pohled na situaci :-)
2) Parnicek z nadobi - uvnitr Mazar
3) Shiva Shanti II detail...
4) Mazar detail...
5) Pritah, Shiva Shanti II a bordel na pokusy :-)

Old Post 20-05-2010 v 09:56 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 18






...

Old Post 20-05-2010 v 11:55 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 19

Nezdaji se vam trochu povadly? Tusim, ze tomu chybi vitr, nebo nemam dat jeste nejaky sklenicek prez kyticky?

Old Post 20-05-2010 v 20:45 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 20

Třeba je to tím, že teď dávaj energii spíš do tvorby kořenů, takže listy odpočívaj.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 21-05-2010 v 12:39 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 21

Myslis? Ty rezy Shanti jsou prave uz zakorenene... Jen jsou i s kostkama zasazeny do substratu... Mozna to je trochu sokovalo, ted sleduju, ze se pomalu listy zbarvuji z tvame zelene na takovou svetlejsi, rekl bych vitalnejsi barvu... Urcite byly pod usporkama, tak pocitam, ze by to mohlo byt tim sodikem... Alespon to je muj nazor, mozna se pletu, jsem prece jen zacatecnik :-)

Old Post 22-05-2010 v 01:08 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

zdar, na začátku píšeš o rašelině s perlitem, rašelina je strašně kyselá, proto ti to nerostlo. Ocet na ph down určitě ne,strašně rychle se rozloží a nefunguje. U těch metropů budeš spíš potřebovat PH UP ale uvidíš sám.Té zálivky si namíchej jen co potřebuješ, provzdušnuje se u hydra a ne u hlíny, tady se ti naopak může kazit.Ten calgreen bez mr1 nepoužívej, je to zbytečný. Lej tam jen amino roots a až se kytky chytnou tak dávej půl toho co se má (mr1,ar,cg) a postupně to dorovnej. U metropu se přehnojení v hlíně moc bát nemusíš . A hlavně vždy ty piksly nezapomeň protřepat než začneš

edit: ty povadlé kytky, nemáš to přelitý? čekáš až to vyschne a až pak to zaléváš?díru v tom kelímku máš? Jo a ta elektrika v tom boxu taky není to pravý, možná ti to vypadává kvůli tomu

Naposledy upravil 22-05-2010 v 10:49 AM

Old Post 22-05-2010 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 23

MasterBlaster - Diky chlape, uz jsem to snad vyresil... Ph bych uz mel mit dobre, redim ted zalivku prave jak rikas. Rizecky co jsem dostal za dva dny ukazaly koreny na spodu kvetniku, tak myslim, ze je cas zacit mirne hnojit. Davam Amino Root + MR1+ CalGreen jen asi 50% koncentrace, postupne budu pridavat na doporucene mnozstvi. Samozrejme s pikslama zatrepu :-)

Ty kyticky na prvni strane jsou prave nevydarene Mazary, prvni pokusy :-) Ted mi jde prave jen o tu Shivu a ty uz jsem dostal zakorenene. Zalil jsem zatim jednou, prave ted cekam az to zase trochu proschne... Snazim se zalevat tak, ze proleju mirne cely kvetinac. Jinak ta elektrika by mela byt OK, vypadavala elektrina jako takova, kvuli ten destum co ted byly.

Diky za vase rady panove... At rostou :-)

Old Post 23-05-2010 v 09:24 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 24

Tak jsem prikoupil dalsi veci...

Ventilátor PRIMA KLIMA 2-rychlostní (230/360 m3/hod), průměr 125 mm
Iso flex 127 mm - 5 m
400 W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output
Gib 400 W předřadník PRO-V-T 230 V
Hobby malé 40 x 40 cm (neměli Cool Tube)
Advanced hydroponics PH+
Teku čtyřhranný květináč 5.7 - 4X

Chci se zeptat, cim jeste regulovat to UFO? V Growshopu meli neco takoveho -

http://www.elektro-paloucek.cz/vent...egulator-otacek

Ja mam doma neco takoveho -

http://internetovy-obchod.msbox.cz/...-s-50-dp-55086/

Dalo by se to pouzit? V Growshopu zase byli chytri, tak jsem tam nechal par penez a za odmenu mam bud kraval, nebo 30 stupnu v boxu... :-(

Old Post 27-05-2010 v 06:59 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 25



Pridam dve fotky jak to vypada cca. po tydnu rustu...

Old Post 27-05-2010 v 07:10 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 26

Zdravim tě, jsem amatér jako ty.Přesto jsem si všiml pár věcí které bych já změnil.
1.vyndal bych hned hnojiva z boxu a dal je do tmy.
2.vyrovnal (podložil) bych něčim menší květináče na stejnou úroveň s těmi většími.
3.ten PC fun fouká asi přímo na kytičky.měl jsem to stejně jako ty a kytky z toho byli dost špatné (vysušuje to), ale řešil jsem ještě vlhkost a tak dostali uřízlé PETky a dva problémy byli ok.
4.jinak mi přijde, že kytkám něco chybí ale spíš přebejvá.si mám pocit koupil ten plagron mix a ten je prej dost silně nahnojenej + to už hnojíš já bych se na hnojení ještě tak tři pět dnů vykašlal a zkusil je dát pořádně dokupy.aby dostali pělnou barvu jsou takový flekatý mi přijde.a ještě jsem si nevšiml pokud si to psal jak vysoko máš lampu.máš tam asi teď tu 4stovku tak bych se nebál nějakých 70 - 80 cm nad kytí na regeneraci.hlavně to neber jako prudu, pouze píšu co bych změnil, kdyby to bylo moje gl man KOLOSS

PS:to co máš doma respektive odkaz, by se na regulaci samozřejmě použít dalo, ale popis ´něco takového mám doma´je trochu nespecifickej nejlepší to vzít a ukázat někomu, kdo se vyzná v elektru případně s tim zajít přímo do elektra.tydle regulátory jsou většinou do 1,5 A, a nejsem si teď jistej co tim chceš regulovat.rozhodně bych si o tom vše zjistil,riskuješ poškození.jinak regulátory jsou celkem snadno dostupný na netu.cena cca jako tvuj odkaz nebo stavebnice cca za 200 kč, stačí si vybrat kterou potřebuješ (třeba tady http://www.gme.cz/cz/volny-cas/stav...zoru/51261.html).

Old Post 27-05-2010 v 13:05 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 27

MasterBlaster - no prave jsem cetl, ze ten LIGHT MIX neni predhnojeny, proto tam davam trosku tech hnojek... Ale mozna jsem se seknul, podivam se, dobra informace, diky!

KOLOSSATOR - Predem diky za vydatne cteni, jsem rad za pozornost... Ty hnojky uz jsem vytahl jak rikas...
2) mensi kvetinace jsem dnes vyhodil a dal je vsechny do stejnych kvetniku, prilozim foto :-)
3) Ten PC Fan je tedkom vypnuty, mam tam ted prakticky dva - z kazde strany jeden v te same pozici... Jsou az skoro u spodku, tak to zvduch asi nasava kolem kvetniku bych rekl, to by mohlo byt OK.
4) Taky si myslim, ze jsou nejake chudinky, myslim, ze to bude malou vlhkosti, protoze kytky co jsou u zvlhcovacky se mo zdaji vice zdravejsi... Chci dat sklo pod stinidlo a z kazde strany tam nacpat Isoflex a primo z tama hlavni odtah prez tu Prima Klimu - odsava vice nez potrebuju, musim nejak vyresit regulator.
Ten stmivac se neda pouzit - musi to udajne byt primo regulator otacek -

http://e-shop.hydroponic.cz/p/regulator-otacek-ce300/

nevim zda se da na tu Prima Klimu pouzit, nenasel jsem blizsi specifikace a neni ted moc financi... Kdyby nekdo vedel, zda to poslape, budu rad za informace!

Jinak lampa je tak 60-70cm nad kytkama a je tam zatim nejaka 250W Osram - ta 400W co mam v zaloze je lampa ciste na kvet... Diky moc za info chlape! Dodam nejake nove foto, budu rad za dalsi tvoje navrhy...

Old Post 27-05-2010 v 17:29 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 28

K tomu substratu jeste - nasel jsem toto -

# Plagron Light-mix
# lehký půdní mix rašeliny a perlitu
# vzdušný substrát s minimálním předhnojením
# vhodný pro individuální pěstební metody
# pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme hnojiva Plagron Terra
# balení 50 l

Old Post 27-05-2010 v 17:32 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

jo máš pravdu zblbnul mne kolos, jinak já mám dobrou zkzšenost právě stim growmixem hele metrop je bio,takže přehnojíš jen těžko, když se budeš držet tý tabulky tak vůbec ten malej růst bude tou vlhkostí jak jsi si všimnul, zkus zapnout ten pc větrák, dát mezi něj a kytky tu zvlhčovačku a uvidíš ten boom

Old Post 27-05-2010 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 30

Panove mam dotaz - mam v tom zmatek. Prikoupil jsem tohle a dela to dosti kraval

http://www.green-house-tu.cz/produkt.php?id=838

Jakou regulaci na to pouzit? Nejsem zadny elektrikar, snad jen zaklady :-) Potrebuju neco levneho a overeneho, znamy se zaobira takovyma vecma, tak mi muze treba vykutit tisteny spoj, jen potrebuju nejake schema funkcni veci, nebo levny produkt...

Pujde bezpecne pouzit treba tohle zarizeni?

http://e-shop.hydroponic.cz/p/regulator-otacek-ce300/

Diky za nazory!

Old Post 28-05-2010 v 00:24 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 31

omlouvám se za mystifikaci, nevšim jsem si, že je to ten LIGHT mix.
k té tvojí regulaci : mohu ti bezpečně a na sto procent doporučit tuto stavebnici http://www.gme.cz/cz/f-kh017-p760-623.html .cena 169.-.je to přesně to samý co je uvnitř toho regulátoru v tvym komentu.já používám hned tu vedle (regulátor stejnosměrných motorů) na regulaci 12 V větráků.za půl hodiny sestaveno bez problému funguje.ten triak je podle mně přesně to, co hledáš.chytřeší mne kdyžtak opraví.a ještě bych se vrátil co ti tam už nahoře někdo psal : jesli tam máš v celym boxu 80 procent vlhkost, skoro bych se bál se tam čehokoli dotknout tu elektriku bys podle mně neměl podceňovat...

Old Post 28-05-2010 v 02:40 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 32

A co je s tou elektrikou :-) Vzdyt tam je prakticky jeden kabel do vybojky (normalni flexi co se pouziva na prodluzovaci kabely) pak 2x12V vetracek a zasuvka pro zvlhcovac + ofuk, jinak je vse mimo skrin... Jeste ten PC zdroj ofoukava tlumivku :-) Mam zem i na stinidle a pouzil jsem i kondenzatory na tlumivku, tak by to melo byt 100%. Vsechny chyby jsem snad uz odstranil...

Jinak s vlhkosti prave ted resim problem, to UFO je kapku silnejsi a hlucnejsi, proto ta regulace... Snad ten bazmek bude fungovat - vcera jsem o tom neco malo nasel a zjistil jsem, ze regulovat bezpecne takovy motor neni zadna sranda... Kazdopadne tu stavebnici otestuju taky, pokud by nefungovala na UFO, snad by sla alespon pouzit na ofuk...

Uvidime jestli jeste nekdo poradi...

Old Post 28-05-2010 v 07:18 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2018 - Wappa 400W First Grow - 33 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7413590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív