Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st Indoor - New experience / 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smoxee
Nový Člen

Karma uživatele smoxee - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Obecné 1st Indoor - New experience / 250W Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny,
rozhodl jsem se pro svuj prvni indoor, spolu s FAQem jsem procetl hodne pestitelskych serialu a clanku ale presto bych byl rad za par odpovedi na nektere otazky tykajici se primo meho konkretniho setupu - vybaveni + umisteni boxu.
Chtel bych investovat +- 11 000 coz je pro me jako studenta dost penez a proto bych se chtel vyvarovat chyb pri nakupu a podobne.Verim ze je zde spousta kvalitnich a zkusenych pestitelu, proto bych byl rad za jejich radu,nazor ci kritiku...

Ted vypis hlavnich komponentu pro ktere jsem se rozhodl :

Box:
Darkstreet 80x80x160

Ventilace:
UFO RK 125 L odtah ( + pachovy filtr HE 240m3/125) - odtah

Ventilátor s klipsnou Hurricane - ofuk

Pasivni pritah

Osvetleni:
Komplet 250w ELT+GIB HPS

Zvhlcovac:
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu SPS 808
--------------------------------------------------------------------------------
Substrat:
All mix BioBizz 50L

Hnojiva:
Bio Grow,Bio Bloom,TopMax,Root juice
---------------------------------------------------------------------------------


Box bych chtel umistit do komory(1m sirka, 2m hloubka,3m vyska) ktera ma spolecnou stenu se spolecnou chodbou(starsi bytovy dum) ktera je pak vzdalena asi 4 m od vchodovych dveri, aktualni teplota v techto dnech se tam pohybuje okolo 10ti stupnu - proto se bojim nizkych teplot hlavne v noci
pokud by to neslo jinak box bych umistil do kuchyne.

Do boxu bych chtel umistit 6 rostlin v 11 L kvetinacich.
Technika pestovani pouze FIM zastrizeni - sem zacatecnik a nechci se hnat zbytecne do neceho sloziteho(ikdyz vim ze SCROG je pro moji wataz asi nejlepsi).Dale bych chtel urcite pestovat z rizku.


Otazky:

Zapojeni UFA - nutnost regulatoru?

Zapojeni lampy ?

Jak umistit pachovy filtr- ovlivneni otahnu,poloha,vzdalenost od lampy?

V eletrarine jsem se nikdy neangazoval ale myslim ze by to nemelo byt slozite ne ? kabel, na jedne strane s koncovkou do zasuvky na druhe draty co se protahnou, jak bych to rek plastovy otvor nahore se sroubkem na upevneni

Dale se trochu bojim o hlucnost UFA( pro vent potrubi pouziji sonoflex),cet sem tu diskuzi na tuhle otazku ale skrin nebude umistena v mistnosti kde spim a navic tak rk 125 L neni zastak silna..
problem snad nebude...



Zaverem jeste jednou: budu moc rad za kazdou vasi radu,vitku nebo kritiku

Pokud jsem nekde omylal tema ktere se zde na foru uz vyskytuje tak se omlouvam ...

Pestu zdar !

Old Post 16-01-2010 v 15:57 PM
smoxee je offline   Profil uživatele smoxee   Find more posts by smoxee   Foto galerie člena smoxee   Click here to Send smoxee a Private Message   Add smoxee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2

Zdravim tě smoxee, jsem rád, že jsem narazil na tvůj příspěvek, protože jsem taky začátečník a rozhodl jsem se pro stejný co ty, jen s tim rozdílem, že já jedu ve skříni 60x60x180.. Co se týče výběru vybavení at už je to lampa, zvlhčovačka nebo ventilátor, tak bych řekl, že ti to do 80x80x160 úplně krásně sedí, ale měl bych jednu vítku a dvě rady:

Vítka by určitě byla na výběr 11 l květináčů, protože si myslim, že 6,5 l naprosto stačí...Musíš brát v úvahu velikost boxu, protože už ty 6.5 l mají na výšku 25 cm a na šířku 20 cm..Když to narveš do 11 l z kytek budou stromy a navzájem si budou v takovým prostoru brát místo a světlo..
Radu ti dám skrz ten regulátor otáček a lampy..Když budeš pěstovat v tý komoře, tak bych ho neřešil, ale pokud půjde jak píšeš do kuchyně, tak bych si ho pořídil, aby jsi mohl popřípadě regulovat hlasit ''hučení''..

Jinak co se týče zapojení lampy: na předřadníku by jsi měl mít obrázek. 1.zapojení do elektřiny-2. kabely k lampě..Když budeš zapojovat elektřinu, půjde o kabel který se skládá ze tří kabelů- hnědý, modrý, zelený..hnědý-N, modrý-F, zelený je uzemnění a neni tak důležitý..No a k propojení předřadníku s lampou použiješ dvoufázový kabel- modrý a hnědý kabel..Hnědý zapojíš k patici(špička lampy) a do dírky která odpovídá patici na předřadníku..To stejný s objímkou..

Příští týden budu mít foťák,tak vyfotim a přispěju s trochou do mlýna..
Měj se a grow up!

Grow up..!

Old Post 06-02-2010 v 18:36 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoxee
Nový Člen

Karma uživatele smoxee - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3






Tak je tu aktulalizace !

par mensich zmen ve vybave...

6x 6,5 L kvetinac (misto tech 11 L to byla blbost .. nemel jsem dost nacteno)

zvlhcovacka nakonec SPS 818 .. je stejna jako 808 akorat jinej desing

pachac nakonec Industrial 300m3/h 125

ofuk .. vezovy ventilator z hornbachu za 290 ,- .. chteli sme klipsnak .. ale kdyz sme ho tam videli v akci tak sme ho vzali

PH meter digitalni za 750 ,-

substrat: mix na sazenice.. dal sem na radu ze prasknout klony hned do all mixu je risk .. -> potom presazeny uz do all mixu (lehce rizlej mixem na sazenice kvuli EC)

OSAZENSTVO: 6x CHRONIC

takze to je asi vse... porizovaci naklady jeste nemam secteny kdyztak to sem pak hodim...


Ze zacatku byl nejspis problem se spatnym ph ale uz se nam to podarilo srovnat ...
Tady jsou fotky z 10. dne 18/6

+ jeden list na kterem se podle me projevilo spatne PH, ze zacatku se to udelalo jeste na par listech ale ted uz se to dal nesiri ani neobjevuje ...

a jeste jedna kytka je nejaka zasekla viz posledni fotka .. vypada ze ma moc dusiku ale na ostanich se to neprojevuje...

Jinak kytky zatim nehnojeny.. pouze Root Juice

Old Post 07-02-2010 v 17:50 PM
smoxee je offline   Profil uživatele smoxee   Find more posts by smoxee   Foto galerie člena smoxee   Click here to Send smoxee a Private Message   Add smoxee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoxee
Nový Člen

Karma uživatele smoxee - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4





12. den 18/6

Teplota +- 25 C
Vlhkost 50 - 75 %
PH zalivky 6.6

Vcera jsem je zastrihnul,doufam ze ku prospechu veci

Foceno pred vychodem slunce a chvilku po ...

1. fotka - bez spektra sodiku .. par listu je svetlejsich .. prijde mi ze kytky nabiraj barvu jakou maji mit.. myslim ze spatne PH na zacatku zaprcinilo uzavreni prijmu zivin do kytek,hlavne dusiku a tim svetlejsi barvu listu..(usoudil jsem podle FAQu)

2. vetveni soucasne nejlepsiho rizku

3.,4. zastipnuti kytek

PS.: asi sem budu casto davat fotodokumentaci snad to nikomu nevadi...

Jeste bych chtel vsem doporucit Jorge Servantes - Ultimate grow (da se stahnout treba na ulozto.cz) titulky jsem nehledal s prumernou znalosti anglictiny se to da urcite je to tu uz nekde napsany ale opakovani je matka moudrosti

Naposledy upravil smoxee 09-02-2010 v 14:49 PM

Old Post 09-02-2010 v 14:34 PM
smoxee je offline   Profil uživatele smoxee   Find more posts by smoxee   Foto galerie člena smoxee   Click here to Send smoxee a Private Message   Add smoxee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 5

mas pekne naslapnuto kamoa hlavne ten model co jsi si zvolil K+ vyborná volba u tohodle modylku jsem pod 200w usporkou udelal na kazdy kytce necelejch 20g takze si myslim ze pod sodou klidne 30 z rostliny.....drzim palce peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 11-02-2010 v 20:40 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoxee
Nový Člen

Karma uživatele smoxee - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6


Dekuju vsem za K + ...

To Ajdam heh dikes 30 G / kytku by bylo fajn ale to se mi nepodari

foto - mensi problem .. zacina se to objevovat na cim dal vic listech .. nevi nekdo co to je? rekl bych ze plisen ale rozprasovac bude az v nedeli ..: /

Old Post 13-02-2010 v 07:29 AM
smoxee je offline   Profil uživatele smoxee   Find more posts by smoxee   Foto galerie člena smoxee   Click here to Send smoxee a Private Message   Add smoxee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 7

PH zálivky máš dost vysoké imho, dal bych 6.0.

Problém na listech je imho vlivem výživy - možná pH, spíše EC.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 14-02-2010 v 22:50 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2005 - 1st indoor 250W - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0923310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív