Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W, pokus č1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Hydroponie 70W, pokus č1. Příspěvek č. 1



Tak jsem se rozhoupal a zkusil jsem taky neco zasadit.
Sehnal jsem rizky mela by to byt "euforie", neco jsem si tadyprecetl, neco mi poradili kamosi a podle doporuceni jsem to hodil do lignocelu s perlitem. Skrin mi vypujcil kamos, takze s tou jsem moc praci nemel No ale jsem strasne zvedavej jak to vsechno dopadne, nekdo tvrdi ze 70 je malo, tak se chci presvedcit, ale myslim jako zkouska to pujde...
Ty fotky jsou z 22.11 jeste sem hodim naky cerstvy.

Naposledy upravil anti 28-11-2005 v 21:16 PM

Old Post 28-11-2005 v 21:00 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

po tydnu Příspěvek č. 2



1. pohled na komplet
2. jaky patro to je?

Old Post 28-11-2005 v 22:07 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wincoo
Stálý Člen

Karma uživatele Wincoo - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

patro nevim ,tak 3-4 ^^ ..ale ide to pekne ..
god luck

Old Post 28-11-2005 v 23:24 PM
Wincoo je offline   Profil uživatele Wincoo   Find more posts by Wincoo   Foto galerie člena Wincoo   Click here to Send Wincoo a Private Message   Add Wincoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

no, vypada to velmi pekne, dokonce poznavam svoji praci.... :-)
jak jsi na tom s hnojenim? uzzesilujes davky? koukam ze ti jeste nenastal rustovy sprint, jsme na tom asi stejne, tak hodne stesti...

Old Post 29-11-2005 v 18:32 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 5

cau seli, jj mas to pekne vymysleny... asi tam dam jeste jeden vetrak do skrine, by ty kytky byly trochu ofukovany... no uvidim, zda se mi ze rostou pred ocima. hnojeni sem jeste nezesilil, jelikoz mi to jeste nevyzahlo tech pet litru,ale zitra budu michat novej, tak uz trosku nalozi vic, zase nerad bych to prehnal...

Old Post 29-11-2005 v 21:56 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 6



tak sem na dva dny odjel a co me neprivitalo... uz to poradne vyrostlo. Ale prostredni kytce zloutnou konecky list viz. obr2, a trousku i ty jedny krajni, ta prava je krasna. Ale je nejvyssi cas to zastrihnout, jen odhadnout kde.

Old Post 03-12-2005 v 12:45 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 7

radim ti zastrihni FIM...je pravy cas

DO IT YOURSELF BITCH!!!

1.st GROW - Superskunk

Old Post 03-12-2005 v 12:58 PM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 8

dal bych niz lampu jestli to teplota dovoli, ty konecky budou nejspis prehnojenim, prolej cistou vodou...

Old Post 03-12-2005 v 13:58 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 9

to me taky napadlo jestli to nahodou nejni prehnojenim, ale dal sem tam ze zacatku fakt minimum hnojky, bal jsem se abych to neprehnal, stejne sem to nedavno prolejval jen vodou, pak sem myslel spatny svetlo, teplotou se to nepali je tam tak idealne okolo 27°C.
Ohledne FIM jsem si neco precetl a snad jsem to rizl v dobry vysce, dve sem stipl tak sem zvedavej jakej bude rozdil v poctu vetvi. Snad ty zluty konecky se vzpamatujou,precejen jsou to ty spodni listy. Jeste v po. zmerim PH, zajimala by me ta hodnota

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 03-12-2005 v 15:15 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 10




tak zluty listy nak nezelenaj, ale zase bych rekl ze se to nak nezhorsuje...
Sehnal jsem novou zarovku, tak muzu vyloucit to spatny svetlo. uvidime co to bude delat.

obr1 - zlute spodni listy .... CO S TIM ???
obr2 - komplet, je zajimavy, ze ta v pravo je krasne zelena a ty dve druhy zlobi
obr3 - FIM (asi spis porostou jen osekly listy...)

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 05-12-2005 v 18:36 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LOksa
Stálý Člen

Karma uživatele LOksa - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 11

Nehnoj, lej len cistu vodu az kym to nezmyzne....

....stale sme v hovne, len hlbka sa meni....

Old Post 07-12-2005 v 21:28 PM
LOksa je offline   Profil uživatele LOksa   Find more posts by LOksa   Foto galerie člena LOksa   Click here to Send LOksa a Private Message   Add LOksa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12







uz je cas prepnout na 12/12, nebo zastipavat?... aby se mi to do ty malinkaty skrine veslo...
fotky - komplet/detaily jednotlivejch vrsku

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Old Post 09-12-2005 v 16:49 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šiška-skunku
Stálý Člen

Karma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 13

asi bych to tak zejtra nebo pozejtri prep na kwet ... do wejsky este powyrostou ... abys je pak nemusel lamat good luck !

Smoke that more !

Pestuju, nevyrabim SMRT !!

Shishka's SOG 400W Plantastar

Old Post 09-12-2005 v 20:18 PM
šiška-skunku je offline   Profil uživatele šiška-skunku   Find more posts by šiška-skunku   Foto galerie člena šiška-skunku   Click here to Send šiška-skunku a Private Message   Add šiška-skunku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anti
Stálý Člen

Karma uživatele anti - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 14



tak takhle to vypada po dvou dnech kvetu, pekne to houstne, ale musim sehnat poradny hnojko na kvet ale za rozumnej peniz.
1.fotecka po pokusu o FIM

***** 70W pokus č.1 !!! *****

Naposledy upravil anti 13-12-2005 v 20:42 PM

Old Post 13-12-2005 v 20:36 PM
anti je offline   Profil uživatele anti   Find more posts by anti   Foto galerie člena anti   Click here to Send anti a Private Message   Add anti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krypto
Stálý Člen

Karma uživatele Krypto - 73% PěstitelskáKarma uživatele Krypto - 73% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 172 

Příspěvek č. 15

Příde mi, že je moc brzo na květ... Jako by ta kytka byla eště moc mladá. Nemá to nic... Já to mam ve skříni už 1,5 měsíce a furt to větvim a rostu...

Old Post 14-12-2005 v 20:23 PM
Krypto je offline   Profil uživatele Krypto   Find more posts by Krypto   Foto galerie člena Krypto   Click here to Send Krypto a Private Message   Add Krypto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 16

Schnitzle môžeš prepnúť hneď po zakorenení,v podstate je to dospelá rastlina.Aké máš rozmery skrine?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-12-2005 v 20:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2009 - Muj 70W pokus - 43 odpovědí
13-06-2005 - 110W pokus o sog - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9845090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív