Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » kombinace hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nemi
Nový Člen

Karma uživatele nemi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 3  

kombinace hnojiva Příspěvek č. 1

zdravim vsechny growery a growerky.
Jiz nejaky patek to tu do kola a do kola procitam. A jsem z toho trochu zmatenej. Kazdy z vas totiz preferuje, neco jineho.
TAk bych byl rad kdyby mi tu nekdo odpovedel na nekolik dotazu ohledne hnojeni.
S ohledem na moji penezenku a nahodnou navstevu Baumaxu. Jsem poridil krystalon start. a kostni moucku. Po precteni par prispevku, jsem si take nalozil koprivy.
U krystalonu mam jasno, je tam navod pro LAMY.
Tak ze bych rad vedel jak pouzit kostni moucku.
U kopriv mam tak nejak taky jasno. Nacpal jsem litrovej kbelicek koprivama a zalil odstatou vodou. Uz to je dva tydny na balkone. Smicham to 1:20 s odstatou vodou. A jestli jsem dobre cetl, tak jednou tydne tím zalít.
Mozna hloupy dotaz, ale musim. Jak skladovat hnojku z kopriv? A jak dlouho je to pouzitelne?(myslim jestli se to nejak nemeni v neco nedobreho)

Dalsi otazka zní. Dají se tyto tri veci kombinovat a pokud ano tak jak? Popř. Co mam použivat a co ne?

Mam skrinku s dvema usporkama 24W/120W, na kvet chci nasadit 70W sodik. Zatim tam mam dve kyti, odrudu neznam. Pestovane ze seminka. Zemina pro pokojove kvetiny smichana s piskem.
Pestuju jen pro zabavu, nejde mi ani tak o vynos(tedy aspon zatim) Spis nez obrovske kytí chci vypestovat neco jako bonsaiky.
O weekendu zkusim nahodit foto.
thans za reakce.

Old Post 29-06-2006 v 20:20 PM
nemi je offline   Profil uživatele nemi   Find more posts by nemi   Foto galerie člena nemi   Click here to Send nemi a Private Message   Add nemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

Mno kdyz uz jedes ve skrini, tak by to chtelo mozna i sehnat nakej kvalitnejsi model,... teda nevim co mas za seminka, .... ale je to risk, myslim ze pro skrine sou vhodnejsi rizky, kor kdyz chces delat bonsaie (z vlastni zkusenosti). Ty se ti rozvetvej samy, skoro hnedka u zeme.
Mno dal, este sem neslysel, ze by si nekdo delal hnojku z kopriv na indoor, mozna to je jen mou neznalosti. Myslim ze je lepsi koupit nakou kvalitni zeminu, perlit-keramzit, OBM (bo i ten krystalon,...) mno a cely te to vyjde do dvou kill.

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 30-06-2006 v 10:06 AM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemi
Nový Člen

Karma uživatele nemi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

tak ze myslis ze na koprivy mam zapmenout?

A jeste by me zajimala ta kostni moucka. Jak davkovat a kdy?

Old Post 01-07-2006 v 16:43 PM
nemi je offline   Profil uživatele nemi   Find more posts by nemi   Foto galerie člena nemi   Click here to Send nemi a Private Message   Add nemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mojemm
Stálý Člen

Karma uživatele mojemm - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 4

né že bych byl proti domácímu kutilství, ale vychytaný PŘÍRODNÍ hnojky koupíš v kazdym GS, .pro hlínu to máš vše cca.400,- a máš to bezestrachu,... PS: mnohem lepší než krystalon ,wuxal, obm a další.
,ale na venek.... hnůj je hnůj

Old Post 05-07-2006 v 13:33 PM
mojemm je offline   Profil uživatele mojemm   Find more posts by mojemm   Foto galerie člena mojemm   Click here to Send mojemm a Private Message   Add mojemm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
30-03-2011 - Miesanie Org.Hnojiva - 16 odpovědí
10-04-2002 - koncentrace hnojky - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0653060 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív