Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » anti marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

anti marihuana Příspěvek č. 1

tak by ma zaujimalo ake antimarihuanisticke veci vam povedali napr. rodicia alebo nackovia a tak
kamosovi napriklad DUFAM ZE SI NEPICHAS TU MARIHUANU!

Old Post 07-10-2006 v 13:49 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 2

mama: dúfam, že tu marihuanu nepestuješ pre seba! Nie mami, to nieje marihuana

Old Post 07-10-2006 v 14:15 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 3

pouzivaj hladat !

http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=nehulte

Old Post 07-10-2006 v 14:15 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Toxikoman
to je o niecom inom

Old Post 07-10-2006 v 14:19 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

Hehe ja sem se jednou hadal s rodicema kdyz prisli na kytky oni sou oba inzenyri vyrostli za komunismu a berou jen to co jim cpe nova a tak kdyz je nasli tak proste do me jebala Ty asi nechapes ze je to droga tobe to asi nedochazi!! Ty nechapes ze si jednou das a rano ubdes mit abstak ty to nechapes??!!! Rano vstanes a budes si muset tu Marihuanu dat znovu!! Kdyd z tebe bude fetka sakra co sem to vychovala a zakoncila to raznym "Nejhorsi je ze se ta marihuana nemusi pichat ale staci ji jen zvejkat" Z toho sem usoudil ze si asi mysli ze se z mj vyrabi kokain

Old Post 07-10-2006 v 15:20 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlastjesvine
Nový Člen

Karma uživatele chlastjesvine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

shotone kdyz z toho nic nemela tak to asi nebude tak hrozna droga takovej lepsi tabacek

Old Post 07-10-2006 v 17:14 PM
chlastjesvine je offline   Profil uživatele chlastjesvine   Find more posts by chlastjesvine   Foto galerie člena chlastjesvine   Click here to Send chlastjesvine a Private Message   Add chlastjesvine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7

Když se jedna moje kámoška dozvěděla, že hulím, tak mě udělala takovou přednášku, že sem z toho fakt nemohla :-D. Málem mě taky poslala na léčení :-))

Old Post 07-10-2006 v 17:49 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

To tu marihuanu budes zvejkat nebo kourit ? (Mysleno v dobrem, jen se fotrik zajimal )

Big up the herbalist !

Old Post 07-10-2006 v 19:30 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Bishop
a myslej si že hulení užívam tak že polikam kuličky hašiše

heh HULENIE?? ak ti to povedali doslovne....no neviem co si mysliet

Old Post 08-10-2006 v 09:25 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 10

rodice byli nuceni uznat, ze kdyz si 10 let niceho nevsimli, asi to nebude az tak hrozna droga a to jsem se nejak zvlast neomezoval....

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 08-10-2006 v 10:41 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sendzivoj
Nový Člen

Karma uživatele Sendzivoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 11

Hmm,
zajimavé příhody
já osobně si pamatuju, jak zhruba před 8 lety vtrhla do čajovny rozzuřená maminka, které se dcerka vrátila domů ve víceméně nestřízlivém stavu a začala vykřikovat cosi o naší morální zkaženosti...
Celý, asi desetiminutový proslov zakončila následovně:
"Si tady pícháte marihuanu do krku a šňupete LSD !!!"

Old Post 09-10-2006 v 10:12 AM
Sendzivoj je offline   Profil uživatele Sendzivoj   Find more posts by Sendzivoj   Foto galerie člena Sendzivoj   Click here to Send Sendzivoj a Private Message   Add Sendzivoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 12

...moja mati po tom ...co som jej povedal ze hulim: "to je jeeed...nie....ty sa mi otraaavis....eeeee..."...potom nevedela poradne spavat....no bol to pre nu sok....a asi si mysli ze som s tym prestal..a je to tak lepsie..

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 26-10-2006 v 12:01 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 13

Mno když máti zjistila,že jsem kuřák marihuany,bylo to docela pekelný..zjistila to asi tři dnz po mejch 17,když našla univerzální přepravku,která byla "trochu" od pryskyřice...následoval velice dlouhý monolog,po kterém jsem neměl co říct... a tak jsem před očima matky stál 17ti letej feťák...následovali otázky..proč??máš snad nějaké problémy??

Asi o dva dny později jsem se odhodlal a šel jí to vysvětlit po svém...
doteď (cca o 1,5 roku později) mi říká, že nechce abych domů chodil zkouřenej a ptá se na všechny věci ohledně drog...chápe to,ale nelíbí se jí to

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 26-10-2006 v 12:31 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biom
Stálý Člen

Karma uživatele biom - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

sice nasi to este nevedia aj ked hulim uz pomlay 4 roky "pouzivam kvapky" ale su tu ludia co maju zaujimave pribehy o tom ako to rodicia zistili napr Morys to je zaujime s tym ze sa to zuve a shotone toje zaujimave ze si zhulil mamu ako sa ti to podarilo mas otca? to musi byt husta haluz hulit s mamou a Omnihash tak to je uz supa s tymi slonmi ale tym by ma od toho asi neodradil skor naopak a nehuli s tebou po tom co to zistil?

Old Post 28-10-2006 v 13:59 PM
biom je offline   Profil uživatele biom   Find more posts by biom   Foto galerie člena biom   Click here to Send biom a Private Message   Add biom to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biom! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sapik
Nový Člen

Karma uživatele Sapik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

moje matka me chtela hnedka poslat na detox...

muheheeee

Old Post 29-10-2006 v 09:23 AM
Sapik je offline   Profil uživatele Sapik   Find more posts by Sapik   Foto galerie člena Sapik   Click here to Send Sapik a Private Message   Add Sapik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biom
Stálý Člen

Karma uživatele biom - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

Omnihash : supa asi mas mladeho fotra bo moj na taketo veci neni skoda ale je to asi poriadny typek ked robi taketo haluze !

Old Post 29-10-2006 v 22:16 PM
biom je offline   Profil uživatele biom   Find more posts by biom   Foto galerie člena biom   Click here to Send biom a Private Message   Add biom to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biom! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
08-02-2018 - Špatné stavy z Marihuany? - 10 odpovědí
28-09-2016 - Archiv ČT 24 - Marihuana - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0632910 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív