Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » nejlepsi zazitky pri huleni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Pohodička Příspěvek č. 1

jen by me zajimalo tak naopak k tem nejbrutalnejsim zazitkum z huleni jake jste kdo meli nejlepsi zazitky s touto rostlinkou.
proste co vam utkvelo v pameti a co bylo proste super.
ja mohu jen nahodit ze jedny z nejlepsich zazitku jsem vzdycky mival nekde venku na volnych prostranstvich. hory, ulice a tak.
dikes
zdar

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 12-07-2001 v 01:26 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2

Jednou jsem byl s kamarady hrozne zhulenej. Vyvinula se ve mne strasliva paranoia. Kamaradi se sklebili, ja si samozrejme myslel, ze se sklebi na mne a tak podobne, znate to. Zajimave je to, ze ma paranoia za chvili presla do jakesi opacne podoby. Myslel jsem na to, jak perfektne pro me vsechno pripravili, ze vsechno mysleli dobre a ja blbec jim to kazim paranoiou. To, ze se sklebi jsem uz zacal vnimat, jako ze se na me snazi usmivat a tim mi udelat dobrou naladu. Bylo mi jich hrozne lito.

Old Post 12-07-2001 v 22:34 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička divadlo Příspěvek č. 3

Kdyz sme takhle s kamosem bylina skolnim vylete v Praze, sli sme do divadla, do nejakyho malyho na kraji Prahy, mela to byt nejaka komedie, tak na to koukame a jde docela to jde, aby sme se jeste vic zasmali, sli sme o prestavce ven, odpalime speka a jen tak si hulime, pak se otocime a koho nevidime naproti pres ulici ani ne 10m od nas? Dva poldy, jen tak si na nas cumi a ani se nepohnou, tak si dame kazdej jeste praska, tipneme to a oni se najednou otoci a odejdou pryc, to sme se poradne nasmali


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 16-07-2001 v 22:34 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

best place for smoke Příspěvek č. 4

U nás máme takový hřiště pro děcka. Ale fakt vychytaný. Samý houpačky, domečky, dřevění panáci a zvířátka a jiný koňovinky. To si nedovedete představit tu prdel, když se vypálíme tam. To na nás dou vod smíchu mrákoty.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 17-07-2001 v 00:08 AM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karim
Nový Člen

Karma uživatele karim - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1 

Obecné nejlepsi zazitek Příspěvek č. 5

ja mam nejlepsi zazitek pokazdy kdyz si zahulim nebo jeste trip...........

tHE crUE

Old Post 18-07-2001 v 19:44 PM
karim je offline   Profil uživatele karim   Find more posts by karim   Foto galerie člena karim   Click here to Send karim a Private Message   Add karim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné Příspěvek č. 6

To Karim: přesně tak - každá konzumace je svým způsobem svátek .
Jinak je opravdu SUPER - alespoň teď v létě - hulit někde u vody (nejlépe v noci) a na dojezdu si jít zaplavat, ale POZOR, jen kousek od břehu!!!!! To je fakt něco špičkovýho .

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 18-07-2001 v 23:17 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechci registtrovat
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

potapec Příspěvek č. 7

zaplavat je v klidu, ale pekne zhuleny se potapet a jen tak prevalovat pod vodou je uplne nejlepci

Old Post 30-03-2004 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 8

Už jste někdo viděl UFO? Já jo... :-))))

wwidow

Old Post 28-05-2004 v 13:01 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

je to teda kamosova storka, ale rozhodne patri sem. Jednou jel domu autobusem, takova spatna klasika, lidi sedi, cumi z okynek, vic ticho, sme tam nekdo neco prohodil,... klasika. Na dalsi zastavce nastoupil klucina s typkou. Klucina evidentne vypalenej, neco ho nekde pobavilo, takze uz pri nastupu se smal jak jen to slo. Ta holka se ho chvilku snazila sklidnit, takovy to prece jenom, ale po chvilce to vzdala a zacala se smat taky. Ubehly dve zastavky a smal se celej autobus, proste vsichni....

...o par zastavek dal, oba vystoupili

....a vsechno se vratilo do normalu

lObOtomI

Old Post 04-06-2004 v 08:31 AM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

2 wwidow:
Heeey, jaky to bylo, dali ste brko, jaky tam maj modely???

ja jsem se jednou zasekl a taky jsem si rikal: "Tak uz jsou tady."
na nocni obloze pod mrakem, kde ze vzdalenyho mesta ozarovaly oblohu svetlomety z nejaky disco,... to jsem jeste nevedel co to je....
docel rychta

lObOtomI

Old Post 04-06-2004 v 08:35 AM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

storno Příspěvek č. 11

storno

lObOtomI

Old Post 04-06-2004 v 08:37 AM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Nápad Příspěvek č. 12

[SIZE=1][FONT=arialvcera sem sel kolem trate a v dalce zastavil vlak.ja vypeceni proc stoji,pak sa rozbeh stavil pri nas a rusnovodic zacal do nas picovat nech necumime ze dostaneme po tlame asi tam nekoho zajelo.

Old Post 05-06-2004 v 09:36 AM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13

2 lobotomi:
To jsem videl taky... Nejsi ty nahodou ze severu cech??

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 05-06-2004 v 23:02 PM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14

Na koupaku hrajem jednu hru jmenuje se rybky.Hraje se to v rohu.Princip je jako normalni rybky co jsme hrali na zakladce v telaku.Ale rybar muze jen doleva a dopredu.A jelikoz mame 4 metry hluboky koupak tak se tam skvele potapi a zdrha rybarum.No a kdyz to hraje deset zkourenych lidi tak je to fakt brutus.Pod tou vodou je to neco uzasneho.

Old Post 06-06-2004 v 13:04 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
penisjäger
Nový Člen

Karma uživatele penisjäger - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 23  

moje první halucinácia Příspěvek č. 15

...jsem se vypráskal ,pak jsem šel s pejskem (krémově bílý) a najednou koukám, von má fialový voči a zle se na mě kouká, tak zaostřím a normál...tak si to ťapem dál a zase periferně vidím- fialový voči, tentoktát eště kožíšek do růžova a ... plaval prsa!! až si moh packy vykroutit

kein Spaß ohne Gras

Naposledy upravil penisjäger 07-06-2004 v 20:29 PM

Old Post 07-06-2004 v 20:23 PM
penisjäger je offline   Profil uživatele penisjäger   Find more posts by penisjäger   Foto galerie člena penisjäger   Click here to Send penisjäger a Private Message   Add penisjäger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
penisjäger
Nový Člen

Karma uživatele penisjäger - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Pan_Ho
Na koupaku hrajem jednu hru jmenuje se rybky.Hraje se to v rohu.Princip je jako normalni rybky co jsme hrali na zakladce v telaku.Ale rybar muze jen doleva a dopredu.A jelikoz mame 4 metry hluboky koupak tak se tam skvele potapi a zdrha rybarum.No a kdyz to hraje deset zkourenych lidi tak je to fakt brutus.Pod tou vodou je to neco uzasneho.

Když mluvíš o těch hrátkách v koupáku, když máte 4 m tak zkuste udělat co mi kdysy na táboře - říkali jsem tomu wassermatrix a je to báječná hra pro agresivní děti!
Skupina živých ratolestí si rozdělí role - Trinity, Morpheus, Nio,... a samo agenti(většinou ti s černejma plavkama) a másledně se potopí. Agenti brání zbytku dostat se k telefonům(standartně žebříčky z bazénu)a to bojem - protože se vše odehrává pod vodou, jsou údery tlumené a pohyby zpomalené(přesně jako v matrixu) a třeba hák na čuňu a následná dávka bublinek z ní vylétávající jsou naprosto kouzelný. To co z bazénu vyleze už zdaleka není banda adolescentů plných života...a teď si zkuste za ty dítka dosadit vypálený instruktory-mazec

kein Spaß ohne Gras

Old Post 07-06-2004 v 20:49 PM
penisjäger je offline   Profil uživatele penisjäger   Find more posts by penisjäger   Foto galerie člena penisjäger   Click here to Send penisjäger a Private Message   Add penisjäger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-02-2005 - !Nejlepsi priprava pred hulenim! - 73 odpovědí
13-02-2002 - Zazitek po huleni - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7990950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív