Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » H2O2 v bubbleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Hydroponie Příspěvek č. 1

Nemáte někdo zkušenost s dávkováním peroxidu do bubbleru?

Old Post 03-04-2002 v 08:08 AM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

Ok. Nezbejvá než si odpovědět sám. Dal sem 5ml na 30l bubbler a kyti se maj fajn.

Old Post 12-04-2002 v 10:21 AM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad OK Příspěvek č. 3

Odpovedel sis spravne, proc ne... Ja peroxid pouzivam a jsem s nim navysost spokojen... Davkování je vyssi ale nejedu bubbler... pouzivam 1ml/1L
Okyslizuje ti koreny, ale nevim jak dlouho vydrzi v bubleru v nejaky znatelny koncentraci..
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 12-04-2002 v 10:39 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie peroxid vodíku Příspěvek č. 4

Dočetl jsem se:
5ml peroxidu na 10 litrů nového roztoku s živinami a pak se přidává třikrát týdně 2 ml peroxidu na 10 litrů roztoku k udržení hladiny peroxidu v zálivce.

Old Post 12-04-2002 v 19:42 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie PEROXID & ATAZYME Příspěvek č. 5

Prosim vás nevíte někdo jestli se může míchat PEROXID VODÍKU z ATAZYNEM do živynného roztoku?

Kolika procentní PEROXID VODÍKU používáte?

Old Post 13-04-2002 v 10:15 AM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

2: Cannabidiol
Používám 30% roztok.
Hodnoty který ses dočet sem našel taky, ale pro jistotu sem je pro bubbler vydělil 3 stejně jako koncntraci hnojiva. wm

Old Post 16-04-2002 v 16:48 PM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie h2o2 Příspěvek č. 7

Dík.

Prosimtě a jak často ho přidáváš do rostoku?
Používáš ho ještě na něco včetně čišténí sistému?

Old Post 17-04-2002 v 09:21 AM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Přidávám pokaždý když dolejvám vodu.
Jinak na nic jinýho a ani mě nenapadá na co. Snad na hadičky od vzduchování, ale ty já mam celkem čistý.
2: Tommy
Právě konzoltuju problém jak dlouho ten peroxid vydrží s dvěma krásnejma studentkama chemie (už celkem pokročilejma) a nějak mi nedokažou odpovědět. Ale třeba to někdy holki vydedukujou. wm

Old Post 18-04-2002 v 17:20 PM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wed med
Nový Člen

Karma uživatele wed med - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Tak sem zjistil zase něco víc. Peroxid se rozloží na vodu a kyslík a v bubbleru může v ňáký koncentraci vydržet asi půl dne.wm

Old Post 26-04-2002 v 10:17 AM
wed med je offline   Profil uživatele wed med   Find more posts by wed med   Foto galerie člena wed med   Click here to Send wed med a Private Message   Add wed med to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtep-petr
Stálý Člen

Karma uživatele rtep-petr - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 10

A kde berete ten peroxid v takové koncentraci (30%)_

Old Post 29-04-2002 v 20:25 PM
rtep-petr je offline   Profil uživatele rtep-petr   Find more posts by rtep-petr   Foto galerie člena rtep-petr   Click here to Send rtep-petr a Private Message   Add rtep-petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Zdraví jak použít peroxid vodiku v bublaku? Příspěvek č. 11

nekde jsem se tady docet ze pouzivate pro dezinfekci bublaku peroxid vodiku, a tak se chci zeptat.
jakej peroxid používate? jestli ten lékařskej nebo technickej (cca30%)
To ho lejete primo do zivnyho roztoku?
Jaké množství? Dik za odpovědi...

Old Post 27-04-2003 v 08:49 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 12

Technický 30%, já to vyplách při výměně-víko s kytkou sem šoup stranou (do vody), bubbler vylil nalil pár l vody a od oka peroxidu (meze se nekladou), vyčistil a vyplách čistou vodou, naředil hnojivo nalil zapouzdřil a znova bublal, z lékárny je strašně drahej-ten jen na fajnový věcičky-moje ručičky

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-04-2003 v 16:31 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kviky
Stálý Člen

Karma uživatele Kviky - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 13

Zdarec kde se dá sehnat ten technickej peroxid vodiku dík za odpověd

Old Post 27-04-2003 v 19:19 PM
Kviky je offline   Profil uživatele Kviky   Find more posts by Kviky   Foto galerie člena Kviky   Click here to Send Kviky a Private Message   Add Kviky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 14

Einbischen offtopic: Ten z lékárny mám doma, je na něm cenovka 22,50kč a má 3%, vřele ho doporučuju jako "doplněk stravy" zejména pro klony. Dávkování od oka, po trochách přidávat a uvidíš ten mazec. Jako desinfekci vůbec nevím, proto je to offtopic.

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 27-04-2003 v 20:39 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 15

TO : WIB jak to jako myslíš?? to jim to lejes do zálivky??? co to s nima dělá?????

To Kviky koupíš to normslně v kazde lepsi drogerii

Old Post 28-04-2003 v 21:08 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 16

Jojo v drogerce kolem 20,- za 1/2l

Seli
Přesně tak někdy se peroxid přilejvá do vody-jednak může napravit neplechu v bubbleru (hlavně řasy), ale zároveň dodáváš kořenům kyslík, ale řek bych, že to je jen vedlejšák-mě osobně pomoh oddálit smrt, když mi uhnívaly kořeny (měl sem ho outdoor a byla zima), ale stejně chcapla, ale pak opatrně ať to nepřeženeš

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 28-04-2003 v 23:22 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2003 - Proudeni vody v Bubbleru - 3 odpovědí
29-08-2003 - Škodci v bubbleri - 1 odpovědí
16-04-2004 - Koreny v bubbleru? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9897150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív