Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 145 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto


Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Mandala Seeds > White Satin

White Satin

Mandala Seeds [objednat semena]
ikona  Landraces; N. India, Punjab X ??

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 4.00/10
310px
Oficiální popis:

Genetika z regionů: Severní Indie (Punjab
Doba kvetení: 65 dnů / září-říjen
High: silné „up“ high s čistou hlavou. Fyzicky stimulující příjemné kouření pro volné chvíle.
Léčivý potenciál: White Satin prokazuje léčivý potenciál při zmírňování depresí a najde řadu dalších léčivých uplatnění.

Tato robustní varieta je vhodnou volbou pro začátečníky i zkušené pěstitele. Spojuje v sobě sílu, kvalitu a přizpůsobivost s relativně krátkou dobou květu. Je určena pro snadné pěstování a sklizeň s minimálním úsilím. Hlavní síla kvetení je soustředěna ve středové palici, ale i postranní výhonky poskytují kvalitní „nugety“.White Satin se ukázal být vemi vhodným pro SCROG. I pod relativně slabými světelnými zdroji jsou výsledky uspokojivé (doporučujeme ovšem 400W/m2 pro optimální výsledky). Střední výška, dobrý výnos a vyrovnané intensivní high z ní udělalo oblíbenou odrůdu pro indoor. Sklizeň outdoor probíhá v jižních šířkách během září. V severnějších klimatech očekávejte 1-2 týdny déle. White Satin může vytvořit mohutnou hlavní palici, takže je dobrý nápad udržet vlhkost do 50% a noční teploty ne pod 20ºC, jako preventivní opatření. Pokud nemůžete tato opatření dodržet, pak pravidelně hustší palice kontrolujte. Nejlepší rostliny poskytují dostatek pryskyřice i na listech a budou velkým potěšením pro milovníky hashe. 
Grower Report ~ Manitou ~ Hodnocení: 4/10
310px
FenotypFenotyp:Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Délka kveteníKvetení:55 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Středně vysoká až vysoká rostlina s mohutným stonkem a středně vysokými partry. Tvoří separované kamenné palice. Slušná tvorba pryskyřice. Více listnatá.
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Kořeněný podtón až zápach, ale i jablko. Vůně ani chuť však nebyly výrazné.
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Středně silný účinek, hlavně tělo.
VýnosVýnos:6/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:4.00/10
Popis Popis odrůdy:

Odrůda s temně tmavými šťavnatými indika listy. Tlustý stonek zaručuje dobrou stabilitu. Dobře roste a genotypy ovlivněné sativou mají vyšší patra. Tvoří kamenně tvrdé a těžké paličky, nemá však tendenci spojit velkou colu. Značně se větví. Dle mých zkušeností se ale jedná o celkem nestabilní odrůdu, co se podmínek týče (pokaždé z jednoho řízku jiné výsledky ve struktuře a výnosu) a někdy dokonce mutuje. Přítomnost malých nedozrálých semínek. Po usušení se i tak slabá vůně nepřenáší do chuti a po čase model jakoby „ vyvane“. To je dle mého názoru pro genetiku Mandala typické.

Zahrada Zahrada:

Pěstební plocha: cca 3m2, osvit: 2x HPS 600w + 1x HPS 400w, pěstební médium 2/3 cocos + 1/3 perlit + keramzit drenáž, hnojivo: GH tři složky + květový stim. Plagron Greensensation + enzymy, místnost dobře větraná, silný vnitřní pohyb vzduchu zajištěn.