Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 163 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto


Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > The Flying Dutchman Seed Company > The Pure Skunk #1

The Pure Skunk #1

The Flying Dutchman Seed Company [objednat semena]
ikona  Mexican Colombian (f) x Afghani (m)

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 9.00/10
310px
Oficiální popis:

Jediný a původní originál - Skunk #1. Od této odrůdy očekávejte velké výnosy. The Pure je extrémně homogení a perfektně se adaptuje na všechny pěstební styly. Ať již venku, ve skleníku nebo uvnitř, The Pure ukazuje to nejlepší z obou Sativa i Indika rodin. 
Grower Report ~ vrrn ~ Hodnocení: 7/10
310px
FenotypFenotyp:Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Délka kveteníKvetení:0 dní
Vzhled odrůdyVzhled:klasický sativa vzhled s vytahujícími se postraními větvemi, ale relativně krátkými internodálními vzdálenostmi
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  čistě ovocná vůně připomínající mang, sladká
Účinky a efekt odrůdyEfekt:balancované high-tělo/hlava
VýnosVýnos:10/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:9.00/10
Popis Popis odrůdy:

Semena vyklíčila všechna do tří dnů, počet samců lehce převyšoval počet samic. Rychlý pre-flowering, takže samci se projevili už brzy při vegetaci
což ulehčilo selekci. The Pure v sobě nezapřel velký podíl sativa genetiky, takže i její vzrůst ve vegetaci a dále při přepnutí na 12/12 , když se vytáhla nejmíň o 2/3 tomu nasvědčoval.
Na druhé straně z indica genetiky si zachovala relativně kratké internodalní vzdalenosti.
Variabilita byla velká jen co se týče výnosnosti jednotlivých samic. Vůně byla po celou dobu květu výrazně ovocná, v posledních týdnech s nádechem do tropického ovoce (mango, papaya, atp.) podobně jako Apollo 11 G pheno. I po usušení a curingu si zachovala silné ovocné aroma, ale přidal se klasický zatuchlý skunk smell.
Formování palic bylo po celé delce hlavní i bočních větví, postraní palice byly neobvykle dobře zformované a velké.
Na matku jsem nechala jedno pheno, které mělo nakonec výnos cca 100g jedna kytka, což předčilo všechny odrůdy, které jsem kdy pěstovala (blíže se k tomu dostal jen Thai-Tanic a C4 od Chimera Seeds). Tuto kytku jsem se snažila revegovat, ale bohužel jsem neuspěla kvůli zapomenutí ostříhat kořeny a přesadit ji (lama). Jinak na reveging reagovala dobře, uz se ji formoval nový růst, takže si myslím, že by to s touto odrůdou šlo. Je velmi odolná i vůči plísním a nemocem a to přesto, že její palice jsou doslova obří a velmi kompaktní.
Také trim byl sen, listy v palicích nebyly téměř žádné, jen vždy dva obrovské listy pod každou palicí na dlouhém řapíku. Prostě luxusní odrůda, rozhodně patří do mých tří vyvolených, ráda bych časem udělala další selekci minimalně z 20-ti semen. Dokonalý mix velkého výnosu, výborné klasické chuti a high, a kratší dobou květu.

Zahrada Zahrada:

Semena klíčím na navlhčených vatových tamponech přikrytých jednou vrstvou toaletního papíru a dávám navrch ledničky, často kontroluji kvůli vyschnutí. Dále přesazuji od nejmenších květináčků až po velké 15-ti litrové květináče naplněné BIO BIZZ light mixem.

Matkárna a vegetační room: 400W metalhalid, BioBizz light mix, ruční zalévání, matky ve waterfarmech hnojeny General Hydroponic 3 složkovým hnojivem. Zvlhčovačka.

Flowering room: 2x 600W Osram Plantastar + 400W Osram Plantastar (někdy na přisvícení). 15-ti litrové květníky, BioBizz light mix, hnojeno v tomto případě Bio Bizz GRow, Bloom, květový stimulátor Top Max , Root Juice a nakonec Final Solution a čistá voda na flushing. Ruční zalévání.
Odtah UFO Ruck 800m3/hod + otočný stojanový větrák + zvlhčovačka na doladění vlhkosti v počátečních fázích kvetení.