Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 126 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Super Skunk (Sensi Seeds)

Super Skunk (Sensi Seeds)

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Vzhledem k Skunk rodinu zpět na své Afghani kořeny, Super Skunk dodává chuť, hmotnost a účinnost, aby se vždy-spolehlivý Skunk # 1. Přestože byl propuštěn do tří let po Shiva Skunk, Super Skunk kvalifikuje jako první vážný projekt plemene další úroveň konopí-hybrid od průkopnického SK # 1. Experimentální afghánské-Skunk hybridy jsou obsaženy v prvních Semenné banky katalogů a plemenných projekt zaměřený na hledání perfektního Afghani genotypu na zápas Skunk # 1 sahá ještě dále.

Celém Super Skunk projektu sensi chovatelů, jejichž cílem je vytvořit kmene, jejichž komerční potenciál, potence a hybridní ráznost nikdy neviděli. Během let velké množství kultivarů Afghani byl křížený s oběma muži a ženy ze skutečného chovných-Skunk # 1. Mnohé nádherné rostliny byly vyrobeny, ale nikdy se přesně směs vlastností, který je cílem projektu. Výsledky v konopí hybridizace v pozdních osmdesátých letech znamenala, že standardy pro profesionální marihuana byla neustále v pohybu směrem nahoru, což samozřejmě zvyšuje laťku pro to, co se očekávalo od Super Skunk program.

Jednalo se o rozšíření na sensi Semenné banky genové knihovny na konci tohoto desetiletí - zejména rozsah čerstvé Afghanica kultivarů, které se staly dostupné sensi chovatelů - že se současnou verzí našich Skunk-Afghani hybridní možné. V roce 1990, Super Skunk v jeho konečné podobě, byl propuštěn na velké uznání, zvednout většinou-indica Cannabis Cup ihned.

Super Skunk výkon zůstává beze změn až do dnešního dne, stále žije až do jejího energického super, super a super silným vonný pověst. S jen trochu povzbuzení, samice stavět kolosální, krystalický koly v interiéru nebo při skleníkové. Super Skunk nese vzácné rozlišení je pouze jedním z konopí kmenů, které mohou vyžadovat více zkušeností kouřit než dělá roste!