Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 173 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech




Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Skunk #1 (Sensi Seeds)

Skunk #1 (Sensi Seeds)

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:


Kmene, který změnil tvář konopí kultury po celém světě stále udivit plevelů-milenci více než čtvrtina-století po jejím propuštění! Původní Skunk hybridy taveného tradičních kultivarů z Jižní a Střední Americe, Afghánistánu a Thajska. Z generace na generaci intenzivního výběr a zpět-přejezd, nejlepší příklady Skunk byla stabilizována do první pravda-chov sativa indica-hybrid - klasické indica-dominantní Skunk # 1.

Účinnost tohoto oboru z konopí rodokmen je natolik známý, že 'lump' je často používán jako jméno pro všechny mocné marihuana. Breeders ohledem Skunk # 1 jako jednotné měřítko, spolehlivý výkon a její rock-tuhá genotyp ovlivnila sto moderních hybridů. Skunk # 1 je energický výkon a Bountiful výnosy prokázat skutečné smyslu hybridní ráznost. Růstu a květu jsou většinou-indica vzhledu, s Skunk # 1 získává trochu větší výšky, než je čistá indica, když kvetoucí. Extra-tmavě zelená tohoto kmene se nechává pochází z její Afghanica předků a ostře kontrastuje s ní vápno-zelená rostoucí tipy.

Květu je velmi rychlý a Skunk # 1 produkuje masivní stonky a větve, aby podpořila její nadřízený výnosy. Krátká internodia mezery explodovat do hustých, zaoblené květina uskupení, které sloučí do velké, těžké terminální pupeny do konce tohoto kvetoucí fáze. Fan listy lze zobrazit mnoha odstínů barev na konci kvetení, jak rostliny zaměří svou energii na pupen formace a pryskyřice výroby

Sativa dědictví je nejvíce patrná v Skunk # 1 je krásná calyxes, dlouhé, plýtvající pistils a jeho zvyk rozšiřuje roz-růst ve všech směrech, jak žně přístupy. Sativa má také vliv na nádherné Skunk # 1 je účinnost a dopad - ohromující kombinace kamene a vysoké.