Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 23 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Silver Haze

Silver Haze

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Sativa
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

První Haze je vinobraní masterpiece konopí chov - harmonické směsi doplňkových rovníkové genotypech že je všeobecně považována za nejčistší a nejmocnější sativa kdy vytvořen. Sensi to zadání-vítězný Silver Haze předestiluje slunné mozkových kouzlo její mateřské čnící do spravovatelných kmen s velkou vnitřní potenciál

Haze začínal jako násobek-sativa hybrid s kořeny ve Střední Americe, Jižní Indie a Thajsko. Vyvinuté ve dnech před krytý roste a pěstovaných pod 30 ° severní šířky, její chovatelská nebyla omezována faktory, jako je výška, výnos nebo krátké léty. Jak krytý rostoucí popularitu získala v osmdesátých letech, pravda Haze začal zmizí. Přestože kuřáci stále uctívají rostoucí vysoko, pěstitelé ji našel pomalé kvetoucí, nízké výnosy a nezadržitelný výška-zisk nepraktické pro vnitřní produkci.

Silver Haze byla první osiva kmene nabídnout řešení, které přinášejí plný-síla Haze zkušenosti v tlustší, rychlejší, kompaktní formě. Spolu s NL # 5xHaze (její sestra taller), Silver Haze pomohl zvrátit pokles o psychedelic sativa. Jakmile takový chladný, příjemně husté tropické plodiny by mohly být vyráběny s efektivně světel, marihuana milovníky po celém světě byly schopny vzorku že vrcholným vysoká a Haze kultovní rychle rozšířila daleko za hranice svého původního kruhu přívržence.

Původní Haze má i své skandální výška získávat a nekonečný období kvetení dostat pod kontrolu chovem s extra-silný, non-dominantní individuální z Northern Lights line. Tmě Afghanica také hodí svou hmotnost za peřový sativa rašící vzor, hromadné přidávání, aniž by to ovlivnilo květina formation.Silver Haze by přesto se očekává, že jí trojlůžkový porostlý vegetací výška v květu, takže sazenice a květovaný klony mohou být téměř okamžitě v úzké-metody pěstování, jako je SOG.

Silver Haze poupata tvoří dlouhá, hedvábně pistils narašení z oválných calyxes která náporem podél kmene a větví k vyplnění mezery mezi internodes. Afghani vliv je vidět ve kmenu je tlustých vrstev stříbra pryskyřičných žláz a způsob jejího calyxes bobtnat, a dodává, hustota v závěrečné týdny květu.