Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 89 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Shiva Shanti 2

Shiva Shanti 2

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Garlic Bud x Kush Skunk x Afghani

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 7.00/10
310px
Oficiální popis:

Shiva Shanti II a její mnohem silnější indica sestra Shiva Shanti byly vydány na začátku devadesátých let na oslavu rozšiření našeho sortimentu v genové knihovně Sensi Seeds Bank na současné množství. Hlavní důraz u Shiva Shanti II byl kladen na to, aby tento model mohl pěstovat každý, což ho činí všestranným pro pěstovaní indoor, ve skleníku nebo venku na většině míst po 45. rovnoběžku. Tento model byl šlechtěn, aby rostl rychle, byl odolný a odpouštějící - toto ocení nejvíce nezkušení pěstitelé.

Kromě toho, Shiva Shanti II také měla být příjemně silně, ale ne jako její velká sestra, to umožňuje pěstitelům cannabis si vychnutnat jeho vlastní, doma vypěstovanou ganju, aniž by byli úplně "vykouření".

Shiva Shanti II je hybrid pocházející ze tří modelů: Garlic Bad a Kush obohacený o Skunk geny. Pro jednoduší pěstování je jako třetí vybraný Afghani. Tento jemný a houževnatý kultivar, pocházející z jižních zemí přidává phenotyp na F1 generaci.

Shiva Shanti II je jedna z nejlepe prodávaných Sensi Seeds semen, častečně proto že je jedna z nejlevnějších odrůd naší sbírce (co jí činí jako jednu z nejdostupnějších variací pro kohokoli) a také protože její cena se neodráží na její výborné kvalitě. Pěstitele kteří jí viděli v akci vědí, že Shiva Shanti II může produkovat užasně pěkné vysledky, pokud dostane šanci kvést.

Indoor: Květ: 45 - 55 dnů
Výška: 120 - 150 cm
Výnos: Až 100 g

Otdoor: Sklizeň: polovina října
Výška: 150 - 300 cm
Výnos: Až 500 g 
Grower Report ~ Mr.MEN ~ Hodnocení: 5/10
310px
FenotypFenotyp:Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Délka kveteníKvetení:50 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Takový vytáhlejší po sativě.
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Vůně je jak lesní plody taková zajímavá příjemná vůně, není taková agresivní jak u jiných kytek je to jemná nasládlá vůně.
Kouř je lehký nasládlí, trochu jako osvěžující čokoláda.
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Zkouření se rozjíždí pomalu ale zase trvá opravdu dlouho, nedá se v tom zapřít indika je to dost silné. Je to to příjemný High.
VýnosVýnos:8/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:7.00/10
Popis Popis odrůdy:

Od této odrůdy jsem očekával její variabilitu a že mi bude odpouštět mé začátečnické chyby.

Dal jsem klíčit 5 semen na vatu, všechny vyklíčili do druhého dne, avšak po zasazení do půdy vykoukly na světlo jen 3. Ze všech 3 rostlinek byly samice.
Kytky měli ze začátku krásné, velké a tlusté listy typu indica. Po přepnutí světla do režimu květu (12-12), se hodně vytáhly do výšky. Palice byli skoro po celém obvodu větví. I horní i spodní větvičky byly krásně obalené opravdu lepkavou pryskyřicí. Palice byly tvrdé a hodně kompaktní. Voněly opravdu silně. Když jsem se o ně jen otřel, tu vůni jsem cítil ještě hodinu potom.

Tuto kytku bych nepřirovnal k žádnému jiné modelu. Tento model měl od všeho trochu. Našel jsem na rostlince jak prvky indica tak i sativa.

Tento model bych doporučil každému, vždy si na ní najde to co se mu líbí.

Zahrada Zahrada:

Pěstoval jsem v mém menším growroomu. 400 W Osram Plantastar růst/květ na květ jsem přidal dvě Nlite 24 W Purple. Na přítah SUNON 314m3/h, odtah 2 12cm větráčky. Ofuk mám jeden 15cm stolní větrák jeden věžový. Zemina Plagron Royalty Mix. Zaléval jsem odstátou vodou, pH jsem měnil GH Dry pH Down na pH 6. Hnojil jsem všemi třemi složkami hnojiva Advanced Hydroponics. Někdy jsem přidal ComCet, na postřik Phyt-amin a na flushing Final Solution. 30 dní růst, 50 dní květ.