Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 152 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Shiva Shanti

Shiva Shanti

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:


Na začátku devadesátých let, dvě velké sbírky šlechtění rostlin spojily a semenářská banka se stala sensi Sadbové Bank - jeden z nejdůležitějších konopí gene-bank v existenci. Oslavit, sensi Osiva uvolní několik nových kmenů, které mají být přístupné každému plevelů-lover - snadno se pěstují, velmi cenově dostupné a vždy vyjadřují sensi vysoké standardy kvality a účinnosti.

Shiva Shanti byla první z těchto speciálních marihuana kmeny - krásný závod pojmenovaný po stejně krásné dvojče dcery Ben Dronkers. Tento hybrid je vyšlechtěné ze staré školy Afghani-známý jako Bud Česnekový, jehož klasické vlastnosti byly posíleny křížení s jinou 'dědictví' Kush odrůdy; dostává ještě více podpoří její ráznost a sílu přes Skunk recesivní vliv.

Shiva Shanti pokrývá veškeré podklady, že je velký, mohutný a jednotně, produkují málo zápach, když kvetoucí. Jako kmen, ona je velmi spolehlivý v době květu a rychle dozrává, vyrábějící těžké výnos dlouhé, pevné, kopí-tvarované pohárky. Shiva Shanti převezme moc a charakteristickou vůní svého slavného rodič - ostrý, kyselý pach syrového česneku, nyní soužití s bohatou, úlisný vůni od Skunk předchůdce. Shiva Shanti jeho účinek je hluboké, stress-free a pokutu Enhancer fyzických pocitů.