Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 207 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Ruderalis Skunk

Ruderalis Skunk

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Ruderalis Skunk je nejmocnějším potomkem Cannabis Ruderalis. Tím, že auto-květinové výhodu Skunk # 1 je spolehlivý potence a výnos, vytvořili jsme tvrdý, odměňování venkovní hybridní pro pěstitele s krátkým a nepředvídatelné léta. C. Ruderalis rostou divoké celé severo-východní Evropě a je schopen přežít v drsných a rozmanité klima prostřednictvím úprav, jako je jeho auto-květinové schopnosti. Divoké rostliny Ruderalis květina podle věku, spíše než klesající fotoperiodě, což jim umožňuje využívat nejteplejší, nejjasnější část jejich stručný vegetačního období.

Ruderalis indica byla chována tak, aby se s hybridním psychoaktivní vlastnosti zdědil hlavně z C. Ruderalis - široká, silná, křovinatý závody s plnou auto-květinové schopnosti - a mnohem vyšší obsah THC než divoké kmeny. V Ruderalis Skunk chov program dosáhnout téměř reverzní - a Skunk hybrid, že zachovává potence, vitalita a výnos ze svých výjimečných rodinných line, dědění jen jedinečný rys květu ze země-race.

Přibližně 50% Ruderalis Skunk závodů bude auto-květina. Stejně jako u Ruderalis indica, kvetoucí začíná na 5 až 7 set poboček - obvykle během 5-10 týdnů klíčivost, a to v závislosti na tom, jak rychle jsou rostliny schopny vegetovat v daném prostředí. V dalších 50% z rostlin vypěstovaných ze semen bude reagovat na fotoperiodě a bude spuštěna do květu zhruba stejnou dobu jako kmeny jako raně Girl a raně Skunk. Díky tomu je možné na zahradě pěstitele mít dvojí sklizeň v každé sezóně se Ruderalis Skunk, ale také znamená, že foto-reaktivního rostliny obecně dokončit větší a větší výnos.

Ruderalis Skunk odpovídá Skunk růst vzoru, získat trochu více výšky v kvetoucí než indica, bez obrovský potenciál úsek z sativa. Auto-květinové jednotlivci budou zřídka vyšší než 2 metry v plné velikosti. Květinové tvorba je silná a rychlá, s hustou vrcholky seskupování na každém internodia a táhnoucích se podél stonku a poboček. Pryskyřice produkce zřetelně převzaty z Skunk příbuzenstva, pokrývající pupeny a jediné-lopatkami letáky, které rostou z nich.