Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 208 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Ruderalis Indica

Ruderalis Indica

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Ruderalis indica zachycuje jedinečné vlastnosti květu z Cannabis Ruderalis pozemků-race, které rostou volně žijících v celé východní Evropě. Díky šlechtění s psychoaktivními Indicas z jihu, sensi přidal potence a výsledkem je tento hardy, extra-raných hybridů, které mohou uspět v téměř každém prostředí. Vyžadují jen málo zařízení kromě hrnce, půdy a rostlinné potravy, Ruderalis indica můžete ocenit i první-time pěstitelů.

C. Ruderalis je upozornit na neobvyklé rysy, které jí umožňují reprodukovat v krátkém létě a velmi kruté zimy své rodné země. Divoké Ruderalis semena lze chlévě od samic a ležet ladem v půdě, přežívající mrazu teploty po dobu několika sezón před klíčení normálně. Land-race rostlin může splnit jejich životního cyklu s pozoruhodnou rychlostí, z rozvojových sadba do osivo-ložiska dospělých jen 10-12 týdnů.

Most zajímavě, C. Ruderalis je auto-květinové kmene, což znamená, že jednotlivé rostliny kvetou v závislosti na jejich věku, než se spouští do květu a měnící se světlo-cyklu. Obvykle se začíná po 5 až 7 soubor pravda listí, auto-květu činí Ruderalis indica jeden z konopí jen kmeny, které může kvést v domě, je-li pěstována na slunné okno

Ruderalis indica v THC je nižší než většina kříženců, s poměrně vysokým podílem CBD. To znamená, že je ideální kmen pro léčivé uživatelů konopí, kteří těží z mnoha subtilní účinky cannabinoids a nechtějí být ohromen, které zřejmý účinky.