Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 19 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Northern Lights#5 x Haze

Northern Lights#5 x Haze

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Northern Lights#5 x Haze

Fenotyp: Sativa
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Protiklady kolize v perfektním hybridní fúze! Northern Lights # 5 x Haze zůstatky nejlepší vlastnosti stoupající tropických sativa a smyslná, země-třesení Indica. Všeobecně považován za vysoce-bod v konopí chovu, mnozí ji považují za plevel učenců jedinečné, a to i dnes.

Ze všech nesmírně populární marihuana odrůd byla zahájena ve druhé vlně hybridní rozvoje - včetně Silver Haze, Shiva Skunk a Silver Pearl - nejúspěšnější byla vždy NL # 5xHaze. Její tendence vytvořit trvalý dojem na kuřáky a pěstitele dluží velké na to, že jí sativa geny jsou plně a radostně vyjádřené místo toho, aby byly ovládány moc jí Afghani rodič.

Po propuštění se tento nesmírně silný a produktivní osiva-kmen zdvihového konopné ocenění a pobízeny něco jako 'tráva-kořeny' revoluci v chovu. NL # 5xHaze připomněl, že konopí komunity sativa magie byla rychle je chována v obchodním kmenů v úsilí o co nejkratší, nejrychlejší závody. Indica geny byly stává dominantní vliv v téměř všech plodin a je pravda, Haze raketa-jízda byla v nebezpečí, že se stanou paměti. NL # 5xHaze pomohl otočit příliv by prokazoval, že pěstitelé mohou mít všechno - mysli-vyfukování sativa účinek a těžký indica výroba - jen pár týdnů navíc v době květu.

Očekávat značné výšky získat od NL # 5xHaze. Krytý rostlin lze květovaný s malou nebo žádnou vegetačního období, což vyrovnává jejich čas navíc v kvetoucí. Kořenové klonů a dokonce i sazenice lze květovaný okamžitě a může jít o to větší než 1 m od žně. Mezery mezi internodes rychle zaplnit dlouhý běh koly. V polovině-bod kvetoucí hlavní stonek a větve jsou zcela zkreslena lepivými, vydatně chlupatý pupeny, které potom nadýmat v každém směru až do konce květu. Je to zcela běžné NL # 5xHaze vyrábět koncových pupenů delší a silnější než pěstitelem na rameno, a to i na vnitřní výšky.

Z osiva, Northern Lights # 5 x Haze produkuje obrovské, štědrý, jednotné rostliny a je velmi snadné klon, kteří produkují plodiny po sklizni silné řízky. Její výrazně psychedelic Haze výkon je doplněna o výnosech a křišťál z NL # 5. Pěstitelé, kteří poklad jejich Northern Lights # 5 x Haze matka rostliny byly známy vyrábět killery sklizně za deset let nebo více, bez ztráty kvality.