Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 186 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Mr. Nice G13 X Hash Plant

Mr. Nice G13 X Hash Plant

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  G13 X Hash Plant

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Podle plevelů folklóru, původní G13 bylo řezání zachraňovali z vládní výzkumné zařízení, které neznámý technik. Slovo její osvobození rychle šířit mezi civilními konopí-milenci - prostě jako inspirativní příběh, zpočátku. Avšak vzhledem k tomu, že jediný klon vyráběný další odřezky, která se stala matkou, a nakonec celé rostliny kvetoucí plodiny, kuřáci byli schopni vzorku země-třesení indica potence skutečného výrobku a G13 rychle dosáhnout stavu živých legend.

Tvorba semen, které zachytil G13 je ohromující požadované vlastnosti velmi zvláštní pylu-otce, který byl nakonec nalezen v sensi to Hashovací šlechtitelskými program. Výsledná G13xHP osiva-kmen, byla limitovaná edice a získal vynikající pověst v letech bylo available.In 1999, sensi Semena byla velmi hrdá, aby G13xHash rostlin zpět do výroby s novým titulem Pan Nice, na počest Howard Marks - konopí bojovník, autor a jeden-čas hašiše podnikatele.

Indica znalců budou milovat ústa-zalévání 'dvojího Afghani' kytici pan Nice - hustá indica uskupení mají bohaté, pikantní-sladký pach syrového pryskyřičných žláz, které mísí s tmavými, zemitý podtóny. Při odběru nejlepkavější nugetami, chuť pálení trichomes může být dostatečně silná, aby se lidé přesvědčili, že jste kouření kombinace hašiš a marihuana.

G13xHash Rostlina je konečným indica, určený pro kuřáky, kteří mají své limity testování a pěstitelů, kteří se specializují na tuhá, těžká, ultra-silný plodin. Řetězové-down 'subjekt-spěch' Afghanica kámen je tak dokonale a působivě vyjádřený Mr. Nice že i indica-fanatici mohou mít splněny jejich zápas!