Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 96 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Mother's Finest

Mother's Finest

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Dalším neuvěřitelným hybrid s kořeny v Jack Herer chov programu příští-generace sativa je jedním z sensi to novějších výtvorů. Po propuštění matky Nejlepší svýho byl okamžitý zásah, vítězný první místo na sativa Cannabis Cup 2002 jen o několik měsíců později. Nejlepší svýho matky je spíše Hazey odnož z Herer linii než přímý Jack-potomek. Nicméně, stejně jako Jack Flash, matky Nejlepší svýho je nejlépe chápat jako cílevědomé-jemné doladění Jack Herer to multi-tváří genofond.

Jack Herer sedí přímo na vrchol z sativa indica-dělit, Jack Flash je Skunk-těžké variantu a naše úžasná Matefiské Nejlepší svýho - s ní sladké-kyselé chuti spěchu a vytržení mozkových vysoká - představuje Haze-dominantní příbuzenstva Přirozeně , nejvíce sativa-naklánět příklady matek Nejlepší svýho bude vyžadovat plné kvetoucích čas, i když je to ještě podstatně kratší dobu, než srovnatelné Haze hybridů. Méně časté fenotypů s indica silnější vliv může zralý na osm týdnů. Nejlepší svýho matky zisky výškou rychle, když kvetoucí, a to i ve své více indica formě, takže pěstitelé s omezeným prostorem by vzestupný květ brzy. Stejně jako ostatní nejčastěji sativa-hybridy, tento kmen může být uveden do 12/12 jako kořeny klony nebo malé sazenice.

Božské očima a pach matky Nejlepší svýho v plném květu se rozkoš žádné milovník konopí, až po nejvíce specializované sativa worshiper. Její tvorba se pupen kuželovitý tvar na počátku kvetení, jak plýtvající spreje dlouhé vlasy-calyxes sprint podél kmene a větví se zapojit do uskupení v každé internodium. V pozdějších týdnech, kopí-tvarované koly expandovat do působivého vápna zelená stalaktity křišťálu-udušený bud. Jak jí pistils ztmavnout se calyxes z matky Nejlepší svýho bobtnat a zatvrdím, maximalizace plochy jsou k dispozici na pryskyřici žlázy se množit. Některé fenotypy displej extra-rázná výrobu, nutí calyxes do miniaturní vrcholy na horním a stranách velké pupeny, přičemž hlavními koly jeden bezbožně rohovitá podívat. Prvky pižmový, ovocný skunk a zemitý Afghanica jsou zjistitelné pod ostrým borovice-Haze vůni matky Nejlepší svýho pohárky.