Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 194 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Marley's Collie

Marley's Collie

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Paní Rita Marley byl hostem čest na 1997 Cannabis Cup. Její přítomnost zdvihány obvykle nadšení z festivalu na novou úroveň a inspiroval sensi k zahájení prací na něco opravdu zvláštního - a kmen marihuana slavit velký Bob Marley.

Hlavní šíření reggae na celém světě je obrovský úspěch a Bob Marley provedeno dokonce více než to, aby generace mluvících lidí o svobodě, spravedlnosti, jednoty a samozřejmě konopí. Ať už je to známé jako básník, kazatel a prorok, několik dalších umělců měli tolik pozitivní vliv na světovou kulturu.

Založení kmene hodni ze Marley jméno bylo výzvou sensi vzali velmi vážně. Za dva roky, dovednosti našich chovných pracovníci a výzkumné laboratoři zaměřila na skupinu superb jamajský rostliny vybrané roky před jejich lahodné tropické kvalit.

Po desítkách experimentálních křížení, nejlepší jamajský dáma byla sprašovanou s čistokrevném Afghani kultivaru od sirupem-sladké Maple Leaf Indica rodiny, vyrábějící mimořádné výsledky.

Od první zkoušky z f1 semena, bylo zřejmé, bylo to velmi zvláštní hybrid. Spojení tropického Karibiku marihuana a hash-promoklý Afghanica genů od srdce hinduistická Kush vedla k exotická, vzrušující závody s masivním, tekoucí bud struktur a probublávání pryskyřice výroby. Velkolepý pohled na testovací rostliny v plném květu byl absolutní důkaz, že to byl nový kmen sensi hledal.

Bohaté a jedinečné 'zelený olej' vůni Marley to Collie zahrnuje sladký, ostrý a pikantní poznamenává její pestrý rod. Bud růst je stabilní a silný na počátku, a bují v pozdějších stádiích, kdy oteklé, lepkavými calyxes náhle rostou v každém směru od Marley na květiny, která jim dává strmě 'meteoroid' vzhled.

Collie pohárky mají silné sativa indica a funkcí, poskytuje lahodnou chuť vzplanout a nádherné, že zlatá vysoké ohřívá tělo jako paprsek slunce - od tipů na prsty na přední lalůčky.

Poznámka: 'Collie' je stará-time jamajský termín pro vynikající marihuana, a to slovo je prý odvozeny od jména bohyně Kali - tmavé, destruktivní aspekt Durga, která může být vnímána jako Shiva ženské předchůdce nebo protějšek . Indické kultury původně přinesl Kali do Karibiku, spolu s konopí samo o sobě, ale i slova 'marihuana'. Není to náhoda, že svatá bylina je také svátost k Ma Kali.