Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 94 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Maple Leaf Indica

Maple Leaf Indica

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Afghanistán

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Poměrně novou verzí jako osivo tohoto tuku, lepkavými hash-tvůrce 'rostlina již dlouho oceněný za své šumivé nátěr pryskyřičných žláz a sirupovitý sladké citrusové vůně. Maple Leaf Indica je vyšlechtěné z drahých, vintage Afghanica gene-akciové - mateřské rostliny, které jsou součástí několika významných sensi Osivo hybridů a které představují jeden z přežívajících kmenů za původní Mazar-i-Sharif hašiše.

Přímých předků z Maple Leaf Indica byli z Afghánistánu těsně před sovětskou invazí a starších kuřáků štěstí mít navštívil region v jeho mírové éry může najít tato odrůda se chuť - a tunely - z minulosti. Některé z prvních západních odkazy na Maple Leaf mateřský kmen popsat jak rostlin a hašiše vyrobené z je jako "proslulý celé hinduistické Kush a celé oblasti Blízkého východu, jako nejlepší je."

Dokonce i na vysoké standardy v oblasti Mazar-i-Sharif je oslavován centru konopí a hašiše kultury a před začátkem osmdesátých let svou pověst byla ještě větší. Nachází se jen uvnitř Afghánistánu severní hranici, v blízkosti města, na území bývalého SSSR se tak jednou z prvních oblastí, které mají být ovlivněny tím, že invaze. Tato hrozba byla možná pouze z toho důvodu, že tradiční kultivátory z Maple Leaf mateřský kmen dovoleno, aby opustil jejich držení, a sběratel, který obdržel původní semena z něho udělali osobní misi k zachování tohoto jedinečného Indica.

Tento exodus ze vznešené Afghani genotypech během této doby změnily tvář marihuana pěstování po celém světě a západní pěstitelé mají doslova sklízeli výhody dodnes. Maple Leaf představuje jednu z nejlepších odrůd Afghanica kdy viděl mimo region, back-žovaly vyjádřit čistotu jejích předků. Tento kmen rychle a snadno vytváří solidní pohárky že kapání s krystal a sladký pomeranč-grapefruitové aroma. I když ne největší-uvolňovat Afghani v sensi shromažďování, Maple Leaf Indica topy seznamu pro výrobu pryskyřic a byla vždy jedním z našich osobních favoritů.