Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 106 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Jamaican Pearl

Jamaican Pearl

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Opravdová inovace v konopí chov - Karibik marihuana přizpůsobený pro evropské klima! Jamajský Pearl je sladce silný venkovní sativa jejichž přítomnost bude mít chuť Jižní moře žádné zahradě a může dokonce severních zeměpisných šířkách se zdá dotykovým více tropických.

Jamajka je domovem Sativas s ohromující kvalitu a účinnost, selektivně chováni pro bezpočet generací, a tak se zdá divné, že Karibiku genotypy jsou poměrně vzácné moderní chov. Nadšení, které přivítá Marley to Collie ukázalo sensi Semena, že pěstitelé všude se snaží ochutnat požitky skutečných Sines. Let šlechtitelské práce za našimi Collie kmene měly několik velmi zajímavých možností zapojení jamajský genu-skladem, nejslibnějších z nich byl projekt na vývoj hybridního s jamajským dominantní vlastnosti, které by mohly uspět v severní létě

Od skvělého mateřské Marley na to Collie, perfektní pylu dárce byl nalezen v naší oblíbené Předčasné Pearl male. Známé pro výrobu tvrdé, rychlé-květinové potomků, to sladké sativa byla také méně pravděpodobné, že se zředí jamajským to breezy mozkových vysoké nebo narušovat její tropické chutě. Jak je to s Marley Collie, nové f1 překračování dojem sensi to chovatelů ihned. Test-roste konzistentního, výkonné zařízení s rychlým většinou-sativa růstu vzorem a požadovanou kombinaci hmotnost, chuť a potence. Jamajský Pearl byl přidán na sensi Semenné banky sběr a rychle se stala jednou z našich nejpopulárnějších venkovní kmenů.

V závodě, který se může dařit v Evropské létě, jamajský Pearl proto může plnit skvěle v téměř všech klimatických nebo situaci. Krytý pěstiteli, kteří mohou být svlékli do vyšších cen tropických kmeny měli zvážit přidání této odrůdy na jejich pokoji. Když zacházeno stejně jako všechny ostatní domácí sativa, jamajský Pearl dám fantastické výsledky za světla.