Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 96 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Jack Flash

Jack Flash

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Jack Herer X Super Skunk

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Jak si zlepšit konopí nejlepší na světě? To byla otázka, kdy pracuje na nové kmene od slavného Jacka Herer line. Vzhledem k tomu, že jsme vždy měli především lásku k Sativas, jedna věc sensi chovatelé opravdu chtěli změnit byl mýtus, že delicious, mozku, tropické kmeny byly příliš složité nebo nízká-uvolňovat za průměrný krytý pěstitel. Akce mluví hlasitěji než slova, a tak vytvořit hybridní Jack se všemi výhodami z rostoucí Skunk zdálo nejlepší způsob, jak ukázat naše místo.

Jack Herer to vznešené gene-pool byl rafinovaný, s požadovanou vlastností posíleny díky zpět-přejezd. Během několika generací našich oblíbených Herer matka byla podána s přesným směs Super Skunk a Haze, procházejí přísnou výběru a vyšetření v každé fázi.

Jack Flash je triumfální výsledek, že program - inbrední s velkou a vitalitu jí Afghani-Skunk předků aniž kterýkoli z jeho skvělého Herer Haze vysoká. V tomto konkrétním izolováním bilance znaky, čtyři společné fenotypů Jacka Herer jsou omezeny na dva opakující formy v Jack Flash, zastupující kontrastní stranách její dědictví. Tento formulář je kompaktní indica dost SOG, s rychlým a vysoce rozlišovací bud rozvoje. Calyxes nadýmat k pobuřující velikostí, hromadí nahoře navzájem tvořit nasycené pryskyřicí-lan, která staví do multi-bod korun na koncových pupenů.

V sativa-dominantní Jack Flash je ohromující v každém směru. Pěstitelé se prostor pro středně-až-velkých závodů měl zvolit tento fenotyp jako matka - její chuť, výnos a mysl-tělo potence jsou prakticky nevídaný. Významná výška získat v době květu, spárované s možností kompletně vyplnit na tuhé, běh, Skunk Haze-BUD znamená, že nejlepších výsledků je vidět, když Jack Flash to sativa formě je povoleno až do konce na 1 m nebo vyšší.

Zatímco většina členů je sensi rodina sazba Northern Lights # 5 x Haze nebo Jack Herer jako všechny-time nejoblíbenější marihuana, Jack Flash, je dalším vážným soutěžících o titul a je neustále získávají na dvou světových šampionů Sativas.