Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 103 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto


Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > THSeeds > Heavy Duty Fruity

Heavy Duty Fruity

THSeeds [objednat semena]
ikona  Killing Garberville (f) x Seattle Big Bud (m) x Mendocino Hash Plant (m)

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 7.00/10
310px
Oficiální popis:

Délka květu: 60-65 dní.

Tuto rostlinu vystihuje nejlépe přídavné jméno "monstrózní". Velký výnosář s obrovskou "colou". Absolutně nejlepší indoor producent, jakého jsme dosud poznali.

Ideální rostlina pro metodu 20 - 30 ks na čtvereční metr. Varování: tato rostlina opravdu silně smrdí! Čističe vzduchu a generátory ozónu jsou doporučeny. 
Grower Report ~ vrrn ~ Hodnocení: 6/10
310px
FenotypFenotyp:Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Délka kveteníKvetení:60 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Kompaktní vzhled vánočního stromečku pokud nezastřizená, zachovávajíci si dostatečný prostor mezi postraními větvemi. Nezastřižená a hned přeplá na 12/12 vhodná na Sea Of Green
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Silně ovocná vůně se špetkou skunku
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Couch lock, mírně heady a doznívající působí velké „munchies“ (žravka)
VýnosVýnos:7/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:7.00/10
Popis Popis odrůdy:

Heavy Duty Fruity jsem chtěla zkusit už dávno a štěstěnou se mi nedávno podařilo dostat do ruky balíček semen (10) této odrůdy od THSeeds.
Semena vyklíčila všechna do dvou dnů. Už od semene bylo vidět, že jde o hodně vigorozní
a odolnou genetiku. Rostla extrémně rychle ve vegetaci, dařilo se jí a měla ráda vyšší EC.
Z 10-ti semen bylo 5 samic a 5 samců.
4 samice byly co se vzhledu týče velmi podobné, akorát tak mix sativa 60 a indika 40, listy se profilovaly spíše do sativa vzhledu, palice a struktura tak napůl. Všechny voněly hodně podobně-silně ovocně, jedna samice měla zvláštní velmi citrusový az nakyslý odér.
Poslední samice úplně vybočovala jak vzhledem tak vůní. Řekla bych, že to byla téměř čistá sativa, hodně se podobala Thai tanicu, který jsem pěstovala hned vedle souběžně.
Byla vyčáhlá, obrovská, palice řetízkové a smell spíše hořký: směs jehličí+ovoce+skunk.
Také nakonec všechny 4 samice skončily květ cca 60.den, kdežto tato sativa samice cca 70.den.
Nakonec výnos byl největší ze sativa samice, která měla cca 80g, byla to ale mrcha dlouho vyvegetovaná. Ostatní samice měly standartně něco kolem 50-60g/kytka.
Na matku jsem nechala jedno pheno, které mělo nejkompaktnejší růst ve vegetaci a největší výnos z těch 4 sativa/indica samic. Má klasický ovocný smell (tato odrůda smrdí usušená opravdu dost, takže svého názvu dostala stoprocentně:). Nakonec řízky z této matky nebyly úplně totožné s kytkou ze semene, jak to často bývá, takže jsem byla docela zklamaná a matku jsem nedávno dala nakvést na outdoor, kde z ní vyrostlo obrovské monstrum. Na podzim doplním info z outdooru. Celkově jsem ráda, že jsem tuto genetiku zkusila, ale příště už si ji neobjednám. Nebyla by to genetika, která by stála za zachováni (samozřejmě z těch pěti samic co jsem zkusila což není moc..). A ještě poznámka: ze všech odrůd, které jse kdy řízkovala se tato řízkovala naprosto nejlépe. Doba zakořenění byla vždy minimální a ztráty téměž žádné.

Zahrada Zahrada:

Semena klíčím na navlhčených vatových tamponech přikrytých jednou vrstvou toaletního papíru a dávám navrch ledničky, často kontroluji kvůli vyschnutí. Dále přesazuji od nejmenších květináčků až po velké 15-ti litrové květináče naplněné BIO BIZZ light mixem.
Matkárna a vegetační room: 400W metalhalid, BioBizz light mix, ruční zalévání, matky ve waterfarmech hnojeny General Hydroponic 3 složkovým hnojivem. Zvlhčovačka.
Flowering room: 2x 600W Osram Plantastar + 400W Osram Plantastar (někdy na přisvícení). 15-ti litrové květníky, BioBizz light mix, hnojeno v tomto případě GH Bio Sevia Grow+Bloom, Ripen a dále čistá voda na flushing. Květníky jsou umístěny ve dvou Ebb&Flow stolech, kterými zaplavuji (zalévám) 1x za den cca 20 minut.
Odtah UFO Ruck 800m3/hod + otočný stojanový větrák + zvlhčovačka na doladění vlhkosti v počátečních fázích kvetení.