Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 145 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Guerrilla's Gusto

Guerrilla's Gusto

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:


Tento velký, krásný kmen byl vyvinut a testován v severním Španělsku v průběhu několika let. A hrst semen z nejlepších sezóny se cesta ze Španělska do Holandska, do sensi jako 'děkuji' jednoho z našich zákazníků promyšlené. Guerrillas to Gusto začínal jako neobvyklé kombinace radikálně různých indických kmenů ze severu a jihu končí na subkontinentu. Severní indické konopí je klasický indica, zatímco méně slavných kmenů z jihu jsou výrazně tropických se silným sativa kvalit.

Chcete-li přidat tento hybridní gustem a dát jeho potomkům šanci uspět v chladnější podnebí, byla spárována s několika sensi mateřské rostliny dobře známá pro svou schopnost předávat houževnatost a vitalitu. Samozřejmě, Skunk byl jasnou volbou, ale existují i další velmi zajímavé (a možná překvapivé) prvků v konečné verzi je to Guerrillas Gusto osiva kmene, které se spojují, aby jí dát víc energie než její nízká cena může navrhnout. Sensi konečný, aklimatizují verze tohoto Hindština-hybrid se ukázal být ještě větší, starší a odolnější, než jsme očekávali, což je, jak přišla k být doporučena jako odrůda k partyzánské pěstitelů.

Na jaře, po které se sazenice rostlin, Guerrillas Gusto to může být oseta venku slunné místě, a pak prostě zůstal sám. Za předpokladu, rostliny mají dobrý přístup k půdě a spolehlivý zdroj vody, budou potřebovat malou nebo žádnou péči pro zbytek vegetačního období. Samozřejmě, že pěstitelé by neměli očekávat tyto partyzány k ukrytí se do houští. To je velká, nakřáplý odrůdu, která může dosáhnout výšky působivé, zvláště když vlevo neomezený růst za celý venkovní sezonu.